Těžební průmysl patří k důležitému odvětví průmyslu zabývajícímu se těžbou nerostných surovin jako například uhlí, kaolin, rašelina a další. Pro tyto účely zastávají důležitou roli také stroje a zařízení pro těžební průmysl jako pásové nakladače, těžební rypadla, vrtací zařízení, důlní kombajny, čerpadla, třídící linky a další.

Servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu
Společnost MELKOV, s.r.o. se věnuje servisním a montážním pracím v cementárenském a vápenickém průmyslu.
MELKOV, s.r.o.
Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál
Společnost ELFE, s.r.o. se zabývá činností v oblasti výroby strojů, zařízení a náhradních dílů v oblasti těžby ropy, nerostů a přepravy plynu a také na výrobu námořní manipulační a dopravní techniky.
Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin
Stroje pro drcení a třídění nerostných surovin a demoličních sutí, dopravníky a podvalníky prodává servisuje společnost INGES spol. s r. o.
Technické zařízení pro kamenolomy
Prodej, montáž, zaškolení a následný servis – vše k technickému vybavení kamenolomů a ostatních průmyslových míst – Kool Trading s.r.o.
Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu
Vyrábíme stroje, zařízení a náhradní díly především pro zahraniční zákazníky v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky.
Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách
Důlní kolový nakladač vhodný pro práci v podzemních dolech splňuje vysokou úroveň bezpečnosti pro obsluhu i okolí, schopný pracovat i v těžkých podmínkách. Vyrábí a dodává společnost FERRIT s.r.o.
Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení
Průmyslová technika pro kamenolomy, mobilní a stabilní drticí a třídicí stroje, výkonné a spolehlivé strojní vybavení do těžkých provozů dodává Údržbářský servis Luleč s.r.o.
Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní
Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní, drticí a třídicí lžíce renomovaného výrobce společnosti MB Crusher nabízí firma RENOMAG spol. s r.o.
Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy
Dodavatel demoliční koule firma RENOMAG spol. s r.o., které pomáhají snižovat celkové provozní a výrobní náklady v kamenolomech.
Dodávka řezacích válců pro důlní kombajny a příslušenství
O dodávku řezacích válců pro důlní kombajny včetně příslušenství se Vám postará společnost RENOMAG spol. s.r.o. z Rosic.
Automatický aplikátor
Automatický aplikátor, který je prvkem linky pro výrobu betonových výrobků. Slouží k pokládání síťoviny mezi jednotlivé vrstvy betonových výrobků na paletě nebo fólie k překrytí poslední vrstvy. Činnost stroje je automatická a využívá se pohybu zboží na dopravníku.
TERAMEX s.r.o.
Výprodej strojů a zařízení z půjčovny Praha
Společnost Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. nabízí prodej a výprodej použitých strojů a zařízení. Možnost nákupu použitých strojů a techniky. Použité stroje prochází důkladným servisem a jsou schopny dále poskytovat kvalitní služby svým majitelům za nižší pořizovací cenu než stroje nové. Na použitou techniku poskytujeme záruku až 12 měsíců v ...
PRYŽOVÉ PÁSY NA BAGRY A SMYKAČE - BOHUMÍN x PRAHA
Společnost ČEMAT Vám nabízíme prodej PRYŽOVÝCH PÁSU NA BAGRY A SMYKEM ŘÍZENÉ NÁKLADAČE, PÁSY PRO DUMPRY a AGRI PÁSY PRO TRAKTORY. V nabídce jsou také OTT OCELOVÉ PÁSY značky McLAREN! PRODEJ: - konvenční gumové pásy - interchangeable pásy - pásy pro smykem řízené nakladače - pásy pro dampry - pásy pro zemědělské stroje. V naší databázi ...
Prodejní akce náhradních dílů Volvo stavební stroje
Společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. nyní nabízí některé náhradní díly až s 30% slevou. Potřebujete vyměnit sedačku, skla kabiny nebo kompletní světlomety? Podívejte se na náš akční leták a kontaktujte zástupce společnosti Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. ve Vašem regionu.
Mecalac 8MCR - midibagr
MECALAC 8MCR - model 2011/0mth nájezdová lžíce, 2x podkop )450/750mm), vidle, okruh pro kladivo, nezávislé el. čerpadlo PHM, zámky pístnic, CENA : 1.980.000,-- Kč + DPH okamžitě k dodání!!! Financování Vám rádi zajistíme
Prodej strojů pro stavebnictví Praha
Společnost MECHANIK, spol.s r.o. Vám nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej strojů pro stavebnictví a průmysl. V našem sortimentu naleznete: - profesionální stavební pily - vibrační techniku - diamantové kotouče a řezače - míchačky stavebních směsí - nářadí pro obkladače - profesionální a hobby elektrocentrály - mobilní ...
Bazar stavebních strojů
Nabízíme prodej použitých stavebních strojů za příznivé ceny. Bazar: - kompresor SULLAIR 38 - topidlo VAL-6 WILMS - dmychadlo BERGER - omítací stroj OMS 1 - dopravník suchých maltových směsí Silomat BERGER - bourací a vrtací kladivo DUSS. Použité stavební stroje dodáváme především na objednávku, pokud tedy u nás nenajdete stroj, který ...
Nakládací jeřáby, pracovní plošiny, čistící stroje, návěsy.
Prodej, servis, oprava a montáž: -Hydraulických nakládacích jeřábů -Nosičů kontejneru -Pracovních plošin -Zametacích a čistících strojů -Přívěsů a návěsů Prodej náhradních dílů. Revize vyhrazených zdvihacích zařízení.
Zuby a břity ESCO
Více než 40 let je ESCO jedním z předních výrobců zubových systémů na trhu: od konického systému přes Helilok®/Vertalok® systém až po SUPER V® nebo nový SV2® a revoluční Ultralok® systém se můžete vždy spolehnout na kvalitu. Nabízíme nejlepší řešení pro všechny druhy zemních prací.
Drtící a třídící lžíce
DRTÍCÍ LŽÍCE MB Ideální pro drcení inertního materiálu přímo na místě a první drtící lžíce svého druhu na světě. Zařízení využívá pro pohon hydraulický systém stroje, na kterém je připojeno. Možností využití je mnoho: demolice, stavební práce obecně, rekultivace bývalých průmyslových pozemků, drcení vytěženého materiálu, doprava zeminy, ...
Zařízení pro zkoušku cementu, betonu, kameniva Hranice
Firma BRIO Hranice nabízí zařízení na vývoj a výrobu jednoúčelových zřízení.
BRIO Hranice s.r.o.
Prodej vozidla MAN sklopka a sklápěcích přívěsů
Prodáme vozidlo MAN TGA 8 x 6 sklápěč s nástavbou Molčik r.v 2006 a 3 ks. sklápěcích návěsů Schwarzmuller r.v. 2006. Vše v perfektním stavu. možno vidět kdykoliv.
STASTR ČÁSLAV - vrtací soupravy výroba, servis, prodej
Firma STASTR ČÁSLAV s.r.o. nabízí výrobu, servis a prodej nejen celých vrtacích souprav, ale i výrobu redukcí a vrtacích trubek. Vrtací soupravy jsme schopni vyrobit přímo na zakázku dle konkrétních požadavků. V naší nabídce jsou nejen nové, ale i repasované vrtací soupravy, dále vibrační válce, traktorová rypadla,míchací zařízení a mnoho ...
Prodej recyklačního zařízení
Nabízíme prodej: - recyklační zařízení pro zpracování zbytkových betonů - určeno k likvidaci četstvých zbytků betonové směsi z autodomíchavačů, autočerpadel na beton a betonáren - řízeno automatikou. Dodáváme v různých výkonech: - šneková - bubnová - přídavná zařízení pro přejímku zbytků betonů z autočerpadel betonů.