Široká oblast produkce zemědělské výroby přináší i další produkty určené k dalšímu využití jako různé zemědělské plodiny jako obiloviny, okopaniny, pícniny, luskoviny, olejniny. výroba sena a slámy ve válcových i kvádrových balících, krmiva, hnojiva, osiva, přadné rostliny a také nabídka pytlů, vaků, plachet a dalších produktů.

Hygiena ve stájích, údržba boxového lože. Saniblanc zlepšuje hygienické podmínky.
Hygiena ve stájích, údržba boxového lože. Saniblanc je účinné a ekonomické řešení hygieny ve stáji. Výroba a prodej firma MIKROP ČEBÍN a.s., český výrobek.
MIKROP ČEBÍN a.s.
Výborný uzený sýr Jánošíkův oštěpek se hodí na grilování, opékání i k pečení na pánvi i v troubě
Skvělý uzený sýr z kvalitního kravského mléka, uzen na bukovém dřevě se griluje, peče či opéká na venkovních i elektrických grilech, v troubě i na pánvi. Vyrábí firma MILKEFEKT s.r.o.
Prodej silážní aditiva, silážní inokulanty značka Sil-All, biologická aditiva. Konzervace
Prodej silážní aditiva, silážní inokulanty značka Sil-All koupíte od dodavatele firmy MIKROP ČEBÍN a.s..Bioplynové stanice a silážování.
MIKROP ČEBÍN a.s.
Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum)
Ostropestřec mariánský je léčivá bylina, jejíž plody mají blahodárné účinky například na játra či žlučník. Snadno jej také můžete sami pěstovat nebo si jej nechat vypěstovat společností SILYBA. Ostropestřec mariánský se nejčastěji používá na čaj. Je však důležité, aby jeho plody byly roztlučené, protože tím uvolníte léčivé látky, které se pak ...
Zahradní zemina, substráty, zahradní úpravy Opava
RABIO s.r.o. nabízí prodej: - zahradní zemina, rašelina - hnojivo - komposty - mulčovací kůra, stromová kůra - zahradnický substrát - zeminu pro pelargonie, muškáty. Dále vyrábíme komposty, zahradní substráty, zeminu. Provádíme zahradní úpravy.
RABIO s. r. o.
Zemědělské postřikovače, rosiče, mulčovače Zlín
Nabízíme - zemědělské postřikovače: - rosiče - mulčovače - trysky - čerpadla - regulace - ventilátory - nádrže - filtry a další náhradní díly pro postřikovače a rosiče - počítače Müller-Elektronik.
Prodej Symbivit Rhodovit Ectovit Conavit Plantasorb Lanškroun
Prodej přípravků s mykorhizními houbami: - Symbivit pro okrasné květiny a keře, pokojové a balkónové rostliny, zeleninu a ovocné stromy - Rhodovit pro rododendrony, azalky, vřesy, borůvky - Ectovit pro většinu jehličnatých a listnatých stromů - TurfComp pro trávníky a hřiště. - Conavit 100% přírodní dlouhodobě rozpustné hnojivo - ...
Prodáme mák modrý a kmín setý
Prodáme: -mák modrý - balení vaky-bagy, pytle 50,- kg nebo 25,-kg -kmín setý dvouletý -balení, begy, pytle 40,- kg nebo25,-kg Cena dohodou. Odběr možný ihned.