Aktuální microsite

Papírové kotoučky do pokladen
Papírové kotoučky do pokladen nakoupíte odkudkoliv po celé ČR. Papírové kotoučky do pokladen přímopropisující i termocitlivé od Stepy – tradičního výrobce jen pro vás! Pro velkoobchodní nebo maloobchodní odběratele nabízíme papírové kotoučky do pokladen v klasickém balení po 10-ti kusech. Kotoučky balíme do kartónu nebo pro menší odběratele do ...
Manor House *** hotel Broumov - stylový pobyt ve vile z minulého století
Rádi byste vyrazili na prodloužený víkend a užili si dobré jídlo a příjemné ubytování? Pak je pro vás tím pravým řešením broumovský hotel Manor House ***. Nabízíme stylové ubytování a stravování na úrovni v naší restauraci. Vaříme pouze z kvalitních surovin a naší specialitou jsou pochutiny na lávových kamenech. Přijeďte si k nám odpočinout a ...
Servis nákladních aut Sihelský – Kolín
Firma Sihelský se postará o servis nákladních automobilů, vleků a přívěsů všech běžných značek na našem trhu.
Mzdový software DUNA MZDY pro malé, střední i velké firmy
Pokud hledáte moderní systém zaměřený na vedení personálních agend a pro kompletní zpracování mezd pro malé, střední i velké firmy, tak budete určitě spokojeni s mzdovým softwarem DUNA MZDY.
Generální, částečné opravy obráběcích strojů - záruční i pozáruční servis
Pokud potřebujete generální či částečnou opravu obráběcího stroje, obraťte se na BOSTEC s.r.o. Holešov z okresu Kroměříž, kde se zabýváme také záručním i pozáručním servisem kovoobráběcích strojů.
Technická keramika Sokolov - keramické součástky, elektrokeramika
Výrobky z technické keramiky pro Vás navrhují a vyrábí firma Rauschert a.s. Produkty z tohoto materiálu výborně odolávají korozi, erozi a opotřebení, jsou tepelně i elektricky izolované.
Výroba studené asfaltové směsi Plzeň
Společnost OBALOVNA LETKOV, spol. s.r.o. vyrábí studené asfaltové směsi CANADER-mix pro drobné opravy asfaltových povrchů za nepříznivých podmínek.
Plyny a směsi pro potravinářství Praha - plyny pro sycení nápojů, potravinářská plynná aditiva
Plyny z řad Foodline, Happydrink a H2O Spring jsou hygienicky akceptované aplikace pro nápojový a potravinářský průmysl.
Instalatér Hradec Králové - instalace vody, topení, plynu, rekonstrukce všech rozvodů
Instalatér Pavel Doležal poskytuje komplexní služby voda - topení - plyn. Profesionální a rychlý přístup. Neváhejte nás kontaktovat pro vyhotovení cenové kalkulace.
Pavel Doležal - instalatérské práce rozvody topení, plynu Hradec Králové
Drogerie - dodávka, čisticí prostředky, utěrky i kosmetika pro firmy všech velikostí
Společnost FROS ZPS s.r.o. provozuje velkoobchod, maloobchod i e-shop s drogerií všeho druhu. Postaráme se o pravidelnou dodávku čistících prostředků, utěrek i kosmetiky do firem všech velikostí.
Pohřební ústav - komplexní pohřební služby, včetně zajištění kremace
Pohřební ústav Fudencia, s.r.o. Vám zajistí komplexní pohřební služby, včetně kremace v Přerově a okolí. Pomůžeme vám zajistit důstojné rozločení s Vašimi blízkými.
Zemní práce buldobagrem-pronájem rypadlonakladač LB 110 New Holland
Pro zemní práce si můžete pronajmout rypadlonakladač od firmy ELINS Plus Otrokovice - práce buldobagrem LB 110 New Holland.
Školní a jídelní židle, stoly, rostoucí nábytek do tříd, jídelen-eshop
Společnost Interier Group dodává sedací nábytek pro školy - rostoucí nábytek do tříd, školní a jídelní židle, stoly, sety i skříňky. Sídlíme v okrese Uherské Hradiště.
Prodej spojovacího materiálu, šrouby, vruty, nýty, kotvy, hmoždinky, ložiska, guffera
Zajišťujeme prodej maloobchodní a velkoobchodní pro spojovací materiál jako jsou šrouby, vruty, nýty, kotvy, hmoždinky, ložiska, guffera a mnoho dalších na naší provozovně v Jičíně a a V Sobotce.
Prodej kvalitního naštípaného palivového dřeva s dovozem do 20 km
U firmy KAMI Otrokovice je možné objednat naštípané palivové dřevo. Jde o prodej skládaného a sypaného palivového dřeva i s dovozem do 20 km v regionu Zlín.
Opravy a servis svářecí techniky, autogenní techniky a elektrického ručního nářadí
Provádíme opravy, servis a služby s tím spojené pro svářecí techniku, autogenní techniku i pro elektrické ruční nářadí přímo v naší firmě Svarcentrum, s.r.o. sídlící v Hradci Králové.
Pákový zvedák RZX – novinka s moderním designem
Kombinace tradice, kvality a moderního designu – to je zcela nový pákový zvedák RZX, který vám nabízíme ve společnosti BRANOMARKET. Potřebujte lehký a zároveň spolehlivý pákový zvedák, který obstojí při práci na stavbě, ve výškách i při náročných vyprošťovacích či manipulačních činnostech? Pak je pro vás naše novinka - pákový zvedák RZX ...
Sodobary, aquabary, filtrovaná voda bez čekání - pronájem na 24 hodin denně
Pronájem sodobarů a aquabarů na 24 hodin denně zajišťuje společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. se sídlem v Ostravě, díky které máte zajištěnou filtrovanou vodu bez čekání.
Firemní večírek, akce, rauty s levným ubytováním
Pokud se chystáte uspořádat firemní večírek, akci či raut, tak je pro vás ideální Hotel Grand*** v Šumperku, který vám vše zajistí.
Modernizace, opravy a rekonstrukce železničních vlaků a lokomotiv Praha 5
Vlaky potřebují, stejně jako silniční vozidla, údržbu. A protože jsou vlaky mnohem dražší než silniční vozidla, určitě je výhodnější je modernizovat a renovovat.
Kvalitní bezpečnostní dveře FORNOX Šumperk - prodej a montáž
Pokud zvažujete jaké si pořídit bezpečnostní dveře, tak vám určitě poradí ve firmě Fab-service Milan Kocián, kde si vyberete z různých variant kvalitních bezpečnostních dveří Sherlock.
Milan Kocián Kocián - fab - service
Zajištění smutečního obřadu, pohřbu
Chcete-li pomoci se zajištěním smutečního obřadu nebo pohřbu, pak se obraťte na pohřební službu Libor Svoboda v Konicích.
Pohřební služba Libor Svoboda
Rozvoz, dovoz, objednávka pizzy až k vám domů - čerstvé suroviny
Objednejte si kvalitní pizzu z čerstvých surovin u firmy Česká jídelna Milan Babor v Ostravě, která vám zajistí dovoz až k vám domů. Díky našemu rychlému rozvozu pizzy si můžete v pohodlí pochutnat.
Instalace domovního a průmyslového vytápění - elektomontážní práce
Společnost SV - Elektro, s.r.o. je profesionální elektromontážní firmou v Opavě, která provádí instalace domovního a průmyslového vytápění.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
E-shop LED svítilny a čelové svítilny, čelovky
Kvalitní svítilny a čelové svítilny LED LENSER zakoupíte na e-shopu společnosti H-FUCHS SERVIS, s.r.o. Poznejte spojení kvality, funkčnosti, výkonu a designu v jednom výrobku.
H-Fuchs Servis, s.r.o.