Chcete rozšířit svoje znalosti a dovednosti a hledáte vhodné řešení? Nejoblíbenější formou vzdělávání jsou různé jazykové a rekvalifikační kurzy. Můžete se tak naučit nejen spoustu cizích jazyků, ale přihlásit se také na kurz účetnictví, počítačových dovedností, vaření, kurzy masérské, výtvarné, fotografické a mnohé další.

WEBINÁŘ ZDARMA: NA CO SI DÁT POZOR S PŘÍCHODEM ZÁKONA 250/2021? - Termín: 6.4.2022; 14:00 - 15:00 hod
Nečekejte na 1.7.2022, aby vám nenarostly náklady, protože nový zákon 250/2021 Sb. přináší změny v provozování vyhrazených technických zařízení - elektrická, zdvihací, tlaková a plynová.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana
Odborné revize žebříků a lešení včetně jejich prodeje provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Zajišťujeme kurzy lešenářů, jako je bezpečnost práce a požární ochrana.
HROMEK s.r.o. Žebříky a lešení
Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno
Firemní školení na míru a další vzdělávací akce s profesionálními lektory pro Vás zajití Regionální hospodářská komora Brno, která poskytuje kompletní vzdělávací kurzy pro firmy.
Regionální hospodářská komora Brno RHK Brno
Aktivity pro děti i rodiče, hry a vzdělávání pod jednou střechou
Jablíčko, centrum pro rodinu, poskytuje pestrou paletu aktivit od herních odpolední pro děti až po inspirativní workshopy pro rodiče. Objevte prostor plný podpory, vzdělání a komunitního ducha.
Mediální trénink - trénink vystupování před kamerou, Praha
Profesionální mediální trénink pro skupiny i jednotlivce poskytuje Video studio Polas na Praha 6.
POLAS VIDEOSTUDIO Kameraman Praha, natáčení videa
Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu
Firma Ivo Tomeček z Ostravy pořádá školení a zkoušku elektromontér fotovoltaických systémů. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu proti firmám bez potřebné profesní kvalifikace.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily
Kurzy a školení strojníků stavebních strojů a obsluhy motorové pily pořádá společnost AUTO EDU, s.r.o. v celém Moravskoslezském kraji – v Opavě, Ostravě, Havířově, Vítkově.
AUTO EDU, s.r.o. Autoškola Ostrava
Kurz Elektrikář – teoretická a praktická příprava pro složení zkoušek
Kurz profesní kvalifikace Elektrikář v Ostravě pořádá firma Ivo Tomeček. V průběhu teoretické i praktické části získáte potřebné dovednosti a znalosti pro úspěšné složení zkoušek.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Náš zkušený tým pořádá kurz na Elektrikáře - včetně kvalitní přípravy pro složení zkoušek
Kurz profesní kvalifikace Elektrikář v Ostravě pořádá firma Ivo Tomeček. V průběhu teoretické i praktické části získáte potřebné dovednosti a znalosti pro úspěšné složení zkoušky.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Mgr. Pavel Opelka, RHom. - vysoce uznávaný odborník a zakladatel postklasické homeopatie
Mgr. Pavel Opelka, RHom. je známý český homeopat a zakladatel České školy klasické homeopatie. Jeho přístup k homeopatii je uznávaný nejen v Čechách, ale i v zahraničí.
Lekce pro seniory – cvičení k podpoře zdraví a vitality pro všechny generace
Speciální lekce pro seniory a cvičení vedoucí k podpoře zdraví a vitality vhodné pro všechny generace realizují profesionálové ze společnosti PROSTOR PRO BALANC s.r.o. ve Velkých Bílovicích.
PROSTOR PRO BALANC s.r.o.
Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy
Vyhledávané členství v Regionální hospodářské komoře Brno podpoří Vaši firmu. Podnikatelské akce a setkání podnikatelů, semináře, kurzy, workshopy a mnohé další získáte s členstvím.
Regionální hospodářská komora Brno RHK Brno
Kondiční hodiny pro ženy na rytmickou hudbu – podpora síly, živosti a prokrvení těla na spalující lekci
Na kondiční hodiny pro ženy na rytmickou hudbu, které slouží k podpoře síly, živosti a prokrvení těla se zaměřuje společnost PROSTOR PRO BALANC s.r.o. z Velkých Bílovic na svých spalujících lekcích.
PROSTOR PRO BALANC s.r.o.
Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity
Společnost RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín zajišťuje, mimo jiné, pro firmy školení o praktickém využití umělé inteligence s cílem zlepšení firemních procesů a zvýšení produktivity.
RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Personální agentura Zlín
Plavecký klub v Lounech, místo kde rozvinete své plavecké dovednosti
Připojte se k Plaveckému klubu PROSEN Louny, z.s. a objevte svůj plavecký potenciál! Nabízíme individuální přístup a širokou škálu kurzů pro všechny věkové kategorie.
Plavecký klub PROSEN Louny, z.s.
Základní, opakovací školení, kurz jeřábníků, vazačů břemen - jeřábnický, vazačský průkaz
Pro zájemce z okolí Hodonína, Olomouce, Zlína pořádá Školící středisko Knotek školení jeřábníků a vazačů. Získejte jeřábnický či vazačský průkaz - kurzy pořádáme u zákazníka i ve středisku ve Vlčnově.
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Profesní školení řidičů skupiny C, CE, D, DE - pravidelné i obnovovací
Školení řidičů Ostrava zajišťuje profesní školení řidičů autobusů a nákladních vozů. Vlastníkům řidičského průkazu C, CE, D a DE a podskupin zařídíme pravidelné či obnovovací školení.
Školení řidičů Ostrava
Zkoušky elektro odborné způsobilosti v elektrotechnice, z vyhlášky 50 - školení elektrikářů, elektromontérů
Školící středisko KNOTEK ve Vlčnově pořádá školení elektrikářů, elektromontérů pro zájemce z regionu Zlín, Hodonín, Olomouc. Připravíme Vás na zkoušky elektro odborné způsobilosti v elektrotechnice.
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie
Znalosti v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie Vám předá společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi. Zabýváme se pořádáním odborných vzdělávacích kurzů a prodejem různých materiálů.
Altis Group spol. s r.o. Ortodontický materiál
Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21
Pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pořádá Školící středisko KNOTEK s.r.o. Vlčnov školení elektromontérů, elektrikářů dle zákona 250/21, dříve dle vyhlášky č. 50/1978
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Strojnický průkaz, rozšiřovací kurz na zemní a stavební stroje, nakladače, rypadla - školení strojníků
Školící středisko Knotek Vlčnov provádí školení strojníků a rozšiřovací kurzy pro obsluhy zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb. Vítáme zájemce z okolí Hodonína, Zlína a celé Moravy.
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce
PPS Liberec je expertem na požární ochranu a bezpečnost práce. Poskytujeme školení, kontroly a revize pro zajištění bezpečnosti vašeho podnikání. Přizpůsobená řešení pro každou firmu.
Absolvujte s námi školení a státní zkoušku  montér dobíjecích stanic pro elektromobily
Školení a státní zkoušku montér dobíjecích stanic pro elektromobily v Ostravě pořádá Ivo Tomeček. Získejte osvědčení o profesní kvalifikaci na 5let.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Pořádáme odborné kurzy a školení elektrikářů dle NV 194/2022 Sb.
Firma Ivo Tomeček pořádá v Ostravě odborné kurzy a školení pro elektrikáře dle NV 194/2022 Sb. Kontaktujte zkušené lektory a objednejte se ještě dnes.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Vzdělávací středisko Horizont – kde teorie splňuje praxi a otevírá dveře k novým profesním příležitostem
Vzdělávací středisko Horizont pod vedením Jana Šlegra nabízí rozsáhlé školení a poradenství v oblasti stavebních a zemních strojů. Kvalita, spolehlivost a férové ceny jsou naše přednosti.
Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník