Pro vaši profesionální zdravotnickou činnost si můžete vybrat ze sortimentu zdravotnických pomůcek a materiálů injekční a infuzní techniku, rukavice, obvazový materiál, náplasti, vyšetřovací přístroje, pomůcky pro odběry, lékařské nástroje, dezinfekční prostředky, rehabilitační pomůcky, lékárničky, lehátka, zástěny, nosítka, dlahy a další výběr.

Ochranné obaly Cover bag
Ochranné obaly Cover bag pro nejrůznější odvětví zdravotnictví nabízí za výhodné ceny v balení po kartonech společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.
UNIBAL s.r.o.
Sterilizace ve zdravotnictví
Komplexní nabídku speciálních výrobků určených pro sterilizaci ve zdravotnictví nabízí společnost Unibal s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích.
UNIBAL s.r.o.
Prodej a půjčovna zdravotnických potřeb a pomůcek Písek - výběr nových i repasovaných
Široký sortiment zdravotnických potřeb a pomůcek pro usnadnění každodenního života s hendikepem prodává nebo nové či repasované půjčuje společnost AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. z Písku.
Zdravotnické potřeby Třeboň - prodej rehabilitačních lehátek a stolů pro zdravotnictví
Výrobou a prodejem zdravotnických potřeb se věnuje RESI Třeboň spol. s r.o. V nabídce společnosti naleznete především lehátka určená pro rehabilitaci, zdravotnictví nebo fyzioterapie.
Rehabilitační pomůcky Třeboň - prodej rehabilitačního příslušenství, potřeb a cvičebních pomůcek
Společnost RESI Třeboň spol.s r.o. se zabývá výrobou a prodejem rehabilitačních pomůcek, potřeb, příslušenství a cvičebních pomůcek. Také nabízíme doplňkový nábytek.
Antidekubitní program pro prevenci a léčbu proleženin
Pasivní a aktivní antidekubitní matrace i další produkty účinné při prevenci a léčbě proleženin prodává společnost AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. Antidekubitní produkty se využívají k prevenci či léčbě dekubitů neboli proleženin, jejichž vznik hrozí obzvláště u dlouhodobě ležících a sedících pacientů. Buňky zatěžované tkáně u těchto pacientů ...
Invalidní vozíky, invalidní tříkolky Tábor
Pohybovat se svobodně a bez problémů ve městě, ale i kdekoliv jinde, je snem každé osoby se sníženou pohyblivostí či imobilitou. Společnost Novák zdravotní potřeby vám pomáhá být o něco blíž vašemu snu o bezproblémovém pohybu, a to například díky produktům, jako jsou invalidní vozíky nebo invalidní tříkolky. Novák zdravotní potřeby nabízí totiž ...
Prodej a servis invalidních vozíků Tábor
Prodej a servis invalidních vozíků zajišťuje v Táboře David Novák Prodáváme především vozíky značky MEYRA, díky této značce můžeme svým klientům nabídnou především elektrické a mechanické invalidní vozíky nové a repasované. U některých musí hradit celou částku uživatel sám a u některých hradí celou částku zdravotní pojišťovna. Dále u nás ...
Prodej invalidních vozíků Jižní Čechy, Praha.
Nabízíme vám prodej a servis elektrických a mechanických invalidních vozíků zn. Meyra. Zapůjčíme vám invalidní vozíky a další příslušenství . Zajistíme vám baterie do elektrických vozíků – využijte slevu na nové baterie 5%, . Máme veškeré náhradní díly do invalidních vozíků. K dispozici máme vozíky pro dvě osoby. Cokoliv potřebujete vám ...
Invalidní vozíky Jižní Čechy, Praha
Nabízíme prodej a servis invalidních vozíků Meyra po celé ČR Najdete u nás elektrické invalidní vozíky, mechanické vozíky, invalidní tříkolky a invalidní čtyřkolky Zajistíme Vám veškerý servis od náhradních dílů,baterií do elektrických invalidních vozíků. Zapůjčíme i náhradní invalidní vozík.
Prodej rehabilitačních lehátek Jordan, Třeboň.
Lehátka JORDAN dle zaměření: -rehabilitace -Vojtova metoda -trakce -vertikalizační stoly -osteopatie -gynekologie -transport -hospital -transfuze -wellness. Více na našich www stránkách.
Invalidní vozíky pro děti.
Firma NOVOmedical nabízí repasované a nové invalidní pomůcky a vozíky pro děti. V naší nabídce najdete i kompletní dětský program německé značky Meyra. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
Antidekubitní prostředky.
Firma NOVOmedical nabízí polohovací, ochranné a antidekubitní prostředky. Mezi naše rehabilitační prostředky patří: -Lokomoční prostředky -Zvedací zařízení -Toaletní pomůcky -Sebeobslužné prostředky -Polohovací prostředky -Ochranné prostředky -Antidekubitní prostředky -Bandáže -Ortézy.
Prodej invalidních vozíků.
Firma NOVOmedical obchodní partner společnosti Meyra, nabízí prodej invalidních vozíku na míru. Nabízíme velkou škálu tipů a urovní nakonfigurování vozíku přímo na míru klienta. Zaměrění vozíčku děláme vždy zdarma přímo v klientském centru nebo přímo doma u zákazníka. Tyto vozíky je možno zakoupit na poukaz od zdravotních pojišťoven.
Servis invalidních vozíků.
Firma NOVOmedical zajišťuje servis všech modelů invalidních vozíků , elektrických skůtrů a všech výrobků značky Meyra. Servis provádíme v Našem servisním centru, nebo přímo u zákazníka. V případě nutnosti můžeme zapůjčit náhradní vozík. Platby oprav: -hotově -na fakturu ( u stálých zákazníků) -na poukaz zdravotních pojišťoven.
Repasované invalidní vozíky.
Firma NOVOmedical se zabývá prodejem repasovaných i nových vozíků a rehabilitačních prostředků, které umožňují nebo usnadňují život osobám s pohybovým handicapem Současné výkonné elektrické vozíky jsou vybaveny novým systémem řízení MEYRA-CAN, který umožňuje optimální využití výkonu motoru a je vybavený mnoha účelnými funkcemi. Špičku dnešních ...
Manipulační stoly,rehabilitační pomůcky se slevou.
Manipulační stoly, rehabilitační pomůcky. Zdravotnický veletrh v Brně Medical Fair se letos nekoná, přesto Vám nabízíme 10% veletržní slevu na zboží objednané do 30.11. 2012. Při objednávce uveďte do poznámky: 10% veletržní sleva a my Vám snížíme celkovou cenu o tuto slevu.
UV sterilizace - germicidní lampy
Široký sortiment germicidních lamp pro UV sterilizaci a hubení mikroorganismů, bakterií, plísní a pod. pro všeobecné použití v provední otevřeném i uzavřeném. Rozumné ceny, česká výroba.
Lékárna Tábor
Výdej léků na lékařský předpis. Nabízíme široký výběr volně prodejných léčiv, dětské výživy, dentálních přípravků, kosmetiky, zdravotnického materiálu a zdravotní obuvi.