Chcete se dál vzdělávat formou vyššího vzdělání, doplnit si kvalifikaci či získat titul? O vaše potřeby se postarají vysoké a vyšší odborné školy s pestrým výběrem oborů se zaměřením technickým, humanitním, sociálním, v oblasti medicíny, vědy i umělecké či jazykové. Můžete studovat na školách státních, soukromých i zahraničních.

Americké magisterské studium Praha, Kladno, Karlovy Vary
Vysoká škola finanční a správní, o. p. s. ve spolupráci s City University of Seattle in Prague nabízí tento program.
Potravinářský expert má jistotu práce - zvolte studium potravinářství na VOŠP Kroměříž
Pokud zvolíte studium potravinářství na VOŠP Kroměříž, bude z Vás potravinářský expert a máte jistotu práce i jasnou budoucnost. Přijímací řízení probíhá pouze formou informativní schůzky !
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž VOŠP a SPŠM Kroměříž
VOŠ Tábor
Zajímáte se o krajinu kolem sebe, zemědělství, životní prostředí a chcete si v tomto oboru rozšířit nebo doplnit vědomosti? Právě Vám jsou určeny vzdělávací programy VOŠ Tábor.
Americký program MBA, MPA na VŠFS - kurz je prezenčně vyučován v anglickém jazyce
The London South Bank University (LSBU) nabízí magisterské studium sestávající z pěti základních kurzů a ze dvou volitelných specializačních kurzů.
Soukromá Anglo-americká vysoká škola, vysokoškolské vzdělávání, Praha
Vysokoškolské vzdělání je v dnešní době běžnou záležitostí. Abyste se od ostatních odlišili, ale nemuseli jezdit studovat do zahraničí, kontaktujte naši anglo-americkou školu.
Anglo-americká vysoká škola, z.ú.
Česká zahradnická akademie Mělník, střední a vyšší odborná škola, SŠ, VOŠ
Hledáte pro svého potomka vhodnou střední či vyšší odbornou školu nebo učiliště v Mělníku a okolí? Navštivte Českou zahradnickou akademii Mělník.
Střední škola Obchodní akademie, Ekonomické lyceum a Vyšší odborná škola, Příbram
Střední škola s obory Obchodní akademie, Ekonomické lyceum a Vyšší odborná škola se zaměřením na finanční poradenství v Příbrami se sídlem Na Příkopech 104.
Vyšší odborná škola Tábor
Plánujete se vzdělávat a zajímáte se o přírodu, krajinu kolem Vás nebo zákulisí zemědělské výroby? Právě pro Vás jsou určeny studijní programy Vyšší odborné školy v Táboře.
Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice
Gymnázium, střední škola s obory obchodní akademie, agropodnikání, přírodovědné lyceum, sociální činnost, SOU pro prodavače, vyšší odborná škola se zaměřením na obnovu a rozvoj venkova.
Studijní obor Ekologie a životní prostředí | Chrudim
Studijní obor Ekologie a životní prostředí v Chrudimi zakončíte maturitní zkouškou - Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
Odborné, středoškolské a vyšší odborné vzdělání s kvalitní praxí nejen v průmyslových oborech
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola v Rychnově nad Kněžnou nabízí učební obory s možností nástavby, studijní obory v oblasti průmyslu, obchodu a gastronomie či vyšší odborné vzdělání.
Magisterské studium nabízí řadu zajímavých oborů Praha - Vysoká škola finanční a správní, z.ú.
Chcete se uplatnit v oboru podnikání, managementu nebo financí a sháníte pro své magisterské studium vhodnou vysokou školu ideálně ve městech Praha, Most neboKladno?
Přípravné kurzy na VŠFS Praha – pro uchazeče, absolventy i studenty
Nabízíme přípravné kurzy na VŠFS v Praze, určené pro uchazeče, studenty i absolventy univerzity.
Vysoká škola finanční a správní – s našimi MBA tituly dobudete svět!
Jste chytří a s tituly z českých vysokých škol se cítíte nedocenění? Nudí vás už písmenka Bc., Mgr. a Ing.? Získejte titul MBA!
Zemědělská škola Tábor
Studium Agropodnikání a péče o krajinu nabízí Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola v Táboře. Pokud máte zájem o přírodní kulturu, nabízíme Vám kvalitní střední i vyšší odborné vzdělání v této oblasti. Na naší střední škole můžete vystudovat čtyřletý obor Agropodnikání zakončený maturitní zkouškou. Absolventi tohoto oboru se ...
Manažerské kurzy Praha – akademické studium pro veřejnost
Provozujeme manažerské kurzy pro veřejnost na naší vysoké škole v Praze. Majitelům malých i středně velkých firem nabízíme půlroční manažerské studium. Seznámíme Vás s terminologií, oblastmi moderního businessu a dozvíte se nejnovější změny a háčky v legislativě, která má dopad na Vaší firmu. Máte možnost studovat jedno i dvoudenní moduly: ...
Doktorské studium Praha – program hospodářské politiky a správy
Studujte program Hospodářské politiky a správy a získejte doktorský titul na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Vyznejte se v oblasti finančních institucí a trhů a po absolvování tří až pěti let získejte doktorský titul v oboru finance. Forma studia je jak prezentační, tak kombinovaná. Připravte se na absolvování předmětů, jako je ...
Studium MBA nastartuje vaši kariéru - Praha, Kladno, Most
Máte bakalářský titul, ale vaše kariéra se nevyvíjí tak, jak jste si představovali? Možná je čas rozšířit si vzdělání a přihlásit se na studium MBA. V Americe velmi populární magisterský titul MBA vám totiž otevře dveře do světa managementu a obchodu. Kde titul MBA můžete získat? Vysoká škola finanční a správní vám nabízí prestižní MBA studium i ...
Studium bez příjímacích zkoušek Frýdek-Místek
Chcete pokračovat ve studiu, ale máte strach z příjímacích zkoušek? Ve Vyšší odborné škole GOODWILL s dvacetiletou tradicí příjmeme studenty bez příjímacích testů. U nás můžete studovat zahraniční obchod, animace cestovního ruchu nebo podnikání v cestovním ruchu formou denního studia nebo dálkově. Absoloventi najdou uplatnění v ekonomické, ...
Přijímací řízení, pomaturitní studium Opava
Slezská univerzita v Opavě nabízí příjímací řízení 2014/2015, pomaturitní studium - obory: - Fakulta veřejných politik v Opavě - zaměřeno na veřejný sektor a služby - bakalářské studium - Mezinárodní teritoriální studium - Ošetřovatelství - Všeobecná sestra - Sociální politika - Veřejná správa a regionální politika - Specializace v ...
Vyšší odborná škola sociální, kvalitní vzdělání Olomouc
Škola CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc studujícím nabízí kvalitní vzdělání. Nabízí: - kvalitní vzdělání pracovníkům v sociálních, humanitárních či příbuzných službách - duchovní, etickou a mravní podporu a zázemí pro osobnostní rozvoj - kvalitní teoretickou přípravu opírající se o nejnovější vědecké poznatky i o nadčasové ...
Učební obory Opava
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava, příspěvková organizace nabízí tyto učební obory: - cukrář - výrobce potravin - kuchař - číšník - kadeřník - pekař - prodavač - řezník - uzenář.
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava
Vyšší odborné vzdělávání, bakalářské studium Opava
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace nabízí vyšší odborné vzdělávání denní, dálková forma studia: - Rozvoj a řízení regionální turistiky - dálkové studium - dálkově Řízení hotelového provozu.
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava
Maturitní obory Opava
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace nabízí maturitní obory: - hotelnictví - cestovní ruch. Absoloventům tříletých učebních oborů nabízíme dvouleté nástavbové studium: - podnikání.
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava
Studijní obory - Slezská univerzita v Opavě
Slezská univerzita v Opavě nabízí pomaturitní bakalářské, navazující magisterské, magisterské, doktorské studium a celoživotní vzdělávání. Realizují ho: Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné Fakulta veřejných politik v Opavě Matematický ústav v Opavě Univerzita třetího věku v Opavě.