Chcete pečovat o zdraví vašich domácích zvířat? O jejich zdravotní potíže i prevenci se profesionálně postarají veterinární ordinace. Můžete tak využít kompletní služby jako konzultace, vakcinace, čipování, extrakce a ošetření zubů, porody, sterilizace, laboratorní vyšetření, EKG, chirurgie, kyslíková terapie, hospitalizace a další služby.

Veterinární klinika Vethope, preventivní péče, špičková diagnostika Praha
Veterinární klinika Vethope, pravidelná preventivní péče, špičková diagnostika, péče o zuby, kastrace, očkování, čipování, plastické operace, chirurgické zákroky v šetrné inhalační anestezii.
Vethope, s.r.o.
Záchranná veterinární služba z Prahy fungující 24 hodin denně, první pomoc pro domácí zvířata
Zdravotnická záchranná služba veterinární PET – MEDIC, první pomoc pro Vaše domácí zvířata. Naše operační středisko funguje nonstop a tvoří jej pouze školení záchranáři s dlouholetou praxí v oboru.
Veterinární záchranná služba PET - MEDIC Praha První pomoc pro psy a kočky
Záchranná stanice pro zvířata v hlavním městě Praha
Záchranná stanice hlavního města Prahy je určená pro všechny volně žijící živočichy, kteří jsou poranění a kteří by se neobešli bez naší pomoci. Pro koho je záchranná stanice určená? - Poštolky - Netopýři - Rorýsi - Ježci - Zajíci Našli jste poraněné zvířátko, a nevíte, jak postupovat? Obraťte se ...
Přírodní lékarna pro zvířata Praha
Představujeme Vám naší přírodní lékárnu a prodej potřeb pro zvířata v Praze. Nabízíme přírodní léky, doplňky pro: - pro kočky,psy - pro koně, ryby, ptáky - pro plazy, hlodavce a další. Cílem naší práce je pomoci lidem při rozhodování, jak zdravotní potíže řešit. Příjemný pobyt v přírodní lékárně pro psy, kočky a koně Vám přeje Baronteam.
Fizioterapie aqua terapie pro psy Praha
Veterinární klinika v Praze 4 Vám nabízí fizioterapii a aqua terapii pro Vaše pejsky. Terapie jsou pro pejsky po úrazech, chirurgických zákrocích, nebo při bolesti plotýnek. Může mít i preventivní účinky pro pracovní a sportovní psy. Pro mnohé pejsky je to ale velký relax. Další služby kliniky: - vakcinace - čipování - prodej ...
Zdravotní laboratorní zkoušky zvířat - cestování
Společnost Státní veterinární ústav Praha zajišťuje zdravotní laboratorní zkoušky zvířat, nutných zejména před cestováním. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Veterinární ordinace veterinář Praha 5 - Zbraslav
Veterinární ordinace Dita Ciprová MVDr. nabízí kompletní veterinární ošetření pro Vaše zvířecí miláčky. Naše pracoviště je zaměřené především na problematiku medicíny malých zvířat. Služby: - odborné vyšetření - odborné ošetření - laboratoř - vysokofrekvenční mobilní RTG - vyšetření uší - ultrazvuk - chirurgie - ...