Přemýšlíte kam s rodinou či kde uspořádat zajímavou akci? Nejpopulárnějšími místy pro rodinné či školní výlety jsou hrady a zámky, zříceniny a tvrze. Kromě toho již neslouží pouze k prohlídkám, ale i jako prostory pro ubytování či dokonce k uspořádání svateb, oslav a firemních akcí.

Mladoboleslavský hrad, expozice, výstavy Venkov v proměnách času, výstava Čepce, šátky, kroj
Mladoboleslavský hrad, expozice, výstavy Venkov v proměnách času, výstava Čepce, šátky, kroj, Muzeum Mladoboleslavska, Letecké muzeum, Muzeum Benátecka, Muzeum Podbezdězí.
Svatební obřad, svatba na zámku, zámecká svatba jako z pohádky
Hotel Zámek Zábřeh se specializuje na pořádání svateb a svatebních obřadů. Chcete mít pohádkovou svatbu na zámku, tu pravou zámeckou svatbu? Prožijte nejdůležitější den vašeho života na Zámku Zábřeh.
Zámek Kunštát, národní kulturní památka ze 13. století s možností svatebních obřadů
Jedinečné prostory s klasicistní výmalbou, zámeckou květnou zahradou i romantickou kaplí vhodnou pro svatby naleznete ve městě Kunštát se Státním zámkem Kunštát Národní památkový ústav.
Zámek Moravská Třebová, významná renesanční památka z 13. století s bohatou nabídkou expozic
Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Poznejte životní styl tehdejší doby a pronikněte do zákoutí mučírny či tajemství elixíru života.
Zámek Zábřeh svatby 2013, svatební obřad, hostina Ostrava
Svatby 2013 na Zámku Zábřeh: - speciální nabídka 2013 - svatební hostina již od 1290,- kč/ osobu, včetně nápojů.. - Zámek Zábřeh se specializuje na pořádání svateb - svatební obřad se může konat v erbovním sále zámku zábřeh(kapacita do 16 osob) a hostina v zámeckém restaurantu (do 52 osob) - nebo celá svatba proběhne na nádvoří zámku a ...
Partička na vzduchu, představení na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště
Zveme Vás na přestavení Partička na vzduchu na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště. 24.5.2013 ve 20:00 Předprodej vstupenek ve všech pobočkách Ticketstream. www.partickanavzduchu.cz
Svatby, rodinné oslavy, koncerty, kulturní akce na Zámku Ořechov
Zámek Ořechov - navštivte ráj a inspiraci do života. Zámek Ořechov nabízí: - svatby, romatický víkend, kongresové centrum, kulturní akce, koncerty, divadelní představení, teambuilding, obřady v kaply z 16. století, hostiny, školení.
Zámek Zábřeh kalendář akcí, zvěřinové speciality Ostrava
Zámek Zábřeh - kalendář akcí, lákavá podzimní nabídka říjen: - „LOVECKÁ SEZÓNA“ - zvěřinové speciality z českých luhů a hájů listopad: - 11.11. „SVATOMARTINSKÁ HUSA A VÍNO“ - medošípkový speciál 13° - pokračuje „LOVECKÁ SEZÓNA“ - z českých luhů a hájů - zvěřina černá, vysoká, pernatá prosinec: - pokračuje ...