Chemický, stavební, zemědělský a další průmysl využívá pro svoji činnost i takové suroviny, jako jsou minerály pro chemický průmysl, soli či hnojiva. Přední výrobci a dodavatelé vám poskytnou široký sortiment těchto produktů jako různé druhy fosfátů, solí a hnojiv průmyslových, dusíkatých, fosforečných, draselných, vápenatých a dalších.

Agrochemie, pesticidy Plzeň, přípravky na ochranu rostlin, růstové regulátory a stimulátory
Nabízíme kompletní přípravky na ochranu rostlin od renomovaných chemických firem, distribuujeme pesticidy, herbicidy, insekticidy, fungicidy, listová a speciální hnojiva, růstové stimulátory.
Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren
Realizujete stavbu v širším okolí Berouna? Potřebujete spolehlivého dodavatele vápence vhodného jako stavební kamenivo? Či potřebujete chemické vápence pro průmyslová odvětví?
LOMY MOŘINA spol. s r.o.
Výroba vápenných a vápencových výrobků Beroun, vápno pro chemický a potravinářský průmysl
Vápenka Čertovy schody v okrese Beroun  je největším výrobcem vápenných a vápencových výrobků pro chemický a potravinářský průmysl v České republice.
Stavební písek, štěrk, kamenivo, posypová sůl Holešov, Kroměříž, Zlín, Zlínský kraj
Firma Paliva Holešov, s.r.o. nabízí stavebniny a sypké stavební hmoty. Stavebniny: - sypké materiály - písek, štěrk, kamenivo, posypová sůl - zdící materiály - Heluz, Tondach, H+H, Ytong, Profix - betonové zboží - Presbeton, Ferobet, Prefa Brno, KB Blog, Diton, Beton Ettecier, Kamena Brno - střešní krytiny - Bramac, Tondach, Onduline, ...
Württembergská posypová sůl
Společnost SULSA, s.r.o. prodává posypové materiály a stroje a pro zimní údržby komunikací v ČR. Naše produkty: - Württembergská posypová sůl - chlorid vápenatý tekutý - automatická výrobní stanice solanky NaCl – typ S 1 - malá automatická výrobní stanice solanky NaCl – SOLMATIC S 8 - stanice chloridu vápenatého - SOLMIX - ...