Zajímáte se o letadla profesionálně nebo si chcete zkusit pohled z výšky? Na trhu je spousta druhů letadel ať už k zakoupení nebo pronájmu či pro zážitkové využití a v neposlední řadě cestování. Trh v oblasti letadel nabízí různé aerostaty, balóny i vzducholodě, kluzáky, rogala, letouny, vrtulníky, sportovní, lehká a ultralehká a další.

Letecká škola, vyhlídkové lety, pilotem na zkoušku, Středočeský kraj
Společnost SKY Academy, s.r.o. provozuje leteckou školu na letišti v Příbrami ve Středočeském kraji. Pořádáme vyhlídkové lety a nabízíme možnost stát se pilotem na zkoušku.
Výroba celokovových kluzáků Praha – jediný výrobce na světě
Sníte o bezmotorovém celokovovém letadle tzv kluzáku? Firma Blaník Aircrart Praha, je jediná společnost na světě která tyto kluzáky nabízí.
Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků
Soustředíme se hlavně na výrobu leteckých podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla, zemědělská letadla.
CHARVÁT AXL, a.s. výroba hydraulické válce
Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby
V současné době se zaměřuje především na údržbu agregátů letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely.
Letecká technika pro civilní letouny
Technika, zařízení a potřebné díly pro civilní letouny dodává společnost TURBOair s.r.o., Buchlovice ve Zlínském kraji.
Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika
Opravy a servis vojenské techniky Prostějov pro Armádu České republiky, firmy, organizace, jednotlivce, servis letadlových celků, vojenská technika.
Jednoúčelové stroje zámečnická výroba nástrojů průmyslové elektroinstalace svařování ocelové konstrukce Liberec Jablonec Praha.
Firma Stone-break s.r.o. Liberec se zabývá: 1. výroba jednoúčelových strojů a zařízení a) návrhy a tvorba výkresové dokumentace, konstrukční práce b) výroba kontrolních a měřících přípravků nebo automatizace kontrolních stanovišť c) implementace řídících systémů, HW, SW 2. zámečnická výroba a) výroba nástrojů a ocelových ...
Prodej a pronájem vrtulníků Mladá Boleslav
Naše společnost NISA AIR s r.o. poskytuje komplexní služby, týkající se vrtulníků firmy Robinson Helicopter Company. Nabízíme: - prodej a pronájem vrtulníků - servis vrtulníků - dodávku náhradních dílů. Dále nabízíme leteckou školu a letecké práce. Jsme největší vrtulníková firma v ČR – v prodeji vrtulníků (GA) i výcviku pilotů. Pro ...
Náhradní díly pro vrtulníky
Náhradní díly pro vrtulníky, - letecké přilby - přilby pro piloty vrtulníků - přilby pro piloty nadzvukových ...