Hledáte kvalitní a odolné vybavení pro sklady, kanceláře, domácnosti, obchodní a další prostory? Pestrou nabídku najdete v oblasti kovového vybavení a můžete si tak vybrat různé kovové skříně, policové a regálové systémy, kancelářské a šatní kovové vybavení, lavice, věšáky, skříňky na klíče, vybavení do garáží a dílen a další sortiment.

Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety
Společnost KOKRA, spol. s r.o. se zaměřuje na výrobu ocelových kontejnerů, menší kontejnery i velkoobjemové Abroll, Avia. Možnost realizovat úpravy na míru. Najdete nás v Chvalíkovicích u Opavy.
KOKRA, spol. s r.o. Kontejnery na míru Opava
Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení
Společnost KOVOSTAL z Jarošova u Uherského Hradiště je výrobce teleskopických tribun. Zásuvné tribuny jsou variabilní řešení do interiérů víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení.
Kovostal, s.r.o. Výrobce sedadel, teleskopických tribun
Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky
S mobilními kontejnery od Alfa Container s.r.o. lze realizovat modulové stavby pro různé účely - bydlení, kanceláře, obchodní prostory, školy. Působíme převážně v regionu Zlín, Brno, Olomouc, Praha.
Alfa Container s.r.o. zakázková výroba kontejnerů
Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil
Antikorozního nátěry pro ocelové konstrukce hal, mosty, vzduchotechniku a zemědělské objekty jako jsou např. sila, realizuje společnost ARS z Prahy.
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
Zámečnická výroba a práce - ocelové konstrukce, mříže a vrata od Stavoklíma Liberec s.r.o.
Společnost Stavoklíma Liberec s.r.o. z Liberce pro Vás zrealizuje zámečnickou výrobu a práce od realizace ocelových konstrukcí po ochranné zábradlí nebo vrata.
Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
Pojezdové a pochůzné rošty na ocelové plošiny – zaručená kvalita z vysokopevnostní oceli
Na výrobu a dodávku pojezdových a pochůzných roštů z vysokopevnostní oceli zajišťující snadný pohyb po ocelových plošinách se zaměřují profesionálové ze společnosti KASALI, s.r.o.
KASALI, s.r.o. Podlahové rošty Znojmo
Výroba regálů, zábradlí, schodů – dodávka ocelových konstrukcí podle technické dokumentace
Výrobu ocelových regálů, zábradlí a schodů svěřte do rukou firmy KOVOVÝROBA Herůfek z Bořetic. Na základě technické dokumentace zhotovíme i vetší ocelové konstrukce a celky.
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
Ocelové konstrukce pro haly a průmyslové provozy, výroba a montáž
Ocelové konstrukce, haly, sklady, průmyslové provozy, přístavby, lávky, rampy, dráhy jejich výrobu a montáž zajišťuje společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.
METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.
Výroba a realizace ocelových konstrukcí pergol – moderní a odolné provedení s minimální údržbou
Na výrobu a realizace ocelových konstrukcí pergol, které jsou moderní, odolné a vyžadují minimální údržbu se zaměřuje v okresu Znojmo a Brno-venkov společnost UNIVARS, s.r.o.
UNIVARS, s.r.o.
Carporty – moderní a cenově dostupné řešení zastřešeného parkování vašeho auta
Carporty jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupné a efektivní řešení pro zastřešené stání svého vozidla. Svěřte výrobu stání pro auta společnosti BRAVE OUTDOOR s.r.o.
BRAVE OUTDOOR s.r.o. Český výrobce stínící techniky
Dovoz, pronájem lodních kontejnerů - kontejnerová kóje pro uskladnění nábytku, nářadí, nepotřebných věcí
Využijte možnost pronájmu kontejnerové kóje, která je bezpečná pro uskladnění vašich věcí. Pro zájemce ze Zlínského kraje zajistí dovoz lodních kontejnerů firma TES Slušovice.
TES, spol. s r.o. Pronájem kontejnerové kóje Zlín
Zajištění dlouhověkosti vašich kontejnerů s odborníky z METRANS
U METRANS poskytujeme profesionální služby údržby a oprav kontejnerů, zajišťujeme, že vaše kontejnery jsou vždy v perfektním stavu a připraveny k použití.
METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu
Firma Alfa Container s.r.o. se zabývá výrobou obytných kontejnerů. Realizujeme pro klienty často prostory pro kanceláře, prodejny, školy, školky, ubytovny, působíme v regionu Zlín, Praha.
Alfa Container s.r.o. zakázková výroba kontejnerů
Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu vašeho vozu
Zabezpečte své vozidlo proti nepřízni počasí s firmou MONTplast CZ s.r.o., která přichází se systémovým garážovým hliníkovým stáním. Působí v okolí Pardubic a Hradci Králové.
MONTplast CZ s.r.o. Zastřešení bazénů a zimní zahrady
Specialista na vanové kontejnery pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů
Kontejnery vanového typu od firmy CH + S SERVIS, s.r.o. z Prahy představují ideální řešení pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů, odpadů a sypkých hmot.
CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha
Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery
Firma Roman Kunovský je výrobce kontejnerů z regionu Uherské Hradiště. Dodá vanové kontejnery Muldy na komunální, průmyslový, stavební odpad v různých variantách - otevřený, s víky, výklopným čelem.
Roman Kunovský - kontejnery Výroba, prodej kontejnerů Zlínský kraj
Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata
Společnost Roman Kunovský z regionu Uherské Hradiště je výrobce a dodavatel kontejnerů různých typů na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO dodá lanové, hákové kontejnery s víky, střechou, bočnicemi.
Roman Kunovský - kontejnery Výroba, prodej kontejnerů Zlínský kraj
Terasové a balkónové zábradlí - spojení elegance, bezpečnosti a kvality pro Vaši terasu
Na výrobu a dodávku terasových a balkónových zábradlí, které spojují bezpečnost a kvalitu se zaměřují specialisté ze společnosti UNIVARS, s.r.o. působící v okolí Znojma v Jihomoravském kraji.
UNIVARS, s.r.o.
Zámečnické práce, ocelové konstrukce -  prodej zámečnických potřeb
Veškeré zámečnické práce, výrobu ocelových konstrukcí a rekonstrukci ocelových hal zajistí v okolí Bořetic KOVOVÝROBA Herůfek. Prodáváme také i zámečnické potřeby.
KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek
Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy
Hlavním oborem firmy Alfa Container s.r.o. ze Zádveřic u Zlína je výroba stavebních, sanitárních kontejnerů. Řeší projekty individuálně - lze takto řešit zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy.
Alfa Container s.r.o. zakázková výroba kontejnerů
Skládací paletové kontejnery, které šetří logistické náklady a zajišťují návratnost investic
Skládací paletové kontejnery šetřící logistické náklady a které se vyznačují vysokou nosností, velkým objemem a nízkou váhou, vyrábí a dodává společnost Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou
Přesné zpracování tvarových výpalků a výpalků s úkosy zajišťuje pro Olomouc firma R + W Ferra s.r.o. z Brna. Provádíme CNC pálení laserem, plazmou či autogenem ve vysoké kvalitě.
R + W Ferra s.r.o. Tvarové výpalky Brno
Lodní skladový kontejner k pronájmu - vhodné řešení pro skladování materiálu, nářadí i zboží
Firma TES Slušovice poskytne zájemcům z okolí Zlína lodní skladový kontejner k pronájmu. Využít jej můžete pro skladování materiálu na stavbě či u domu, uložení nářadí i zboží všeho druhu.
TES, spol. s r.o. Pronájem kontejnerové kóje Zlín
Ocelové markýzy a konstrukce – zakázková výroba uzpůsobená přáním a požadavkům zákazníků
Na zakázkovou výrobu ocelových markýz, konstrukcí a zámečnických výrobků uzpůsobenou přáním a požadavkům zákazníků nejen ze Znojma a okresu Brno-venkov se specializuje společnost UNIVARS, s.r.o.
UNIVARS, s.r.o.