Měřící a regulační technika zajišťuje v různých odvětvích průmyslu efektivní chod technologií a optimalizaci výroby i zajištění bezpečnosti. Využívají je kotelny, výměníkové stanice, tepelná čerpadla, solární a chladící zařízení, klimatizace atd. Patří sem regulátory, ventily, armatury, snímače, detektory, frekvenční měniče a další.

Laserové snímače vzdálenosti a polohy řady optoNCDT 1320/1420 – laserové měření
Novinku mezi laserovými snímači - inteligentní laserový triangulační snímač polohy a vzdálenosti řady optoNCDT 1320/1420 Vám představuje Micro-Epson Czech Republic.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Kapacitní snímače – vysoce přesné a bezkontaktní měření odstupu, délky, polohy
Společnost Micro-Epson Czech Republic, spol. s r.o. nabízí moderní a přesné kapacitní snímače pro bezkontaktní měření odstupu, délky nebo polohy vhodné pro laboratoře i pro průmyslové měření.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Konfokální snímače – rychlé a přesné měření i vůči zrcadlovému povrchu
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. nabízí konfokální snímače v různém provedení pro rychlé a přesné měření vzdálenosti a polohy, s novinkou confocalDT IFC2421/22 i proti zrcadlivému povrchu.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace
Společnost Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. představuje novou generaci snímačů eddyNCDT pracujících na bázi vířivých proudů určené pro náročné měřící prostředí.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
thermoMETER / thermoIMAGER – infrateploměry a termokamery - přesné měření
Přesné a bezkontaktní měření v jakémkoliv odvětví průmyslu zajistí infrateploměry a termokamery od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Induktivní snímače a čidla – induSENSOR
Induktivní snímače a čidla induSENSOR od Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. jsou určeny primárně pro využití v automatizovaných procesech, při kontrole kvality nebo ve zkušebních zařízeních.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
2D/3D laserové kamery, pro přesné měření profilů – scanCONTROL skener
Jedny z nejvýkonnějších laserových skenerů scanCONTROL pro měření profilu. Přesnost a rychlost měření je pro tyto lasery standard.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Snímače, senzory, endoskopy, Bechyně
Vysoce přesné snímače, senzory, endoskopy a systémy pro měření vzdálenosti najdete v nabídce společnosti Micro-Epsilon. Inovativní produkty s nejvyšší úrovní přesnosti jsou vyvíjeny a vyráběny díky intenzivnímu výzkumu a vývoji, unikátnímu know-how a široké síti spolupracujících firem. Snímače, senzory, endoskopy a systémy pro měření vzdálenosti ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Snímače
Firma Micro-Epsilon vyrábí vysoce přesné snímače, senzory, endoskopy a systémy pro měření vzdálenosti, polohy, profilu, teploty, barvy a síly. Dále nabízíme systém pro monitorování výroby, zařízení pro zkoušky materiálu v tlaku, tahu, systém pro měření zatížení kabiny výtahu, optické mikrometry pro měření průměru a polohy, infračervené bezdotykové ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Infrateploměry a termovizní kamery
Bezdotykové infračervené teploměry a infra kamery -teploměr -teploměry -bezdotykové teploměry -bezkontaktní teploměry -infračervené teploměry -měření teploty -infrakamery -termokamery -termovizní kamery -infračervené kamery Bezdotykové měření teploty pomocí stacionárních, ručních infračervených teploměrů. ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Bezdotykové a dotykové měření vzdálenosti, polohy, tloušťky, vibrací a profilu.
Senzory Snímače Snímače vzdálenosti Snímače profilu Snímače polohy Měření vzdálenosti Měření polohy Měření tloušťky Měření tloušťky Měření profilu Měření průměru Přesné a rychlé měření vzdáleností, pozice, tloušťky, profilu a vibrací pomocí bezkontaktních i kontaktních snímačů. Analogové i digitální výstupy. Měření ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Senzory
Zabýváme se výrobou senzorů a systémů pro měření vzdálenosti, teploty a síly. Nabízíme systém pro monitorování výroby, zařízení pro zkoušky materiálu v tlaku, tahu a ohybu, systém pro měření zatížení kabiny výtahu, snímače vzdálnosti, laserové skenery, optické mikrometry pro měření průměru a polohy, infračervené bezdotykové teploměry pro měření ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Měřidlo na psy-přijímání objednávek.
Přjímám objednávky na výrobu univerzálních měřidel na psy.Měřidlo slouží k měření kohoutkové výšky psa,ale též k měření dalších potřebných rozměrů psů,které jsou vyžadovány při bonitacích,soutěžích, ev.výstavách.Cena měřidla bude 1500,-Kč+poštovné a balné.Termín dodání:1.čtvrtletí 2014.
Měření radonu v Jihočeském kraji
Měření radonového indexu stavebních pozemků a měření ve stavbách po dokončení, geofyzikální průzkum, vyhledávání geopatogenních zón, letecké snímkování.
Přesné měření a rozpoznání barev.
Snímače barev. Kontrola barev. Měření barev. Rozpoznávání barvy. Přesné měření a rozpoznání barev. Měření v těžko přístupných místech pomocí volitelných optických vláken. Široká řada snímačů a příslušenství. Měření v různých barevných prostorech. Senzorové systémy pro testování LED.
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Geodetické a stavební měřičské přístroje České Budějovice.
Geodetické a stavebí měřičské přístroje. Totální stanice a přesné nivelační přístroje. Geodetické a GIS GNSS přístroje. 3D laserové skenery. Letecké fotogrammetrické senzory. Ruční laserové dálkoměry. Stavební měřické přístroje. Systémy pro řízení stavebních strojů.
Rotační lasery, nivelační sady, dálkoměry v akčních cenách.
Letní cenová AKCE Ve spolupráci s Leica Geosystems jsme pro Vás připravili velice atraktivní "Letní cenovou akci" na rotační lasery, nivelační sady a dálkoměry Disto. Více informací v letáčku.
Senzorové systémy Bechyně
Zabýváme se výrobou senzorů a systémů pro měření vzdálenosti, teploty a síly. Nabízíme systémy pro monitorování výroby, zařízení pro zkoušky materiálu v tlaku, tahu a ohybu, systémy pro měření zatížení kabiny výtahu, snímače vzdálenosti, laserové skenery, optické mikrometry pro měření průměru a polohy, infračervené bezdotykové teploměry pro ...
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
Energetické dotační poradenství
Energetický audit, průkaz energetické náročnosti budovy, žádosti o dotace z SFŽP úspora energií, alternativní zdroje energie, zateplení budov, energetické řešení budov a areálů, energetické projekty, plynofikace
Hlídání objektů České Budějovice.
Elektronické zabezpečovací systémy. Hlídání objektů. Kovovýroba. Ubytování: -penzion Kvilda.
Automatizace procesů Milevsko
Nabízíme tvorbu a zavádění systémů automatického řízení, MaR a vizualizace. Dále nabízíme rekonstrukce ovládacích a řídících systémů v potravinářství, keramickém průmyslu, v chladícím a tepelném hospodářství, v zemědělství apod., včetně projekce a realizace. V našem závodě Vám vyrobíme elektrické rozvaděče podle dodané projektové dokumentace, nebo ...
Bezpečnostní cylindrické vložky, trezory Tábor
Nabízíme mechanické a elektronické zabezpečení, systémy generálního klíče, bezpečnostní cylindrické vložky, kování, mříže, petlice a závory, trezory, schránky, autoklíče.
Měření radonu Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha
Nabízím měření radonu v interiérech objektů, stanovení radonového indexu pozemku. Dále nabízím prodej sportovních potřeb.
Požární signalizace, detekce plynu okres České Budějovice
Nabízíme montáž, servis, revize elektrické požární signalizace, detekci plynu, kontrolu požárních klapek.
Elektroinstalace, slaboproudé systémy České Budějovice
Nabízíme elektroprojekty, projektování slaboproudých systémů, měření a analýzu kvality elektrické energie, elektroinstalace, montáže, servis a revize zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, požární signalizace.