Rádi si přečtete dobrou knížku a hledáte místo, které vám dopřeje pestrý výběr knih? Pro všechny čtenáře jsou k dispozici městské nebo krajské knihovny, ve kterých si můžete půjčit literaturu českou i zahraniční, knihy pro děti a mládež, beletrii pro dospělé a nechybí ani noviny, časopisy, audio knihy a připojení k internetu.

Kulturní a společenské akce pro veřejnost a více jak třistatisíc knižních svazků k vypůjčení
Studijní a veřejná knihovna v Hradci Králové je moderní budova nedaleko centra, která poskytuje služby knihovnické, informační a poradenské.
Středisková knihovna Zbraslavice, půjčování knih pro děti a dospělé, časopisů, brožur, internet
Středisková knihovna Zbraslavice, půjčování knih pro děti a dospělé, časopisů, brožur, veřejný internet zdarma, vyhledávání a rezervace knih online, besedy, čtení, exkurze, donášková služba.
Knihovna Kraselov
Obyvatelé obce Kraselov mohou využívat služeb knihovny, kde si mohou nejen knihy a časopisy vypůjčit, ale také je zde k dispozici veřejný internet.
Knihovna při Městském kulturním centru v Hořovicích, audioknihy, internet, akce pro děti
Ideální místo pro vášnivé čtenáře představuje Městské kulturní centrum Hořovice. Připravili jsme pro Vás bohatý výběr titulů, meziknihovní výpůjčky i akce pro děti a dospělé.
Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů
Knihovnu, infocentrum a muzeum s průvodcem a stálou expozicí doplněnou o zajímavé doprovodné programy můžete navštívit v Městském kulturním středisku Habartov, příspěvková organizace.
Knihovna materiálů Praha
Knihovna materiálů. Knihovna materiálů je místem, kam chodí načerpat inspiraci a získávat informace profesionálové i studenti z nejrůznějších kreativních oborů (architektura, design, výtvarné umění, multimédia, módní průmysl, grafika, řemeslná výroba...). Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.
Právnická a ekonomická literatura e-shop
Právnické a ekonomické nakladatelství a knihkupectví. Náš sortiment: - úplná znění zákonů - judikatura - učebnice - praktické právnické příručky - praktické ekonomické příručky - evropské a mezinárodní právo - slovníky - encyklopedie - odborné časopisy - cizojazyčná literatura a další. Pro další knižní tituly ...
Prodej knih Břetislava Kafky Praha
Prodej knih Břetislava Kafky - léčitele a hypnologa. Nové základy experimentální psychologie, Parapsychologie, Kultura rozumu a vůle. Břetislav Kafka - badatel v oblasti experimentální psychologie a parapsychologie. Pro další informace klkněte na odkaz viz níže.