Aktuální microsite

Truhlářské práce, truhlářství, dřevěné dveře, kuchyně na míru, vestavěné skříně
Naše truhlářství pod Budínem se specializuje na truhlářské práce především na výrobu masivních dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní.
Frekvenční měniče pro výrobní stroje, dopravníky, regulace otáček-eshop
Společnost KONEL Zlín je prodejce prvků pro automatizaci, regulaci, řízení. V eshopu můžete zakoupit frekvenční měniče pro dopravníky, výrobní stroje, regulace otáček.
Narozeninové oslavy, svatby, večírky, firemní akce Náměšť nad oslavou, Mohelno
Pro pořádání narozeninové oslavy, svatby, firemní akce, večírku a jiných akcí doporučujeme využít prostor v Penzionu a restauraci u Floriánů v Hrotovicích.
Tvářecí nástroje pro přesné stříhání, děrování, ohýbání a tažení
Pro přesné stříhání, děrování, ohýbání či tažení jsou nejspolehlivější a nejvhodnější tvářecí nástroje, které vám na zakázku vyrobí nástrojářská společnost ZV - Nástroje s.r.o. se sídlem ve Vsetíně.
Stavební materiál Praha - prodej písku, kameniva, zeminy a  recyklované drťě
Pokud sháníte stavební materiál jako je písek, kamenivo či recyklát, který se bude dopraven přímo na Vámi požadované místo, obraťte se na společnost Autodoprava Karel Rys Praha.
LED osvětlení veřejných, komerčních, průmyslových ploch a objektů
Kvalitní LED osvětlení pro veřejné, komerční a průmyslové plochy dodává společnost FDW Energie s.r.o. Nabízíme realizaci osvětlení na klíč, včetně návrhu a montáže.
Čištění, revize a likvidace nádrží pro ropné produkty, naftu, benzín, LTO a TTO
O čištění, revize, nátěry, odvoz i likvidaci nádrží od ropných produktů, tedy nafty, benzínu a topných olejů se postará společnost ATAC OIL z obce Králíky.
Revize a hodnocení technického stavu zdvihacích zařízení
Inspekce, revize a hodnocení technického stavu zdvihacích zařízení provádí Roman Špička, Česká Třebová. Zajištění revizní a kontrolní činnosti v oblasti jeřábů, zdvihadel, zvedáků i stavebních výtahů.
Firemní kurzy managementu Praha - odborné školení zaměstnanců
Pro Vaše zaměstnance připravujeme firemní kurzy a školení v oboru management s našimi odborníky z Prahy.
Online objednání pohřbu a kompletní pohřební služby Praha - nonstop služba tel: 602 210 601
Rozloučení s našimi blízkými nikdy není pro pozůstalé jednoduché, ovšem měli bychom se snažit pohřeb uspořádat důstojně. Pohřeb je smuteční událostí, na kterou je třeba zajistit spoustu věcí.
HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
Lepidlo UZIN KE 14 pro textilní a PVC krytiny prodej Praha -   10% lepidla navíc zdarma
Mnohostranné disperzní lepidlo pro textilní a PVC krytiny s velmi nízkým obsahem emisí nabízí společnost Uzin s.r.o.
Taneční a společenské šaty prodej Praha - E- shop s oblečením pro tanečníky - HELLER DANCE
Společnost HELLER s.r.o.nabízí ve svém eshopu, ale i v kamenných prodejnách v Praze a v Brně prodej tanečních a společenských šatů nejen pro profesionální tanečníky, ale i pro slavnostní příležitosti.
HELLER DANCE Taneční obuv Praha
Rekonstrukce domů, bytů, zateplení fasád, střech, stavební úpravy Moravské Budějovice
Rekonstrukce rodinných domů a bytů, zateplení fasád, střech a jiné stavební úpravy, dokončovací práce provádí naše firma AZ Vojtíšek z Moravských Budějovic.
Uhlí, koks i brikety, palivo, prodej, distribuce - zásoba topiva Jindřichův Hradec
Uhlí, koks, brikety, distribuci, prodej, dodávku paliva, zásoby na zimu zajistí firma Uhelné sklady Dačice, působící v okrese Jindřichův Hradec. Kvalitní prodejce topiva.
Odvlhčování vzduchu, odvlhočovače pro bazény, průmyslové odvlhčovače Jihomoravský kraj
Odvlhčování vzduchu, odvlhočovače pro bazény, průmyslové odvlhčovače, zvlhočovaní vzduchu, zvlhčoveče od firmy AGTEK s.r.o. Jihomoravském kraji
Rodinné vánoční, silvestrovské pobyty, firemní večírek, akce Slovácko
Ideálním místem pro rodinné pobyty v regionu Slovácko je Kemp a penzion Slovácký dvůr. V nabídce máme i vánoční i silvestrovské pobyty, využijte možnost firemní vánoční večírek uspořádat v našich prostorech. Pro zamluvení termínu je ovšem nejvyšší čas - tel.: 572598154. Kemp a penzion Slovácký dvůr Uherské Hradiště nabízí pro rodiny s dětmi ...
Deratizace, zamezení výskytu hlodavců v průmyslových i bytových objektech
Deratizační práce, tedy hubení a odchyt myší, potkanů, krys, hrabošů i dalších hlodavců v průmyslových či bytových objektech zajišťuje společnost Myšáci s.r.o., Habartov.
Náhradní zdroje elektrické energie pro oběhová čerpadla ústředního vytápění
Záložní zdroje elektrické energie pro oběhová čerpadla ústředního vytápění, solární systémy i umělé líhně vyrábí Ing. Jaromír Ptáček, Vršce. Dodáváme kvalitní produkty s dlouhou životností.
Kvalitní sportovní podlahy, dřevěné, umělé i kombinované povrchy sportovišť
Sportovní povrchy do tělocvičen, sportovišť i kulturních center dodává společnost ROYAL TECH s.r.o., Pardubice. Nabízíme kvalitní dřevěné, umělé i kombinované podlahy s vysokou odolností a pružností.
Kominictví | Trutnov, čištění a frézování komínů | Krkonoše, Mladé Buky
Kominictví Trutnov Tomáš Morávek - Moris zajišťuje čištění a frézování komínů a veškeré kominické práce. Oficiální kontroly probízají dle nové vyhlášky č.91/2010 Působíme po celém Královéhradeckém kraji, Trutnovsku, Krkonoších, Trutnově, Mladých Bukách a v Peci pod Sněžkou S námi bude Váš komín v pořádku a bezpečný. Pracujeme rychle a ...
Sušení truhlářského a stavebního dřeva | Hořice
Sušíme truhlářské a stavební dřevo z oddenkové kulatiny. Poznejte vynikající přednosti dobře vysušeného dřeva.
Rehabilitace zad a končetin Praha -  zdravotní masáže, akupresura a akupunktura
Rehabilitace na naší klinice v Praze Vám pomohou od bolestí zad a končetin pomocí masáží, akupresury a akupunktury.
MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha
Prodej a výroba značkových plastových oken, balkonových a vchodových dveří
Vyrábíme, prodáváme a montujeme značková plastová okna a balkonové či vchodové plastové dveře s širokou paletou barev včetně atypických tvarů.
Kvalitní dámské noční prádlo od českého výrobce - Havlíčkův Brod
Proč si vůbec pořizovat kvalitní dámské noční prádlo od českého výrobce? Každá žena si jednoduše zaslouží mít skutečně pohodlné, kvalitní a pěkné oblečení, i když se jedná pouze o oděv na noc. A každý muž si občas zaslouží, aby jej žena potěšila nějakým pěkným novým prádlem. Díky firmě PLEAS a.s. můžete spojit svou i partnerovu potěchu. Vyberte si ...
Pronájem lešení – půjčíme vám fasádní i pojízdné lešení
Pronájem lešení je pro vás všestranně výhodný. Nemusíte investovat velké peníze, lešení vám jednoduše přivezeme a po dokončení prací si ho zase odvezeme zpět.