Krásná zahrada je výsledkem nejen skvělých nápadů, zeleně a vybavení, ale také kvalitní péče a údržby. Díky moderní zahradní technice vám údržba půjde od ruky. Stačí si vybrat sekačky, křovinořezy, kultivátory, vertikutátory, drtiče, štípače, nůžky na živý plot, trávu a keře, vysavače a fukary, tlakové myčky, zahradní traktory a další.

Odborný prodej a profesionální servis zahradní a komunální techniky
CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika je firma, která Vám zajistí prodej kvalitní a bezpečné techniky na zahradu. Na naší prodejně v Opavě Vám poskytneme profesionální poradenství a servis.
CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika
Spolehlivé štěpkovače REMET CNC pro zahradu, průmysl i zemědělství
Spolehlivým partnerem v oblasti zahrad, zemědělství i průmyslu vám bude firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavska, která je dovozcem štěpkovačů, špalíkovačů a řezacích mechanismů pro zpracování dřeva.
B AGRO Březová s.r.o. Zemědělská, lesnická, komunální technika
Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii
Firma B-AGRO Březová s.r.o. představuje štípací automaty, které Vám pomůžou se zpracováním dřeva a dřevěné kulatiny. Stroje UNIFOREST v Opavě a Ostravě, které zvládnou velké množství práce za Vás.
B AGRO Březová s.r.o. Zemědělská, lesnická, komunální technika
Zahradní technika Al-ko - sekačky, traktory, vše pro péči o zahradu
Zahradní techniku Al-ko vám poskytne naše společnost AGROZEM Opava s.r.o., která Vám nabídne široký sortiment pro péči o zahradu od motorových kos a sekaček až po traktory.
Agrozem Opava, s.r.o. Prodej lesní a zemědělské techniky
Automatické sekačky na trávu – robotické stroje s vysokou výkonností a snadnou instalací pro více času pro Vás
U společnosti ALDA Opava s. r. o. naleznete výkonné automatické sekačky, které se postarají o perfektně vypadající trávník bez Vaší pomoci. Robotická sekačka je pouze dalším pomocníkem pro Váš dům.
ALDA Opava s.r.o.
Pily, křovinořezy a foukače Husqvarna –zahradní technika, která Vám zpříjemní a usnadní práci
Společnost ALDA Opava, je autorizovaným prodejcem značky Husqvarna. Firma se zabývá zahradní, lesní a komunální technikou a představuje kvalitní pily, křovinořezy, foukače a specializovaný servis.
ALDA Opava s.r.o.
Robotické sekačky Automower® - automatické roboty, výkonné sekačky i pro velké trávníky
Přijďte si zakoupit výkonnou, efektivní a bezkonkurenční robotickou sekačku Husqvarna Automower® ke společnosti ALDA Opava s. r. o.. Tyto výkonné sekačky jsou vhodné i pro velké plochy a trávníky.
ALDA Opava s.r.o.
Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil
Pokud potřebujete nabrousit pilový řetěz, obraťte se na společnost H-Fuchs Servis, s.r.o. v Ostravě, která provádí broušení řetězů motorových pil kvalitně, rychle a věnuje se také prodeji.
H-Fuchs Servis, s.r.o.
Servis zahradní techniky a zahradní mechanizace - kvalitně a levně
Kamil Kramný se v Opavě a okolí zaměřuje na komplexní údržbu a servis zahradní techniky a mechanizace. V rámci servisu Vás zaškolíme a ukážeme, jak stroj obsluhovat a uskladňovat v zimním období.
Technika na zahradu STIHL - AKU křovinořezy, elektrické vyžínače, motorové pily a zahradní nůžky v jarní akci
Je čas na to, co vás baví - je čas na zahradu! Přijďte si do prodejny CHLEBIŠ v Opavě pro zahradní techniku STIHL, máme pro Vás křovinořezy, vyžínače, motorové pily i zahradní nůžky v jarní akci.
CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika
Zemědělská, lesní a zahradní technika Opava - eshop s lesní technikou a zemědělskými stroji
Eshop s lesní technikou a zemědělskými stoji najdete u firmy B AGRO Březová s.r.o. sídlící poblíž Opavy, která prodává zemědělskou, lesní i zahradní techniku.
B AGRO Březová s.r.o. Zemědělská, lesnická, komunální technika
Servis a prodej zahradních a travních traktorů značek Honda, MTD, Cup Cadet
Servis a prodej zahradních a travních traktorů Vám poskytne firma Kamil Kramný z Opavy. V nabídce máme zahradní traktory značek Honda, MTD, Cup Cadet. Působíme po celé ČR.
Vše pro dílnu - dílenské nářadí, vrtačky, šroubováky a kladiva pro profesionály, kutily i amatéry
Vše pro dílu od dílenského nařadí, přes šroubováky a vrtačky, až po kladiva naleznete ve firmě AGROZEM Opava s. r. o., kde nabízíme nářadí pro profesionály, kutily i amatéry.
Agrozem Opava, s.r.o. Prodej lesní a zemědělské techniky
Zahradní technika světové kvality pro Husqarnu i spotřební průmysl
Zahradní technika od firmy STEELTEC je produkcí pro skupinu HUSQUARNA, pod kterou spadá, ale své výrobky dodává také pro spotřební průmysl.
Steeltec CZ, s.r.o.
Motorové pily DOLMAR, výhodná akce zahradní techniky Dolmar Opava
Využíjte do konce roku výhodnou nabídku na zahradní techniku. Firma ALDA Opava s.r.o. patří do sítě specializovaných obchodníků Makita/DOLMAR. Využijte včas naši akční nabídku a vyberte si cokoli ze sortimentu tradičního německého výrobce zahradní techniky DOLMAR. Výhodná akce je na kompletní sortiment zahradní techniky: -kvalitní motorové ...
ALDA Opava s.r.o.
E-shop s akčním zbožím za výprodejové ceny Opava, Ostrava
Využijte čas, kdy je platná akční nabídka v e-shopu firmy B AGRO Březová s.r.o. ! Náš internetový obchod – www.e-vyprodej.cz . Zajímavá akce se týká jen části našeho sortimentu, zboží ve výprodeji je pouze v omezeném množství kusů: - skládací nůž se dvěmi čepelemi BAHCO - plastová skříňka JOLLY 9599 - set na čištění zahradního jezírka - ...
B AGRO Březová s.r.o. Zemědělská, lesnická, komunální technika
Spolehlivá zahradní technika a ručně kované nářadí
Spolehlivým partnerem v oblasti zahradnické techniky a ručně kovaného nářadí je firma CHLEBIŠ s.r.o. z Hlučína, která zprostředkovává výrobky v oblasti Opavska i Ostravska.
CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika
Cenová akce na veškerý zahradní a stavební sortiment naší půjčovny. Sleva garantována
Provozujeme půjčovnu stavebního i zahradního nářadí a vybavení včetně malé mechanizace. Zajišťujeme potřebné doplňkové i bezpečnostní příslušenství.
ARBE řezání vrtání Ostrava
E-shop, půjčovna, prodej, servis stavební technika Opava
E-shop, prodej, servis, půjčovna stavební techniky značek Makita, Husqvarna, Bosch, DUSS: - akumulátorové stroje, bourací kladiva, brusky, kombinovaná kladiva, diamantové vrtačky, měřící a nivelační technika, elektrocentrály, pily, pily na řezání spar, pily na zdivo a dlaždice, rozbrušovací pily, šroubováky, tlakové myčky, topidla, úhlové brusky, ...
ALDA Opava s.r.o.
Prodej ruční, elektrické nářadí, lasery a měřidla Opava
ToBig nářadí nabízí prodej ručního, elektrického nářadí, lasery a měřidla: - vrtačky, brusky, drážkovačky, řezače spar, frézky, míchadla, pily, cirkulárky, elektrocentrály, sekačky, kladiva, hoblíky, stavební vysavače, fukary, pájky, tavné pistole, elektrické nůžky na plech, lešenářské kotvy, těsnění, šroubováky - laserové přístroje - ...
Prodej, půjčovna, servis svářečky, ruční nářadí, Ostrava
Nabízíme prodej, servis, půjčovnu: - svářecí technika - svářečky - elektrické nářadí - ruční nářadí - stříkací pistole - kompresory - rychlospojky - brusné a řezné kotouče - pásové pily na kov - diamantová technika - autogenní technika - pneumatické nářadí - vrtáky - motorové pily - sekačky, křovinořezy - zahradní ...
Dirett s.r.o.
Prodej stavební techniky za akční ceny Opava
ALDA Opava s.r.o. nabízí prodej stavební techniky za akční ceny: - vrtačky - brusky - stavební nářadí - pily na kov - pily - zahradní technika. Dále nabízíme půjčovnu stavební techniky, nářadí, zahradní techniky, bagrů, minibagrů. Při nákupu nebo zapůjčení zboží dostanete poukaz na půjčovné v určité hodnotě. Akce platí do 31.3.2014 ...
ALDA Opava s.r.o.
Řetězové pily, traktory, křovinořezy, sekačky Husqvarna Opava
Firma ALDA - autorizované středisko prodeje a servisu Husqvarna - nabízí: - řetězové pily - pro profesionální použití i domácí práce (prořezávání na zahradě, řezání palivového dřeva) - benzínové (motorové) a elektrické řetězové pily - lehké prořezávací pilky - zahradní traktory - křovinořezy, sekačky - ridery - sněhové frézy.
ALDA Opava s.r.o.
Prodej, servis, půjčovna, zahradní a lesní technika, stroje Opava
Nabízíme prodej, servis, půjčovnu zahradní a lesní techniky: - sekačky na trávu - elektrické, benzinové - křovinořezy - plotostřihy - traktory - motorové pily - vertikutátory. Zastoupení značek: - Dolmar, Briggs & Stratton, Jonsered, Honda, Husqvarna, Gardena, Partner, Flymo, Eliet, Oregon, Fiskars. Poskytujeme odborné poradenství a ...
ALDA Opava s.r.o.
Zahradnické služby, úpravy, údržby zahrad Opava
Naše firma nabízí zahradnické služby: - úprava, údržba trávníků - sadové úpravy - kácení, pořezy stromů - zavlažovací systémy RAIN BIRD, K-RAIN. Prodej, opravy, servis: - sekačky AUTOMOWER.