Aktuální microsite

Balicí zařízení, stroje na stromky - ruční i strojní balení nejen vánočních stromků
Pan František Valdman nabízí k prodeji stroje/zařízení pro balení stromků. Balicí zařízení jsou ruční - laminátové k dostání v různých velikostech (průměrech) nebo strojní poháněné traktorem.
František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě
Garážová vrata na míru do domu od Jimi Tore-design a bezpečí v jednom
Garážová vrata do domu vyrobí na míru firma Jimi Tore Kroměříž. Naše vrata jsou spojením designu a odolnosti v jednom. Stačí si vybrat design, který osloví právě Vás.
Tisk, tiskárna, ofsetový, digitální tisk, vydavatelství, knihárna, falcování
Jsem tiskárna zajišťující rozmanité služby z oblasti tisku, můžete si u nás zařídit ofsetový, digitální tisky, jsme rovně vydavatelství, knihárna a provádíme falcování.
Tiskárna Pratr a.s. Grafické práce Trutnov
Zahradní technika a potřeby pro zahrádkáře, vše pro úpravu parků, parkovišť i komunikací v každém ročním období
Zahradní techniku, nářadí, foukače, vysavače, drtiče, štěpkovače nebo štípače dřeva, které výrazně usnadní náročnou práci, ať už venku nebo v dílně nabízí e-shop Zahrada v akci.
Bitumenové pásy - lehká hydroizolace pro ploché střechy| Semily
Nabízíme kvalitní materiály pro novou střechu, velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálu pro střechy a izolace - MPS SEMILY
Filtrační jednotky pro filtraci prachových částic ze vzduchu a dalších plynů
Filtrační jednotky a elementy pro filtraci vzduchu a dalších plynů vyrábí a dodává společnost MAHLE Filter Systems s.r.o. Nabízíme produkty s unikátní konstrukcí a vysokým filtračním výkonem.
Filtrační elementy pro kapaliny a plyny, optimalizace filtračního procesu
Kvalitní filtrační svíčky, sáčky, vložky a další elementy vyrábí a dodává firma MAHLE Filter Systems s.r.o., Strakonice. Nabízíme produkty pro filtraci kapalin i plynů v průmyslových provozech.
Odstranění odpadu i sutí Praha - zbavte se jich jednou provždy
Výkopové zeminy, suti i různého odpadu se hravě zbavíte, pokud si zavoláte firmu, která se specializuje na odvoz odpadu včetně odvozu suti.
Realizace plechové střechy, rekonstrukce od pokrývačství Klempex
Firma Klempex - pokrývačství, kde odvedou svoji práci kvalitně. Realizace plechové střechy i rekonstrukce střech vždy dle smluveného termínu.
Pronájem zájezdových autobusů pro tuzemské i zahraniční zájezdy
Pokud si potřebujete pronajmout autobus, obraťte se na ČSAD Karviná a.s., kde Vám poskytnou pohodlný a spolehlivý zájezdový autobus pro tuzemské i zahraniční zájezdy.
Výroba a zpracování umělých hmot Čkyně
Jedním z nejpoužívanějších materiálů v dnešním průmyslu jsou umělé hmoty. Pro potravinářství a další odvětví průmyslu vyrábí Aptar Čkyně s.r.o. vysoce kvalitní produkty, konkrétně uzávěry, a to z různých typů umělých hmot. V nabídce najdete uzávěry těchto typů: - Plastové (šroubovací, narážecí, dávkovací) - ...
Aptar Czech Republic s.r.o.
Lišty na prezentační plakáty-hliníkové lišty na uchycení plakátů
hliníkové lišty na reklamní plakáty, grafické roletky, přenosné expozice, systémy pro prezentace, prezentační stěny, plastové a hliníkové rámy
Activity promotion s.r.o.
Ekonomické znalecké posudky a odhady v oblasti nehmotného práva, aktiv, cenných papírů a movitých věcí
Soudní znalecké posudky a odhady ceny z oboru ekonomiky se zaměřením na právo nehmotné, aktiva, cenné papíry, movité věci, oceňování podniků a průmyslových výrobků v Liberci zajistí Ing. Josef Duchan.
Pohřeb Horní Počernice - zajistíme kompletní pohřební služby nejen v Počernicích
Smuteční služby z Horních Počernic nabízejí kompletní služby v pohřebnictví. Cílem pohřební služby je spokojený klient. Není problém uspokojit i náročné zákazníky.
Servis, čištění, notebooků, počítačů, tiskáren Ostrava - nastavení SW
PWR computers s.r.o. v Ostravě patří již řadu let mezi největší dodavatele materiálu pro výpočetní techniku. Zajišťuje servis a čištění notebooků, počítačů i tiskáren a nastavení SW.
Regenerace aktivního uhlí je výhodná po všech směrech - Praha
Využijte i vy regenerace aktivního uhlí společnosti ALFA Systém a zjistěte, jak aktivní uhlí využívat skutečně efektivně a ekonomicky.
Průmyslová automatizace, automatizační projekty - kompletní služby na špičkové úrovni!
Na společnost Blumenbecker Prag se můžete obrátit v případě potřeby vypracování celého automatizačního projektu, samotné projekce či montáže rozvaděčů NN.
Profesionální barvy, laky, mořidla a další přípravky vhodné pro dřevo a jeho ochranu
Profesionální barvy, laky, mořidla a další přípravky vhodné pro dřevo a jeho ochranu prodává v té nejlepší kvalitě společnost KMB Barvy s.r.o., která působí nejen v okolí Ostravy, ale také Hlučína.
KMB barvy, s.r.o. Nátěrové hmoty
Velkoobchodní prodej zásobníky, dávkovače, hygienické potřeby
Toaletní papír, zásobníky na hygienické potřeby, ubrousky, kuchyňské utěrky, papírenské zboží, kapesníčky, průmyslové utěrky, dávkovače
Realizace a servis distribučních, kioskových i průmyslových trafostanic
Trafostanice kioskové, sloupové, uživatelské, distribuční, průmyslové, trafostanice 22/0, 4 KV, kabelové nadzemní sítě, připojení do sítí, výkopové práce
Renovace povrchu elastických podlah, ochranné nátěry pro sport
Kvalitní produkty určené pro renovace povrchu elastických podlah i ochranné nátěry pro sport dodává a zajišťuje specialista v oboru, firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Pohřební služba, zajištění pohřebních obřadů, převoz zesnulých, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice
Důstojné poslední rozloučení dle vašich představ,vyřízení všech důležitých formalit, převoz zesnulých, zajištění pohřebního obřadu zařídí Pohřební služba MIKO - Anna Kratochvílová.
Hutní materiál, ocel, profil, plechy, Třebíč, Vysočina
Hutní prodejna s hutním materiálem v Třebíči s širokým sortimentem: oceli, profily, plechy, trubky, tyčová ocel atd. Dopravu materiálu zajistíme vlastní autodopravou.
Autobusové poznávací zájezdy, aktivní dovolená - Vídeň, Polsko, Budapešť
Pestrou nabídku autobusových zájezdů a aktivní dovolené po Evropě zajišťuje Cestovní kancelář 3ČSAD. Navštivte s námi Vídeň, Polsko, Budapešť a jiné města a památky.
Technologické celky, vybavení, technologická zařízení-montáže, demontáže
Montáže technologického zařízení do průmyslových hal a budov zajistí firma Besta-Z z okresu Zlín. Stávající technologické celky a vybavení i demontujeme.