Chcete vašim domácí mazlíčkům dopřát kvalitní péči či ubytování v případě vaší nepřítomnosti? Psí salony, hotely a lázně jsou pro vaše mazlíčky to pravé. Můžete tak využít jejich stříhání, koupání, česání, stříhání drápků, trimování, fenování, depilace, dále dočasné pobyty s 24 hodinovým servisem včetně krmení, venčení, zábavy i zdravotní péče.

Psí Služby Mája Praha, hotel pro psy, psí salóny, psí lázně, psí školka a jesličky, psí porodnice
Naše Psí Služby Mája z Úholiček u Prahy nabízí majitelům pejsků hotel pro psy, psí salóny, psí lázně, psí školku a jesličky, psí porodnici, krytí feneček, základní výcvik štěňat a psů, kurzy stříhání.
Hotel pro kočky Mourek Praha, přechodné ubytování pro 25 koček v prostorných boxech
Nabízíme ubytování pro 25 koček v prostorných boxech s celodenním dohledem ve zděné budově na zahradě u rodinného domu majitele.
Psí školka Happy Dog Praha, výcvik psů, ubytování pejsků, venčení psů, individuální péče
Psí školka Happy Dog v Praze poskytuje hlídání psů, ubytování psů, venčení psů, stříhání psů, výcvik psů, transport psů.
Psí wellness, lázně pro psy - střihání, koupání psů i zábaly a masáže
WELLPES psí lázně Luhačovice poskytnou každému pejskovi kompletní péči na té nejvyšší úrovni. V rámci wellness provádíme zábaly, perličkové lázně, relaxační koupele i masáže a také stříhání psů.
Hotel pro psy - celoroční ubytování, výcvik psů s majitelem i bez přítomnosti majitele
Michal Švajda provozuje na Žabárně u Fryštáku Hotel pro psy. Ubytování poskytuje celoročně a současně provádí výcvik psů pro zájemce z okolí Zlína, Vsetína, Valašského Meziříčí, Olomouce apod.
Stříhání psů, koček na veterině  - úprava srsti, drápků zvířat
Veterinární ambulance MVDr. Šárka Keňová se zabývá úpravou srsti zvířat. Provádíme stříhání psů všech plemen i stříhání koček. Domluvte si termín v ambulanci Zlín či Otrokovice.
Soukromá veterinární ordinace, profesionální služby veterináře
Soukromá veterinární ordinace v Hlučíně MVDr. Petra Gajdošíka poskytuje služby veterináře a funguje téměř 20 let. Za ta léta jsme ošetřili tisíce zvířecích pacientů z Bohumína, Opavy, Ostravy aj.
Kosmetický salon pro psy a kočky, stříhání a úprava psů
Veterinární ordinace MVDr. Petra Gajdošíka v Hlučíně poskytuje profesionální péči pro psy a kočky. Dopřejte vašim zvířecím miláčkům tu nejlepší péči a vezměte je do kosmetického salonu.
Dokonalá úprava psů - koupání, stříhání a vyčesávání
Pokud hledáte psí salon, který zajistí vašemu pejskovi dokonalou úpravu srsti od koupání, stříhání a vyčesávání, pak svěřte vašeho psího mazlíčka do psího salonu Tání Menžinské v Olomouci.
Stříhání a výstavní úprava psů - psí salon pro vaše čtyřnohé miláčky
Přihlásili jste pejska na výstavu a hledáte špičkový psí salon, který vašeho čtyřnohého miláčka pečlivě připraví? Úprava psů Táňa Menžinská v Olomouci vám poskytne stříhání a výstavní úprava psů.
Psí salon - úprava a stříhání psů všech plemen
Úpravu a stříhání psů všech plemen vám zajistí psí salon Táni Menžinské v Olomouci - i vaši čtyřnozí mazlíčci si zaslouží tu nejlepší péči.
Masáže, koupání, stříhání psů-lázně, salon pro psy Zlín, Zlínský kraj
Úžasný relax můžete dopřát svému pejskovi v salonu pro psy Dog Wellness Zlín. Navštivte naše lázně - zajistíme koupání, stříhání, barvení srsti, masáže, aromamasáže i ošetření kůže psů. Najdete u nás i vířivku - perličkovou koupel. Pracujeme se všemi druhy plemen, od nejmenších až po ta největší. Poskytujeme i poradenství v oblasti chovu a ...
Psí hotel pro malá plemena Praha západ
Pája servis nabízí psí hotel pro malá plemena. Jsme soukromý hotel pro pejsky malých plemen, preferujeme jen 6 psíků na hlídání. Ke každému vašemu mazlížkovi máme individuální přístup a po dlouholeté zkušennosti již víme, co pejsek potřebuje. pejskové nejsou v kotcích, či klecích, ale volně se pohybují na zahradě, nebo jsou s námi v rodinném ...
Prodej krmiva pro psy, kočky, králíky, křečky, rybičky Kroměříž
Krmiva a chovatelské potřeby u Áji v Kroměříži nabízí široký sortiment krmiv a pamlsků pro psy, kočky, králíky, drůbež, morčata, křečky, ryby, želvy a návnady pro rybáře. Rozvážíme také zboží po Kroměříži a okolí zdarma. V našem kamenném obchodě naleznete kromě chovatelských potřeb i krmiva superprémiová, prémiová i ekonomická. Kupte svému ...
Stříhání trimování psů česká Lípa psí salon koupání psů Zákupy Žandov Nový Bor.
Salón pro psy a kočky v budově Veterinární ordinace Slovanka v České Lípě. Specializovaný salón pro psy a kočky. Provozuje Zuzana Drábková, která má dlouholeté zkušenosti s tímto oborem. SLUŽBY: Stříhání a trimování psů a koček. Koupání a fénování po dohodě. Krácení drápů a čištění uší. Samozřejmostí je přítomnost majitele psa ...
Pardubice
Stříhání, koupání, úprava srsti psů a koček. Čištění análních žlázek, stříhání drápků. Poradenství ohledně péče o mazlíčky. Používám výhradně přírodní kosmetiku Aromaterapie - fauna od Karla Hádka, která je více jak 20 let známá i jako lidská kosmetika.
Úprava, stříhání, koupání psů, koček, prodej psí kosmetiky Zlín
Naše veterinární ošetřovna MVDr. Miroslava Kubce nabízí našim klientům také služby salonu pro psy a kočky. Vaše domácí mazlíčky ve svém salonu přivítá paní Lenka Kubecová u níž se můžete objednat na telefonním čísle 603353141. Provádíme: - koupání, stříhání a úprava psů a koček - rozčesání - stříhání drápků - vytrhávání chloupků v uších - ...
Hotel pro psy výcvik psů Praha západ
Škola pro psy nabízí výcvik psů. Cvičiště a hotel: Naše cvičiště a hotel se nachází v obci Ořech, která je polohou umístěna mezi Stodůlkami a Barrandovem. Každé pondělí od 17*00 hodin je otevřena školka pro štěňátka. Je určena pro pejsky od 12 týdnů. Máme k dispozici i psí hotel. - ubytováni v prostorných čistých kotcích - v každém ...
Stříhání a úprava psů Praha východ
Psí salon Erin nabízí stříhání psů. Další služby: - koupání - rozčesávání - úprava srsti - stříhání drápků - fénování - vytrhávání chloupků v uších. V salonu naleznete profesionální péči o Vašeho miláčka. Více info viz odkaz:
Kosmetický salon pro psy a kočky Hlučín, Ostrava, Opava
Náš kosmetický salon ŠARM nabízí tyto služby pro vaše čtyřnohé miláčky: - stříhání - rozčesávání - trimování - koupání, sušení, konečná úprava srsti - číštění uší psů a koček - čištění análních žláz.
Chovatelská stanice Bišonků, vrh a odběr štěňátek, štěně Bišonka s PP Ostrava
Dne 24.11. 2012 se v naší chovné stanici Starobělský les narodila 4 štěnata Bišonka, která nabízíme k prodeji. 3 pejsci a 1 fenka. Jsou ze spojení: - Otec: Colin Starobělský les - Matka: Ginili Kiki z Hlučínských nebes Štěňátka budou připravena k odběru koncem ledna.
Praha kompletní úprava psů
Psí salón Fido nabízí kompletní úpravu psů. Upravuji veškeré plemena Vašich psích mazlíčků. - stříhání - rozčesávání - trimování - koupání. Další služby: - střínání a úprava drápků - čištění análních žlázek. Dále u nás naleznete velký výběr kosmetických přípravků a doplňků. Příznivé ceny. Více info ...