Sběr a výkup odpadů, druhotných surovin je určený pro občany, města i obce a také firmy. Materiály jsou po zpracování dodávané dalším odběratelům a jedná se o suroviny jako papír, plasty, železo, barevné kovy, sklo, elektromotory, kabeláže, elektroodpad a další. Ceny pro výkup jsou individuální a účtují se za kilogram.

Výkup druhotných surovin Liberec – výkup kovový i nekovový odpad za super ceny
Vykupujeme druhotné suroviny Liberec –výkup kovového i nekovového odpadu za super ceny, navštivte naši sběrnu v Chrastavě SEDRUS s.r.o.
Sběr a výkup barevných kovů, železa, nakládání s nebezpečnými odpady
Sběr, výkup, využití, nakládání a likvidace nebezpečného odpadu a barevných kovů, železa, CuSn4-10, cínu, slitin a drahých kovů realizuje společnost Green Waste Services, s.r.o.
Green Waste Services, s.r.o.
Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu (Liberec)
Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty.
Ekologická likvidace technologických celků Liberec
Zajistíme kompletní likvidace skladů,skladových prostor,veškerých fabrik, starých domů a jiných zařízení a to ekologickým způsobem.
Odvoz likvidace odpadu ekologická likvidace autovraků Liberec.
SEDRUS s.r.o. Chrastava, Liberec výkup a úklid odpadů, kontejnerová autodoprava, úklid prostor, ekologická likvidace technologických celků.
Výkup strusky, stěrů, zbytků pájek Liberec
ERMEG s.r.o. vykupuje odpady z pájecích procesů a olovnatý i bezolovnatý odpad. Vykupujeme odpady z pájecích procesů: -strusku -stěry -zbytky pájek Vykupujeme olovnatý i bezolovnatý odpad, který je možno dále přepracovat. Jedná se o čísla odpadů 10.08.11 (B 1010) pro bezolovo a 10.04.02 (B 1020) pro olovo. Pro další informace ...
Struska z pájení
Firmám zabývajících se měkkým pájením nabízíme výkup bezolovnaté strusky zařazené pod čísly odpadu: 100811;100809;170407;170403;170406. Dále vykupujeme ingoty použité pájky jakékoliv slitiny. Kontakt: tel. 487 953 532, e-mail: m.cichra@ermeg.cz