Plynárenství je důležitý obor v oblasti energetiky a zabývá se úpravou, zpracováním a další distribucí zemního plynu, bioplynu, svítiplynu a propan-butanu. Další součástí plynárenství je výstavba a údržba sítí plynového vedení, řešení mimořádných situací, havarijní služba, dodavatelé plynu, firmy zpracovávající zemní plyn, plynojemy atd.

Vše, co potřebujete vědět o novém umístění a otevírací době obchodně informačního střediska Pražské plynárenské
Od 17. července 2023 je obchodně informační středisko Pražské plynárenské dočasně přemístěno z ulice Jungmannova do ulice Národní 38 v Praze 1.
Pražská plynárenská a.s. - Váš spolehlivý dodavatel energií
Pražská plynárenská a.s. je renomovaný dodavatel energií v České republice, který se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a produktů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.
Dodavatel technologických zařízení pro plynárenský průmysl
Firma TECHKO, spol. s.r.o. z Brna zajistí výrobu a také instalaci regulačních stanic plynu, plynových kotelen, filtrů a separátorů, elektrických rozváděčů i teplovodních výměníků.
TECHKO, spol. s r.o.
Aukce elektřiny, levná elektřina - snížení ceny elektřiny a plynu
Pokud se chcete ujistit, že neplatíte zbytečně moc peněz za energie, společnost H-Fuchs Servis, s.r.o. v Ostravě Vám bezplatně porovná ceny elektřiny a plynu s cenami z e-aukcí.
H-Fuchs Servis, s.r.o.
Slevy na zájezdy, levnější dovolená a další bonusy díky dodavateli plynu nebo elektřiny
Levnější dovolenou a výrazné slevy na zájezdy můžete získat díky věrnostním programům dodavatelů plynu nebo elektřiny. Stačí využít výhod Zákaznické karty od společnosti Pražská plynárenská, a.s.
Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy
LAMA energy a. s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou levného zemního plynu a elektřiny po celé České republice i na Slovensku.
Dodávky plynu od ČEZ Dobřichovice - žádosti o připojení, převod, ukončení odběru
ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. z okolí Dobřichovic jsou kontaktním místem společnosti ČEZ pro dodávky plynu. Smluvním partnerem jsou již od roku 2005.
ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Smluvní partner ČEZ
Zákaznická karta Pražské plynárenské šetří Vaši peněženku i čas
Patříte mezi spokojené zákazníky společnosti PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.? Pak nezapomeňte využívat služby Zákaznická karta, která v rámci výhod a slev partnerské sítě šetří Váš čas i peněženku.
Elektřina a plyn od jednoho dodavatele Praha - PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.
Máte dost vysokých cen za plyn? A co elektřina? Hledáte v Praze cenově výhodnějšího, spolehlivějšího dodavatele?
Plynové kotle a plynové spotřebiče? Pražská Plynárenská vám s výběrem poradí
Plynové kotle a plynové spotřebiče vám mohou při správném užívání ušetřit nemalé výdaje za energie. Nutné je ale věnovat jejich výběru pozornost a zvolit ty plynové spotřebiče, které potřebujete.
Online rezervace návštěvy v Pražské plynárenské, a. s.
Věděli jste, že pokud potřebujete navštívit obchodní kancelář Pražské plynárenské, a. s. můžete se zcela vyhnout čekání?
Plyn od PRE – programy s fixací cen i bez fixace
Potřebujete k vaření a topení plyn? Dodavatel planu Pražská energetika a.s. umožňuje zákazníkům volbu programů s fixací cen nebo bez. Plyn od PRE je služba na míru zákazníkům.
PRE PLYN FIX – jistota stálé ceny plynu na 2 roky dopředu
Obáváte se růstu cen plynu a zvýšení nákladů na vytápění a vaření? Se službou PRE PLYN FIX od Pražské energetiky a.s. si můžete ceny zafixovat až na dva roky dopředu.
Výpočet ceny plynu snadno a rychle - Levnější plyn pro naše zákazníky
Chcete si nezávazně spočítat útratu nebo zkontrolovat účet za plyn? Pak využijte snadný výpočet ceny plynu pomocí "kalkulačky plynu".
Dlouhodobý dodavatel plynu s lidským přístupem a programy na míru
Dlouhodobým dodavatelem plynu, který má navíc lidský přístup a nabízí spoustu různých programů na míru je společnost Right Power a.s. organizační složky.
Dodavatel elektřiny a plynu – výhodná cena pro firmu i domácnost
Dodavatelem elektřiny a plynu, u kterého máte jistotu výhodné ceny pro firmy i domácnosti, je společnost RIGHT POWER, a.s., organizační složka nabízející také široký sortiment asistenčních služeb.
Dodávka levného plynu po celé republice
Nejste spokojeni se svým dodavatelem zemního plynu díky vysokým cenám? Spolehlivá společnost Energie2 se stane vašim oblíbeným a férovým dodavatelem levného zemního plynu. Proč si vybrat právě Energie2? - O mnoho nižší náklady - Nadstandartní zákaznický servis - Pravidelné přehledné informace o tom, za co přesně ...
Dodávka plynu pro obce a města
Levný plyn Vám dodává firma Energie2,a.s. Našim zákazníkům nabízíme balíčky služeb podle sektorů domácnost, obce a města,- podniky. Tarify se rozdělují podle toho, na co zájemci plyn převážně používají. Dělí se na vaření, ohřev vody a topení. Na našich stránkách si můžete vypočítat, o kolik levnější plyn budete odebírat s námi, než s jinou ...
ČEZ kontaktní místa, uzavření smlouvy na plyn a mobilní služby na jednom místě
Nyní u nás můžete uzavřít smlouvu s naší partnerskou společností ČEZ. Na našem kontaktním místě si můžete zajistit dodávku plynu a příjem mobilního volání.
ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Smluvní partner ČEZ
Dodavatel elektřiny a plynu Pražská energetika vám ušetří nemalé částky
Nevyhovuje vám váš dodavatel elektřiny nebo dodavatel plynu a přemýšlíte o změně? Hledáte možnost, jak za plyn ušetřit? A nebo máte pocit, že vás elektřina stojí příliš moc? Prohlédněte si naši nabídku - Pražská energetika má spoustu možností, jak ušetřit nejen za elektřinu či plyn, ale dokonce i za výhodné volání pod značkou PREmobil. Naše ...
Levnější plyn o 11 % od Pražské plynárenské a.s.
Levnější plyn o 11 % Pražská plynárenská svým zákazníkům nabízí levnější plyn o 11 % na tři roky. Stačí vyplnit a podepsat příslušný formulář. K dispozici je v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, ve žlutých stojanech umístěných na všech pražských pobočkách České pošty nebo na webových stránkách společnosti www.ppas.cz. Kde vyplněný ...
Sleva na odběr plynu pro seniory a držitele průkazu ZTP/P
Od 1. 10. 2010 společnost PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s. poskytuje slevu na odběr zemního plynu pro seniory od 65 let nebo pro držitele průkazu ZTP/P. Na slevu má nárok: - zákazníci starší 65 let - držitel průkazu ZTP/P - nebo osoba blízká, žijící ve společné domácnosti s držitelem průkazu. PP poskytuje výše uvedeným osobám slevu za odebraný ...
Vysoká úspora při změně dodavatele energie, plynu elektřiny za spolehlivého
Při změně dodavatele energie můžete dosáhnout vysoké úspory díky spolehlivému dodavateli elektřiny a plynu - společnost Right power a.s., organizační složka, která v této oblasti dlouhodobě působí.
Nebeská nabídka na levné energie, která se neodmítá
Garantovaná nižší cena elektřiny a plynu po dobu 6 let? To je nebeská nabídky společnosti Energie2. S námi se nemusíte bát nečekaného zdražování a změn smluvních podmínek. My své sliby totiž skutečně plníme. Společnost Energie2 nabízí alternativu pro všechny odběratele energie a plynu, kteří si už nechtějí poplatky ruinovat rozpočet. Na rozdíl ...
Energie2 - Levný plyn do vaší domácnosti
Zatímco ceny energií neustále stoupají, platy jsou stále stejné. Přestal vám vyhovovat váš dodavatel plynu a chtěli byste ho vyměnit? Chcete ušetřit a neplatit zbytečně moc? Pak vyzkoušejte plyn od společnosti Energie2, spolehlivého dodavatele plynu. Plyn dodáváme do běžných domácností, komunálního i podnikatelského sektoru. Zákazníkům nabízíme ...