Vaše požadavky v dřevoobráběcí a nábytkářské oblasti uspokojí široký výběr různých dřevoobráběcích strojů a nástrojů. I pro náročné potřeby jsou tady různé pily, frézky, brusky, kolíkovací stroje, olepovací stroje, CNC obráběcí centra, vrtací centra, podavače, lisy, drtiče a další pestrý sortiment.

Instalace a zprovoznění obráběcích strojů Praha
Společnost CNC invest, s.r.o. se zabývá instalací a zprovozněním obráběcích strojů. Služby: - zprovoznění strojů - instalace strojů - zaškolení obsluhy - údržba strojů - programování - dodávka technologií. Více info naleznete viz odkaz níže:
Parketové brusky Lägler akce
Mimořádná akce LÄGLER – leden/březen 2012 Na stránkách prvního letošního čísla odborného časopisu DOMO najdete kupon, který opravňuje při zakoupení nové parketové brusky Lägler typu HUMMEL, TRIO či FLIP v měsících leden – březen 2012 získat bonus v podobě brusiva, ochranných sluchátek a prachového pytle. Více informací u prodejců parketových ...
Prodej papírenských strojů
Naše společnost nabízí prodej papírenských strojů. Obchodní zastoupení v oblasti technologií a servisu papírenských strojů. Mobiliář SANDLER VenuStar pro víceúčelová kulturní a společenská zařízení.
Export obráběcí a tvářecí stroje
Strojimport a.s. patří mezi přední vývozce českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů, který významnou měrou přispěl k dobrému renomé výrobních značek českých a slovenských strojů ve světě. Kromě exportních a importních operací v oblastech tvářecích a obráběcích strojů se Strojimport specializuje i na další příbuzný sortiment a ...
Výroba, prodej a servis obráběcí centra
Společnost CIVEST Praha s.r.o. zajišťuje výrobu, distribuci, prodej a servis obráběcích center. Naše produkty: - kartonážní stroje - stroje na výrobu kabelů a lan - stroje na výrobu pružin - obráběcí stroje na ozubená kola. Více informací naleznete na našich webových stránkách.