Výroba ocelových konstrukcí a kovových schodů splňuje i nejnáročnější normy nejen samotné výroby, ale i montáže. Střešní a balkonové konstrukce, kovové profily pro skladovací prostory, nosníky, kovové schodiště, mosty a další ocelové a kovové konstrukce vynikají vysokou odolností a dlouhou životností. Vhodné řešení pro exteriéry i interiéry.

Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení
Společnost KOVOSTAL z Jarošova u Uherského Hradiště je výrobce teleskopických tribun. Zásuvné tribuny jsou variabilní řešení do interiérů víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení.
Kovostal, s.r.o. Výrobce sedadel, teleskopických tribun
Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil
Antikorozního nátěry pro ocelové konstrukce hal, mosty, vzduchotechniku a zemědělské objekty jako jsou např. sila, realizuje společnost ARS z Prahy.
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.
Společnost Stavoklíma Liberec s.r.o. z Liberce pro Vás zrealizuje zámečnickou výrobu a práce od realizace ocelových konstrukcí po ochranné zábradlí nebo vrata.
Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
Pojezdové a pochůzné rošty na ocelové plošiny – zaručená kvalita z vysokopevnostní oceli
Na výrobu a dodávku pojezdových a pochůzných roštů z vysokopevnostní oceli zajišťující snadný pohyb po ocelových plošinách se zaměřují profesionálové ze společnosti KASALI, s.r.o.
KASALI, s.r.o. Podlahové rošty Znojmo
Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace
Výrobu ocelových regálů, zábradlí a schodů svěřte do rukou firmy KOVOVÝROBA Herůfek z Bořetic. Na základě technické dokumentace zhotovíme i vetší ocelové konstrukce a celky.
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
Ocelové konstrukce pro haly a průmyslové provozy, výroba a montáž
Ocelové konstrukce, haly, sklady, průmyslové provozy, přístavby, lávky, rampy, dráhy jejich výrobu a montáž zajišťuje společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.
METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.
Výroba a realizace ocelových konstrukcí pergol – moderní a odolné provedení s minimální údržbou
Na výrobu a realizace ocelových konstrukcí pergol, které jsou moderní, odolné a vyžadují minimální údržbu se zaměřuje v okresu Znojmo a Brno-venkov společnost UNIVARS, s.r.o.
UNIVARS, s.r.o.
Carporty – moderní a cenově dostupné řešení zastřešeného parkování vašeho auta
Carporty jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupné a efektivní řešení pro zastřešené stání svého vozidla. Svěřte výrobu stání pro auta společnosti BRAVE OUTDOOR s.r.o.
BRAVE OUTDOOR s.r.o. Český výrobce stínící techniky
Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu vašeho vozu
Zabezpečte své vozidlo proti nepřízni počasí s firmou MONTplast CZ s.r.o., která přichází se systémovým garážovým hliníkovým stáním. Působí v okolí Pardubic a Hradci Králové.
MONTplast CZ s.r.o. Zastřešení bazénů a zimní zahrady
Terasové a balkónové zábradlí - spojení elegance, bezpečnosti a kvality pro Vaši terasu
Na výrobu a dodávku terasových a balkónových zábradlí, které spojují bezpečnost a kvalitu se zaměřují specialisté ze společnosti UNIVARS, s.r.o. působící v okolí Znojma v Jihomoravském kraji.
UNIVARS, s.r.o.
Zámečnické práce, ocelové konstrukce -  prodej zámečnických potřeb
Veškeré zámečnické práce, výrobu ocelových konstrukcí a rekonstrukci ocelových hal zajistí v okolí Bořetic KOVOVÝROBA Herůfek. Prodáváme také i zámečnické potřeby.
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou
Přesné zpracování tvarových výpalků a výpalků s úkosy zajišťuje pro Olomouc firma R + W Ferra s.r.o. z Brna. Provádíme CNC pálení laserem, plazmou či autogenem ve vysoké kvalitě.
R + W Ferra s.r.o. Tvarové výpalky Brno
Ocelové markýzy a konstrukce – zakázková výroba uzpůsobená přáním a požadavkům zákazníků
Na zakázkovou výrobu ocelových markýz, konstrukcí a zámečnických výrobků uzpůsobenou přáním a požadavkům zákazníků nejen ze Znojma a okresu Brno-venkov se specializuje společnost UNIVARS, s.r.o.
UNIVARS, s.r.o.
Výroba a zpracování požárních žebříků a ocelových konstrukcí – nezbytný prvek pro bezpečnost budov
Na výrobu a zpracování požárních žebříků a ocelových konstrukcí, které jsou nezbytným prvkem pro bezpečnost budov se zaměřuje nejen v oblastech Znojma a Třebíče společnost UNIVARS, s.r.o.
UNIVARS, s.r.o.
Ocelové plošiny, schodiště, zábradlí, brány a branky – profesionální zakázková výroba na míru
Na profesionální zakázkovou výrobu ocelových plošin, schodišť, zábradlí, bran a branek se zaměří specialisté na klempířskou a zámečnickou činnost – společnost VESA, spol. s r.o.
VESA, spol. s r.o. Klempířská výroba
Výroba ocelových svařenců a svařovaných konstrukcí - precizní výroba dle požadavků zákazníka
Společnost Ankra Steel se může pyšnit kvalitní strojírenskou výrobou s dlouholetými zkušenostmi. Zajišťuje výrobu svařenců a ocelových konstrukcí až do 12 tun dle zákazníkovy či vlastní dokumentace.
Ankra Steel, s.r.o. Strojírenská výroba
Zakázková kovovýroba se zámečnickými pracemi, stavební zámečnictví
Zakázkovou kovovýrobou a zámečnickými pracemi se zabývá firma KOVOVÝROBA Herůfek. Dodáváme na klíč vyrobené zámečnické konstrukce a zpracujeme také zakázky stavebního zámečnictví v okolí Břeclavi.
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
Výroba montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí
Výrobu montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí zajišťuje firma Čekárny - bus sídlící v Zábřehu. Firma Vám pomůže udržovat čisté veřejné prostory.
Čekárny - bus Vendula Kyščiaková  zámečnictví
Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru
Výroba šachet pro zvedací plošiny na míru je klíčová k zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. Zkušený tým firmy Zvedací plošiny s.r.o. pomáhá překonat výškové výzvy v provoze. Výroba na zakázku.
Zvedací plošiny s.r.o.
Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin
Společnost REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. zpevňuje betonové, zděné, ocelové i dřevěné stavební konstrukce šetrnou metodou - externí aplikace uhlíkových lamel a tkanin.
REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Sanace železobetonových konstrukcí
Plošinové ocelové rošty – vysoká kvalita, dlouhá životnost a nízké náklady díky pozinkování
Na zakázkovou výrobu na míru a dodávku plošinových ocelových roštů s dlouhou životností a nízkými náklady díky pozinkování se zaměřuje společnost KASALI, s.r.o působící nejen pro oblast Znojma.
KASALI, s.r.o. Podlahové rošty Znojmo
Kontrolní statické výpočty a zkoušky stožárů - provedení na přání zákazníka
Stožáry veřejného osvětlení vyrábí a prodává naše společnost FORELV s.r.o. z Prostějova. Mimo jiné provádíme kontrolní statické výpočty a zkoušky na přání zákazníka kdekoliv v České republice.
FORELV s.r.o. Zpracování plechů
Opláštění stěn a střech montovaných hal sendvičovými panely
Opláštění stěn a střech montovaných ocelových hal pomocí sendvičových panelů provádí v rámci celé České republiky firma Opravny Telč, a.s.
Opravny Telč, a.s. Ocelové haly a konstrukce
Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality
Ocelové sloupy a stožáry veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality, sloupky ručního řízení od firmy AMAKO, spol. s r.o. v Břeclavi.
AMAKO, spol. s r.o.
Výroba stožárů a sloupů pro osvětlení - ocelové strožáry pro osvětlení a signalizace
Výrobu ocelových stožárů a sloupů pro veřejné osvětlení a světelnou signalizaci Vám nabízí společnost Amako se zkušenostmi na českém i zahraničním trhu.
AMAKO, spol. s r.o.