Aktuální microsite

Brusivo a pomůcky k broušení - specializovaná prodejna, široký sortiment brusek
Centrum nářadí s.r.o. je specializovaná prodejna se širokým sortimentem brusiva a pomůcek k broušení v Opavě.
Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností
Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností složí pro nově zakoupené váhy, váhy opravené nebo používané zákazníky. Kalibrační laboratoř firmy VÁHY - JAS vlastní od roku 2010 akreditaci udělenou Českým institutem. Koupili jste si novou váhu nebo máte váhu po opravě? Pak jsme tu pro vás. Navštivte naší kalibrační laboratoř pro váhy s ...
Vysokozdvižné motorové vozíky řada 2E prodej Litoměřice -  bezpečnější výhled z místa řidiče
Společnost BALKANCAR CZ s.r.o. se sídlem v Litoměřicích představuje novou řadu vysokozdvižných motorových vozíků řady 2E.
Monitoring kanalizace a odpadů | Žamberk
Instalatérství Vonásek provozuje do 30 metrů monitoring kanalizace a odpadů. K účinnému monitoringu kanalizace a odpadů používáme stroj Cobra. Služby kamerovým systémem provozujeme v dostupnosti Žamberka a okolí. Účinně a rychle vás zbavíme znečištěného odpadního potrubí, kouřových cest a dutin. Spolehlivý monitorovací stroj Cobra lehce ...
Autorizovaný servis Kia Ústí nad Labem - objednejte si Váš vůz na servisní prohlídku
Objednejte si svůj vůz Kia do autorizovaného servisu v Ústí nad Labem. Na našich stránkách si přímo vyberte nejvhodnější termín. Servis poskytujeme pro osobní i užitkové vozy. Zajišťujeme výměnu skel, klempířské a lakýrnické práce, montáž alarmů nebo autorádií, parkovacích asistentů, diagnostika motorů, aj. Také zajišťujeme prodej ...
Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky Jeseník – prodej, eshop
Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky zakoupíte v okolí Jeseníku ve firmě Jiří Jelínek.
Nekuřácká restaurace s venkovními atrakcemi pro děti, dospělé
Lanáček Otrokovice u Zlína je nekuřácká restaurace a sportovní centrum s venkovními atrakcemi, průlezkami pro děti i dospělé. Je celoročně v provozu.
Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín
Svítidla, LED zdroje SmiLED i úsporné osvětlení na klíč realizuje firma SEEKER, s.r.o., která V8m nabízí komplexní služby v oblasti svítidel a osvětlení. Chcete ušetřit výdaje za elektřinu v halách, kancelářích nebo na prodejnách? Společnost SEEKER, s.r.o vám udělá analýzu stávajícího stavu a navrhne pro vás úsporné řešení, díky kterému ...
Výkup použitých průmyslových robotů, Kroměříž, Zlín, ČR
Společnost STAVAD s.r.o. nabízí firmám z celé ČR výkup použitých průmyslových robotů. Naše provozovna je v obci Martinice - okres Kroměříž, Zlínský kraj. Firma STAVAD je připravena vykoupit Vaše použité průmyslové roboty. Vzhledek k tomu, že průmyslový robot ztrácí postupně na ceně, využijte možnost z něj profitovat, než bude zcela ...
Realitní kancelář a odborník na nemovitosti
Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku je odborníkem na nemovitosti. Kompletní servis v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí za těch nejvýhodnějších podmínek.
Realitní kancelář REALIT Ing. Leo Zubek
Bio líh do krbů - ekologické palivo, podpalovač bez zápachu
Bio líh do krbů vyrábí firma LERA-LEZNA CZ v Razové. Jedná se o ekologický podpalovač, který hoří bez zápachu.
Uzavíratelné zipové sáčky v různých variantách - výroba s dlouholetou tradicí
Nenahraditelným pomocníkem nejen v domácnosti jsou uzavíratelné zipové sáčky v různých variantách, které dodává společnost OBALIA s.r.o. se sídlem v Prostějov.
Vynikající počítací váhy za účelem usnadnění inventury s tiskem
Společnost KADLEC, spol. s r.o. poskytuje nejen počítací váhy pro usnadnění Vaší inventury. Poskytujeme váhy s tiskem i pro běžné vážení pro zákazníky z Opavska i Ostravska.
KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
Cestovní kancelář Jindřichův Hradec - dovolená u moře i poznávací a kulturní zájezdy
Cestovní Kancelář z Dačic (okres Jindřichův Hradec) Vám zajistí klidnou dovolenou u moře nebo jednodenní poznávací nebo i kulturní zájezdy na muzikály či divadelní představení.
Akrylátové desky a interiérové doplňky z přírodních materiálů, Dekoakryl
AkrylDek s.r.o. je společnost sídlící v Šumperku, která nabízí akrylátové desky, interiérové prvky a doplňky z přírodních a kvalitních materiálů za výhodné ceny.
Vedení účetnictví a daňové evidence Praha - individuální přístup dle požadavků klienta
Společnost Valda audit, s. r. o. Vám nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, přípravu podkladů, hlášení orgánům správy sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovny.
Nízkoenergetické rodinné domy na klíč - domy blízko přírodě i městu
Bydlení blízko přírodě i městu - to jsou nízkoenergetické rodinné domy na klíč v lokalitě Nad Štiplou v Brodku u Prostějova, které pro Vás staví společnost BRODEK VILA PARK, s.r.o.
Originální vodovodní baterie - dřezové, vanové, sprchové
Originální vodovodní baterie, ať už do kuchyně (dřezové) nebo do koupelny (vanové, sprchové) seženete ve firmě VODATEX Olomouc.
Jedinečné jídelní stoly a židle – dřevěné i kovové jídelní soupravy od českých a slovenských výrobců
Jedinečné jídelní stoly a židle – vkusné a účelné jídelní soupravy do každého prostoru – kvalitní materiál i zpracování - NÁBYTEK LINEA, s.r.o. Liberec
NÁBYTEK LINEA, s.r.o. Prodejna nábytku v centru Liberce
WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2016 -   9. a 10. září 2016 Pražský veletržní areál PVA EXPO Praha Letňany
Zveme Vás na 21.největší mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v České republice, který se bude konat v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA - Letňany .
Aktuální nabídka rodinných domů Litomyšl
Podívejte se na aktuální nabídku rodinných domů v Litomyšli a okolí. Mít bydlení v krásném rodinném domě je snem každé rodiny.
Kongresový hotel s moderním wellness Chrudim - za prací i odpočinkem
V kongresovém hotelu Jezerka najdete ubytování i wellness centrum. Pokud chcete mít klid na relaxaci, práci a strávit čas v prostředí krásné krajiny, pak tento hotel je jasnou volbou.
Restaurace Olomouc – vyhlášená česká kuchyně, pořádání oslav, svateb
Pokud si chcete vychutnat krásu Olomouce a spojit ji s gurmánským zážitkem, tak určitě navštivte Restauraci Podkovu, kterou naleznete v jedné z nepřitažlivější částí města, jen několik minut od historického jádra a pár kroků od městské dominanty – Dómu svatého Václava. Rádi u nás přivítáme nejen české turisty, ale také si u nás přijdou na své i ...
Multipolové, vysokonapěťové a koaxiální konektory LEMO - pro různé oblasti využití
Multipolové, vysokonapěťové a koaxiální konektory LEMO si můžete objednat u společnosti Mechatronic, spol.s.r.o.
Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory
Volně stojící koupací vany od Kaldewei jsou stylovým centrem pozornosti
Koupací vana Kaldewei umístěná volně v prostoru - exkluzivní designový objekt velkorysé koupelny a zároveň soukromá wellness oáza.