Hledáte vhodné řešení pro obklady a dlažby nejen do interiéru, ale i pro exteriér? Vyberte si z pestré palety možností, jako jsou klasické obklady a dlažby, mozaiky, dekory, luxfery či obkladový kámen. Vaše představy uspokojí takové materiály jako keramika, sklo, přírodní či umělý kámen, mramor, žula, čedič, vápenec, andezit, břidlice nebo dřevo.

Dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus - dlouhá životnost a kvalita
Firma Sudolský z Olomouce se specializuje na dřevovýrobu. Na zakázku Vám zhotoví dřevěné fasádní obklady z modřínu a smrku typu Rhombus. Očekávejte kvalitní zpracování, vysokou tepelnou izolaci!
Sudolský dřevovýroba Rostislav Sudolský
Schodišťové prvky – obklady, samonosné schodové desky, nášlapy a bloky
Schodišťové prvky pro venkovní i vnitřní schodiště můžete objednat online nebo zakoupit v kamenné prodejně firmy EXTERIER BETON, s.r.o. Prodáváme schodišťové obklady, desky nášlapy i bloky.
EXTERIER BETON, s.r.o. Betonová dlažba e-shop
Rekonstrukce koupelny v luxusním provedení s použitím designové dekorační stěrky, velkoformátových obkladů
Kompletní rekonstrukce koupelen s TOPSTR s.r.o. v okolí Brna a Vyškova. Luxusní design s dekorační stěrkou a velkoformátovými obklady. S minimálním množstvím spár dosáhneme elegantního dojmu.
TOPSTR s.r.o. Obkladačské práce, designové stěrky Zlín
Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky
Radek Kostrůnek provozuje koupelnové studio na Hulínské ul. Kroměříž. U nás je snadné vybrat si vhodné koupelnové vybavení. Na prodej obklady, dlažba, sanitární keramika a mnoho doplňků do koupelny.
Radek Kostrůnek Koupelny Kroměříž
Velkoobchod materiál pro komunikace - betonové obrubníky, žlaby, poklopy, bednění, zámková dlažba
ALITRON-OST je specializovaný velkoobchod ve Zlínském kraji s materiály pro komunikace - betonové obrubníky, poklopy, bednění a zámková dlažba, dále materiálů pro vodovody, plynovody, kanalizace.
ALITRON-OST, s.r.o. materiál pro kanalizace, vodovody
Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop
Ostravská společnost FLOMAT s.r.o. zajišťuje prodej a e-shop plastových vinylových dlaždic Fortelock, které se snadno instalují, jednoduše udržují a skvěle vypadají.
FLOMAT s.r.o. Rohože, podlahy, podlahoviny
Štípaná kamenná dlažba – kvalitní odseky, kostky, šlapáky nebo štípaná divočina
Velký výběr štípané kamenné dlažby s možností volby mezi štípanými kostkami, divočinou, štětovanou dlažbou, odseky, šlapáky o síle 5-10 cm nebo obrubou o síle 8-12 cm má společnost K O K A M s. r. o.
K O K A M s. r. o. Královedvorský pískovec
Kompletní opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety
Stavební firma DAGETT 66 v Kopřivnici poskytuje odborné a kvalitní služby v oblasti opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety v rámci celé České republiky.
DAGETT 66, s.r.o.
Stavební materiály a drobné domácí potřeby pro dům a zahradu – kvalitní sortiment za nejlepší cenu
Na prodej širokého sortimentu stavebních materiálů a drobných domácích potřeb pro dům a zahradu za bezkonkurenční cenu se v okolí Miroslavi a Čejkovic zaměřuje prodejna Stavebniny EKOČEK.
Stavebniny EKOČEK
Štípaná dlažba a kostky z pískovce – mrazuvzdorný materiál vhodný nejen pro cesty a vjezdy
Velké množství štípané dlažby a kostek z pískovce, které jsou mrazuvzdorným materiálem vhodným k realizaci cest a vjezdů má specialista na těžební činnost společnost KOKAM nedaleko Hradce Králové.
K O K A M s. r. o. Královedvorský pískovec
Dekorativní ukončení obkladů, stěn a vnějších rohů zajistí profily Schlüter-TRENDLINE
Prodej profilů Schlüter-TRENDLINE, které slouží jako dekorativní ukončení a ochrana obkladů, stěn a vnějších rohů z keramiky a přírodního kamene, zajistí firma Profila Trade s.r.o. v e-shopu.
Profila Trade s.r.o. Ostrava
Kamenictví s největším sortimentem přírodních i umělých kamenů v okolí
V Kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED v Kobeřicích najdete široký sortiment kamenů. Přijďte k nám a prohlédněte si naši rozmanitou kolekci přírodních i umělých kamenů.
BETON. A KAMEN. AUG-FRED Schlischka & Wollný
Hledáte perfektní obkladače pro vaši koupelnu, WC nebo jinou místnost?
Společnost HC STAV s.r.o. vám poskytne profesionální obkladačské práce za nízké ceny s maximálním důrazem na detail v okolí Pardubic i Hradce Králové.
HC STAV s.r.o. Bytová výstavba Pardubice
Pokládka chodníků, živičných vrstev a oprava překopů – kompletní práce od profesionálů s dlouholetými zkušenostmi
Na pokládku živičných vrstev, chodníků a opravy překopů a míst kolem obrub se zaměřují specialisté s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Dopravní stavby Smrčka s.r.o. ze Znojma.
Dopravní stavby Smrčka s.r.o.
Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů
Firma TOPSTR - David Strnka je firmou ze Zlínska, specializovanou na pokládku velkoformátové dlažby, obkladů. V dnešní době máte široký výběr velkoformátů v matu i lesku i různé imitace mramoru, žuly.
TOPSTR s.r.o. Obkladačské práce, designové stěrky Zlín
Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku
Komplexní stavební práce z přírodního kamene provádí naše společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic. Na zakázku vyrábíme standardní a atypické kamenné obklady, dlažby nebo schodiště.
METAL GRANIT spol. s r.o.
Artbeton - ražená dlažba, která imituje přírodní materiály - PODLAHOVÉ SYSTÉMY - LIBEREC
Společnost PODLAHOVÉ SYSTÉMY - LIBEREC se zabývá pokládkou podlah a dlažeb, ke kterým patří i Artbeton, který skvěle imituje přírodní materiály.
PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC Červinka & Syrový
Položení obrubníků, kladení betonových dlaždic, zámkové dlažby a další zemní práce
Hledáte-li společnost, která by se Vám postarala o položení obrubníků a pokládku zámkové dlažby či betonových dlaždic, můžete se obrátit na Eltom s.r.o. z Ostravy, zaměřující se na veškeré zemní práce
Eltom, s.r.o.
Prodej kvalitních obkladů, dlažeb a stavební chemie v Pelhřimově
Navštivte prodejnu MÁŠKA v Pelhřimově a vyberte si z kvalitního sortimentu obkladů, dlažeb, stavební chemie a příslušenství. Prodáváme produkty špičkových světových i českých výrobců.
MÁŠKA - Stavební a obchodní spol. s r.o.
Lakované sklo - výjimečné obklady do bazénů, na stěny a skleněné dveře od Lak Union, s.r.o.
Přinášíme vám neodolatelnou kolekci lakovaných skleněných obkladů pro bazény, stěny a skleněné dveře, spojující v sobě špičkovou kvalitu, estetický design a funkčnost.
LAK Union s.r.o. Skleněné obklady a obkladová skla Praha
Obklady a dlažby pro váš domov, pokládka obkladů a dlažeb v Jihlavě a okolí
Stavby Tominec je společnost, která se zabývá pokládkou obkladů a dlažeb podle vašich představ a požadavků v Jihlavě a okolí. S námi budete mít krásný, funkční a pohodlný domov.
Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů
Kamenný obklad krb, který zútulní Váš domov a dodá Vašemu interiéru šmrnc, Vám zajistí Kamenictví Otruba v Plumlově. Vsaďte na profesionála z oboru kamenosochařství.
Kamenictví Karel Otruba
Okenní parapety z litého mramoru jsou odolné a snadno se udržují - MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.
Společnost MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. z Prahy, je výrobce a dodavatelem okenních parapetů, mezi něž patří i okenní parapety z litého mramoru.
MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba
Zatravňovací plastové dlaždice s dlouhou životností a minimální údržbou
Cenově dostupné plastové zatravňovací dlaždicové systémy s dlouhou životností a vysokou pevností prodává v okolí Hradec Králové firma K.O.S.- plastic, spol. s r.o.
K.O.S.- plastic, spol. s r.o. Plastové ploty