Potřebujete vhodné nářadí pro domácí či profesionální využití? Vyberte si z pestré nabídky nářadí ruční, elektrické i pneumatické vhodné pro domácí kutilství, zahradu, stavebnictví, strojírenství, autoopravny i elektro. V nabídce najdete široký sortiment jako kolečka, lopaty, kleště, kladiva, šroubováky, ale také vrtačky, pily, brusky a další.

Řetězové pily, sekačky, ponorná kalová čerpadla, vrtačky Plzeň - prodej i půjčovna
Potřebujete nárazově sekačku, pilu, ponorné kalové čerpadlo nebo vrtačku? Možnost zapůjčení nebo prodeje ručního a zahradního nářadí nabízí firma MOTOROVÉ STROJE s.r.o. z Plzně.
MOTOROVÉ STROJE s.r.o. Zahradní technika Plzeň
Prodej použitého materiálu na stavbu Plzeň
Stavíte, přestavujete, budujete a hlídáte náklady za stavební materiál? Ideálním řešením je navštívit prodej použitého materiálu STAVOBAZAR v Plzni, kde nakoupíte levně a ušetříte.
Půjčovna ručního nářadí a zahradní techniky Plzeň - půjčte si cokoliv, rychle a levně!
Hledáte půjčovnu nářadí v Plzni a přilehlém okolí? Tak jste u nás na správném místě.
MOTOROVÉ STROJE s.r.o. Zahradní technika Plzeň
Fréza na vánoční stromky Šumava - ořezávač kmene pro velkoobchodníky
Fréza na kmen vánočních stromků ze Šumavy jedině od Františka Valdmana. Frézuje kmen z rozměru průměru 12cm na 6cm. Motor pro pohon může být na elektriku nebo na benzín. Elektrika je 400V (2,2kW) nebo 230V (2,2kW). Frézy na elektřinu prodáváme za 19.500,- nebo s elektrickým motorem Honda za 28.000,-. Lze u nás také dokoupit rezervní ...
František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě
Kotevní chemie, tesařské kování, brusné kotouče, vrtáky, nerez vruty, Plzeň.
Další sortiment, který je v současné době v naší nabídce: Hřebíky: - stavební dle ČSN 022825 Chemie: - kotevní chemie: kartuše VM - SF Vrtáky: - pro vrtání - do betonu, do kamene - DIAGER - SDS-plus pr. 6 - 20 mm - ULTRA - válcová stopka pr. 6 - 20 mm - Vrtáky do kovu HSS do pr. 13 mm Sadové závitníky a závitová očka od M3 - ...
Vrtné nářadí Horažďovice.
Výroba: -vrtné nářadí pro stavebnictví a geologii -strojní celky -vrtné tyče, šneky, nádoby vrtací -výroba a renovace náhradních dílů pro stavební stroje -strojní třískové obrábění včetně CNC strojů.
Stavební práce,Domažlice.
Stavby a rekonstrukce rodinných domů, hospodářské stavby, zámkové dlažby, zemní práce, zateplování budov. Půjčovna nářadí.
Pneumatické nářadí okr. Plzeň
Pneumatické nářadí: -příklepové a ráčnové utahováky, sekací kladiva, brusky, nářadí na karoserie a na opracování plechů, vrtačky a šroubováky, ofukovací pistole, pistole na kartuše, mycí pistole, pneuhustiče, sponkovačky a hřebíkovače, příslušenství.
Nářadí a nástroje pro řemeslníky Klatovy
Nabízíme prodej nástrojů a nářadí pro profesionály a laiky: čerpadla, elektrické nářadí, svařovací techniku, dílenské nářadí, zednické náčiní, nářadí na malování, brusky, vrtačky, Gola sady, ochranné pomůcky.
Výroba razníků a razidel. okr. Domažlice.
Na zakázku jsme schopni pro Vás vyrobit libovolný razník, razidlo, raznici či lisovací značicí nástroj. Vyrábíme: -razníky, razidla, raznice, lisovací nástroje, raznice pro tepelné značení, matrice, patrice, jiné nástroje a pomůcky pro ražbu. Pomocí špičkové gravírovací technologie a Vámi dodaných grafických podkladů (CAD data, ...
Nástroje a nářadí, Klatovy.
Velkoobchod pro řemeslníky a kutily. Nabízíme nástroje a nářadí pro profesionály a laiky.
Prodej stříkací techniky okr. Plzeň.
Prodej stříkací techniky, stříkací pistole, tryskací pistole a zásobníky na materiál pro řemeslníky.
Kompresory Nýřany
Dodáváme kompresory a průmyslové chlazení, zajišťujeme kompletní servis a revizi kompresorů, nabízíme prodej repasovaných i nových sbíjecích kladiv zn. Permon.
Modelářské potřeby Klatovy.
Prodej: -modelářské potřeby -bazénová chemie Vodnář -vrtáky SDS plus a MAX.
Prodej, půjčovna nářadí Přeštice
Nabízíme nářadí profesionální, hobby nářadí, zahradní nářadí, ruční nářadí, brusivo, vrtáky, sekáče, slévárenské nářadí, licí naběračka, legovací zvonek, stahovací sítko, kokilové kleště, pánve. Značky NAREX, HITACHI, FLEX, MILWAUKEE, AEG, WORKS, EXTOL, FERM, PROMA, EINHELL, YATO, ZBIROVIA, MAGG, TONA, KNIPEX, WERA, POWERPLUS, ERBA. Provozujeme ...
Nástrojářská výroba Zbiroh.
Nástrojářská výroba: -drátořez, frézování, elekroerozivní hloubení -zápustkové výkovky do cc 8 kg hmotnosti.
Výroba nářadí Zbiroh.
Výroba: -ruční řemeslnické nářadí: -kladiva, kleště, hasáky, palice, sekery, skoby.
Výroba nářadí Zbiroh.
Výroba: -ruční řemeslnické nářadí: -kladiva, kleště, hasáky, palice, sekery, skoby -nástrojářská výroba: -drátořez, frézování, elekroerozivní hloubení -zápustkové výkovky do cc 8 kg hmotnosti.