Zemědělské stroje a technika jsou nepostradatelnou součástí zemědělské výroby, které si můžete pořídit nebo pronajmout včetně dalších služeb. Z pestré nabídky si můžete dle individuálních potřeb vybrat postřikovače, traktory, kombajny, podmítače, kypřiče, pluhy, nakladače, sklizňové a secí stroje, sklízecí mlátičky, řezačky a další stroje.

Servis pro zemědělské stroje - opravy kardanových hřídelí a náhradní díly
Poskytujeme řešení v oblasti servisu a oprav kardanů pro jakékoliv nákladní vozidlo. Zajišťujeme vyvažování, průmyslové pohony, nové kardanové hřídele a klouby i náhradní díly.
Kardany, spol. s r.o.
Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně
Poskytujeme servis, opravy a vyvažování kardanových hřídelí. Zajistíme náhradní díly a opravy provádíme svářecím poloautomatem rychle a profesionálně.
Kardany, spol. s r.o.
Zahradní maloktraktory VARI a další zemědělská technika za bezkonkurenční ceny.
Společnost Zahrada VYSOČINY poskytuje prodej a servis maloktraktorů VARI HONDA. Působíme v Jihomoravském kraji. Pokud to k nám máte daleko, navštivte náš e-shop, kde si jistě vyberete.
Zahrada Vysočiny Alena Svobodová
Prodej malotraktorů - malotraktor Vari s návěsem ANV  - 400
Prodej malotraktorů - malotraktor Vari IV. Honda GCV160 + návěs ANV400, nejoblíbenějším malotraktorem na našem trhu od firmy Zahrada Vysočiny v Třebíči.
Zahrada Vysočiny Alena Svobodová
Zahradní nůžky STIHL akce, Třebíč, Vysočina
Firma B TECHNIK s r.o. Třebíč nabízí prodejní akci na zahradní nůžky STIHL. Zahradní nůžky: -benzínové zahradní nůžky -akumulátorové zahradní nůžky -elektrické zahradní nůžky. Nabízíme slevy až 1.800,-Kč na všechny typy elektrických, akumulátorových i benzinových zahradních nůžek STIHL. Vhodné na úpravy keříků na zahradě nebo do silného ...
Akce motorový rosič STIHL SR 430
Firma B TECHNIK s.r.o. nabízí motorový rosič STIHL SR 430 s akční slevou 1.500,-Kč. Rosič STIHL SR 430: -vysoce výkonný, zádový motorový rosič pro velkoplošnou aplikaci prostředků pro ochranu rostlin -práškování, aplikace granulátů a osiva -velký objem nádrže, komfortní pohodlné ovládání a snadné startování. Více informací na webových ...
Křovinořezy Třebíč, Vysočina, akce na nářadí STIHL
Firma B TECHNIK s.r.o. Třebíč nabízí jarní prodejní akci na křovinořezy a nářadí značky STIHL. S akčními slevami až 2.500 Kč nabízí: -6 křovinořezů/vyžínačů -10 elektrických, benzinových a akumulátorových zahradních nůžek -motorový rosič Termín prodejní akce: 15. dubna až 30. června 2012 Více informací na webových stránkách.