Železné kovy představují sortiment jako železo, ocel a litina. V případě neželezných kovů jde o kovy lehké jako slitiny hliníku, titan či hořčík a těžké kovy jako olovo, zinek, cín, wolfram, nikl, měď a zinek. Z pestré nabídky služeb si můžete vybrat výrobu a další zpracování těchto kovů, jejich prodej či výkup.

Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky
Zpracováním, prodejem i výkupem kovošrotu se zabývají odborníci ze společnosti Centromat s.r.o. v Havířově, která je dobře dostupná i pro zákazníky z okolí Karviné.
Centromat s.r.o.
Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily
Společnost Aluminium centrum, s.r.o. z Prahy nabízí svým obchodním partnerům širokou nabídku kvalitních materiálů z hliníku, především desky, tyče, plechy a profily.
Kovový odpad, šrot - úprava, zpracování, výkup, odvoz, kompletní servis
Společnost Trojek a.s. v Opavě se specializuje na kovový odpad a šrot, který dále upravuje, zpracovává a odváží. Vykupujeme tento odpad a zajišťujeme jeho kompletní servis.
Trojek, a.s.
Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce
Přímo od výrobce lze koupit silné ocelové jednopramenné lano. Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Ocelová lana jednopramenná dodáváme mazaná. Pokud máte požadavek na suché lano nebo jinou pevnost, je potřeba to uvést v objednávce. Náš výrobní program lze zajistit podle požadavků ...
LANA VAMBERK s.r.o. Výroba ocelových lan
Zpracování železných i neželezných kovů Kolín - výkup, prodej
Zpracování železných a neželezných kovů i jejich výkup a prodej zajišťuje společnost TROJEK a.s., která se specializuje na kovový odpad a zajišťuje komplexní služby v této oblasti.
Trojek, a.s.
Bezešvé ocelové trubky, ocel, kontislitky, sochory, šroub | Ostrava
Bezešvé ocelové trubky pro různá průmyslová odvětví vyrábí a dodávají TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s. po celé České republice a Evropě. Výroba, dodávka, velkoobchodní prodej: - bezešvé ocelové trubky válcované za tepla - trubky profilové - trubky olejářské – Casing a Line Pipe - nátrubky k ochraně konců závitovaných trubek - ...
Ohýbání trubek a profilů - tváření kovů a svařování
ohýbání trubek, profilů, dílů ,tváření kovů svařování, ohýbané trubky pro kotle madla zábradlí potrubí Specializujeme se hlavně na : - ohýbání trubek a profilů - tváření kovů a svařování - široké spektrum ohýbaných dílů, což nás řadí ke špičce v oblasti ohýbání trubek. - výfuková potrubí - služby nákladní autodopravy 3, 5t - trubky sání ...
Obalová vázací páska - cyklopáska Velký Šenov
Železárny Velký Šenov s.r.o. nabízí obalovou vázací pásku - cyklopásku. Dodáváme v následujícím provedení: šíře: 12-32 mm síla: 0,4-1,0 mm otřep: max 0,04 mm pevnost: 590-785 Mpa Povrchová úprava: pomosaz, ponikl, pozink, bez pokovu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Prodej železných, neželezných a drahých kovů
Společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE nabízí železné a neželezné kovy. Produkty a služby po celém světě: - běžná ocel - speciální ocel - konstrukční ocel - barevné kovy - drahé kovy - válcované výrobky z lehkých kovů - železný šrot - slitina železa, surového železa. Divize kovů uznává a využívá potenciál pro zvyšování přidané hodnoty u ...
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics
Dodávka surovin pro hutní průmysl
Společnost Commexim Group a.s. dodává suroviny pro hutní průmysl. Obchod s: - feroslitiny - neželezné kovy. Pro slévárny a ocelárny. Nedílnou součástí služeb firmy je komplexní zákaznický servis a poradenství. Více info zde:
Soustružnické a frézařské práce, kovovýroba, Břeclav
Nabízíme: -výrobu z plechů a profilů -kovovýrobu -zámečnické práce -stojany na převoz a úschovu plastových oken -stojany pro průmysl -vybavení pro - sklady, obchody, prodejny, archivy, dílny -kovové palety -ploty -brány, schody, zábradlí -kontejnery.
Ocelářské výrobky, tyčová a tvarová ocel, stavební díly Uh. Brod
Nabízíme export, import a prodej hutního materiálu: -tyčová a tvarová ocel, trubek, plechy -železo, oceli -stavební díly -stavební ocelové mříže. Vyrábíme a prodáváme: -ocelářské výrobky válcované za tepla za studena -ocelářské výrobky tažené za studena -výztuže v betonářské oceli -stavební armatury -trubky -jekly profily ...
Komponenty pro strojírenství, nábytkáře a elektrotechniku
Společnost DUÁL, spol. s r.o. Vám nabízí výrobu a dodávku komponentů pro strojírenství, nábytkáře a elektrotechniku. V našem sortimentu naleznete: - nohy ke strojům - rektifikační nožičky - šrouby - výškově stavitelné elementy - ovládací elementy - kluzáky - malé díly - záslepky - víka - spojovací elementy - ...
Válcování závitů Zlín
Nabízíme válcování závitů: -max. velikost závitu M30 -max. délka závitu 3000 mm -válcování za studena -zpevnění materiálu -přesný profil závitů -lesklé valcované boky závitu -odolnější vůči korozi.
Španělsko; Rtuť
Máme k okamžitému dodání kvalitní rtuť čistoty 99,99%, což je dnes nejkvalitnější kovová rtuť na světovém trhu. Rádi bychom navázali dlouhodobé a dobré obchodní vztahy s odběrateli.
Evropská databanka a.s. databáze českých a slovenských firem
Kovovýroba a povrchová úprava kovů
Společnost MYRIAD - organizační složka Vám nabízí kovovýrobu. Výroba: - lakované ocelové plechy - povrchově předupravené ocelové plechy - foliované plechy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Lakované ocelové plechy
Společnost MYRIAD - organizační složka vyrábí a dodává lakované ocelové plechy. Výroba: - lakované ocelové plechy (svitky, pásky, tabule) - povrchově předupravené ocelové plechy.
Pletivo , oplocení
Výrobce , prodej pletiva , plotů , ploty - prodej, dodávka, distribuce, montáž -příslušenství ke stavbě plotů. -drát do vinohradu -brány a branky -doplňky ke stavbě plotu - vazací drát -použití pro zahradníky, v zemědělství,protivětrné bariéry,stavebnictví. okrasné pletivo, oplocení, ploty -mobilní panely, sítě proti padajícím ...
Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.
Subdodávky dílů vyráběných z profilů válcovaných za studena
Naše společnost se zabývá výrobou a finalizací produktů z tenkostěnných ocelových profilů válcovaných za studena. Naše technologická základna obsahuje kompletní zpracovatelský cyklus. Vlastníme podélnou i příčnou děličku svitků, několik válcovacích linek pro výrobu profilů z ocelových pásů o tloušťce od 0,8 do 6,0 mm, univerzální jednotku pro ...
KOVONA SYSTEM, a.s.
Výroba - odlitky, obrábění kovů, dřevomodelárna Třinec
Vyrábíme odlitky: - odlitky pro manipulační stroje - licí desky a příslušenství - struskové bedny, mísy - náhradní díly pro hutní agregáty - odlitky pro zemědělství, strojírenství - odlitky lisovacích nástrojů a jiné dle přání zákazníka. Podporu slévárenskému provozu zajišťuje dřevomodelárna: - výroba, oprava, úprava, skladování modelová ...
Výroba, prodej - tenkostěnné, silnostěnné profily, trubky Karviná
Dodávka, prodej, výroba: - podélně svařované ocelové tenkostěnné profily - tenkostěnné profily otevřené - silnostěnné profily - duté čtvercové profily tvářené za tepla - trubka hladká válcovaná za studena - trubky kalibrované válcované za studena - trubky přesné tažené za studena - trubky zavitové redukované za tepla - trubky lešenářské ...
Válcování závitů Zlín
Nabízíme válcování závitů: -max. velikost závitu M30 -max. délka závitu 3000 mm -válcování za studena -zpevnění materiálu -přesný profil závitů -lesklé valcované boky závitu -odolnější vůči korozi.
Kovové kompenzátory
Výroba a prodej nerezových vlnovců a kompenzátorů, nerezových tenkostěnných trubek, kovových tlakových hadic, kovových ochranných, odsávacích a plynových hadic, montažních kufříkových sad pro samostatnou montáž koncovek na kovové hadice, závěsů, podpěr a uložení.
Odsávací kovové hadice
Výroba a prodej nerezových vlnovců a kompenzátorů, nerezových tenkostěnných trubek, kovových tlakových hadic, kovových ochranných, odsávacích a plynových hadic, montažních kufříkových sad pro samostatnou montáž koncovek na kovové hadice, závěsů, podpěr a uložení.