Aktuální microsite

Originální servis Volvo - péče o váš vůz - plánování údržby a oprav Vašeho vozidla
Společnost VOLVO Group Czech Republic, s.r.o. se zabývá dovozem, distribucí a servisem nákladních automobilů Volvo.
Kvalitní, odolná průmyslová vrata do těžkých provozů, s bezpečnostním rizikem
Odolná průmyslová vrata do těžkých provozů i s vyšším bezpečnostním rizikem vyrobí firma Jimi Tore Kroměříž-Zlínský kraj. Kvalitní vrata od nás odolají i nadměrné zátěži.
Ubytování v penzionu, cykloturistika, ubytování pro cyklisty, Dalešická přehrada, Vysočina
Ubytování v penzionu pro turisty, cykloturisty, cyklisty, restaurace, stravování. To vše můžete mít, když se ubytujete v Penzionu a restauraci u Floriánů.
Předokenní rolety do oken, venkovní i vnitřní provedení Břeclav
Předokenní rolety do oken, venkovní i vnitřní provedení, stínící technika do interiéru i do exteriéru od firmy Stínící technika s.r.o. v Kosticích u Břeclavi.
Hygienická laboratoř - rozbory pitné vody a měření hluku
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě a pobočkou v Jihlavě, nabízí zdravotní služby. Hygienické laboratoře zajišťují analýzu vody, zemin, odpadů, potravin a ovzduší, měření hluku, osvětlení a vibrací.
Čištění odpadní vod Sokolov - organické flokulanty a koagulanty pro úpravu vody
Sokolovská společnost SOKOFLOK, s.r.o. dodává organické koagulanty a flokulanty pro čištění vod. Nabízené koagulanty a flokulanty využijete i v čištění odpadních vod.
Vybavíme váš servis - prvotřídní navíjecí bubny MECLUBE
Vybavíme váš servis prvotřídními navíjecími bubny MECLUBE. Prvotřídní navíjecí bubny MECLUBE v mžiku rozvinou a po sléze navinou hadici do požadované délky. Navíjecí bubny jsou italské kvality což zaručuje spolehlivý a bezpečný provoz. Navíjecí buben MECLUBE hadici rychle rozvine a pak stejně rychle navine zpátky. Hadice je přes buben ...
Výkup a porážka prasat Opava - čerstvé vepřové výrobky přímo z jatek
Jakékoliv vepřové výrobky přímo z jatek nakoupíte u firmy JATKA-KURKA s.r.o. v Oticích u Opavy, která se zabývá výkupem a porážkou prasat.
Horizontální izolace, tlakové utěsňování, lokální utěsnění průsaků, těsnění trhlin
Firma SANACE Zlín provádí speciální sanační práce v regionu Zlínský kraj - horizontální izolace, lokální tlakové utěsňování průsaků vody, utěsnění trhlin.
Elektrické rozvaděče pro automatizaci,-zakázková výroba
Pro automatizaci, průmysl a různé technologie jsou třeba atypické elektrické rozvaděče. Zakázkovou výrobou rozvaděčů se zabývá firma Kouřil elektrotechnik Zlín.
Sdílená kancelář a coworking centrum pro jednotlivce, skupiny nebo menší firmy v Pardubicích
Krátkodobý pronájem sdílené kanceláře a coworking centrum slouží k obchodním jednáním, prezentacím, výuce jazyků pro malé skupiny i pro posezení s přáteli v centru Pardubic.
Fasádnické práce, opravy, rekonstrukce, čištění a zateplení fasád domů a bytů
Fasádnické práce, zateplování budov, rekonstrukce, opravy a čištění venkovních omítek a fasád u domů a bytů zajistí firma Jiří Smirnov v okresech Jindřichův Hradec, České Budějovice, Český Krumlov.
Průmyslový a dílenský nábytek Praha - dílenské skříně a speciální antistatické stoly
Jste majitelé dílen nebo průmyslových továren? Pak jistě víte, že čas je největším nepřítelem vašeho podnikání. Aby mohla být práce precizně odvedená, je potřeba věnovat jí více času.
Lean Manufacturing - štíhlá výroba od Enprag s.r.o. - kovový nábytek do jakékoliv kanceláře či školy
Lean Manufacturing neboli metoda štíhlá výroba od společnosti Enprag s.r.o. se sídlem v Praze nabízí kovový nábytek do kanceláří, škol, lékařských ordinací a čekáren a dalších venkovních prostor.
Montáž ocelových konstrukcí hal, zemědělských objektů pro skladování i výrobu
Montáž ocelových konstrukcí výrobních, skladovacích a montážních hal, zemědělských objektů, silážních jam a sýpek nabízí firma UNIGRANIT Písek a.s.
Průmyslové stavby a výstavba čističek odpadních vod pro města, obce, výrobu i soukromé objekty
Stavbu, rekonstrukci nebo rozšíření průmyslové stavby, výrobní či skladovací haly a čističek odpadních vod vykoná akciová společnost UNIGRANIT z Písku.
Realizace hřišť - sportovní povrchy, umělé trávníky
Firma StavoSport s.r.o. se ve Zlíně a okolí specializuje na projektování, výstavbu a rekonstrukci víceúčelových hřišť a vnitřních i venkovních povrchů určených pro všechny druhy sportů.
Opracování přírodního kamene, povrchové úpravy žuly, pískovce, mramoru a travertinu
Opracování a povrchové úpravy přírodního kamene ze žuly, pískovce, mramoru i travertinu na dlažby, schody, obklady kuchyní a koupelen či náhrobní kameny zajistí firma UNIGRANIT Písek a.s.
Stěrkovací hmoty UZIN 3 - Akce UZIN BONUTZ 3 – aneb úspěch přeje vybaveným!
Při zakoupení stěrkovacích hmot UZIN v síti našich smluvních velkoobchodních partnerů společnosti UZIN s.r.o. dostanete příslušný počet kuponů BONUTZ.
Plné i prosklené posuvné interiérové dveře-instalace na zeď, do pouzdra
Posuvné interiérové dveře dodá Truhlářství Trtek. V provedení plné i prosklené. Instalace dveří je na zeď či do pouzdra. Působíme v regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště.
Odvoz stavební sutě - zemní práce, hydraulická ruka Blansko, Brno
autodoprava, minibagr, traktorbagr, hydraulická ruka, výkopové a zemní práce, odvoz stavební sutě, stavby na klíč, stavební mechanizace, nákladní auto
Náhradní díly, nákladní automobily, autobusy, návěsy, přívěsy Vysočina
upínací pásy, rozpěrné tyče, brzdové systémy, spojková ložiska, podvozkové části, kardanové hřídele, hydraulické přístroje, tlumiče výfuků
Kamna, krby a pece zařídí to pravé teplo domova Praha - zútulní váš domov
Večer,pohoda,teplo,oheň plápolající v krbu,praskání dřeva. Koho by nelákala taková představa? Díky naší firmě Tomáš Jíra kamna, krby, pece, si takový sen můžete zrealizovat každý den přímo u vás doma.
Komplexní informace, služby pro pozůstalé-pohřební služba Přibylák
Pohřební služba Bohumír Přibylák Zlín poskytuje komplexní služby a potřebné informace pro pozůstalé pro vyřízení pohřbu či kremace.
Krbové vložky Domažlice - prodej krbových vložek MIJAVA, 10 nebo 15 kW
Domažlická společnost ET - Euroteplo a.s. se zabývá vývojem, samotnou výrobou a prodejem teplovodních, teplovzdušných nebo teplovodních/teplovzdušných krbových vložek Mijava.