Zajímáte se o letadla profesionálně nebo si chcete zkusit pohled z výšky? Na trhu je spousta druhů letadel ať už k zakoupení nebo pronájmu či pro zážitkové využití a v neposlední řadě cestování. Trh v oblasti letadel nabízí různé aerostaty, balóny i vzducholodě, kluzáky, rogala, letouny, vrtulníky, sportovní, lehká a ultralehká a další.

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika
Opravy a servis vojenské techniky Prostějov pro Armádu České republiky, firmy, organizace, jednotlivce, servis letadlových celků, vojenská technika.
FORTE a.s.
Jednoúčelové stroje zámečnická výroba nástrojů průmyslové elektroinstalace svařování ocelové konstrukce Liberec Jablonec Praha.
Firma Stone-break s.r.o. Liberec se zabývá: 1. výroba jednoúčelových strojů a zařízení a) návrhy a tvorba výkresové dokumentace, konstrukční práce b) výroba kontrolních a měřících přípravků nebo automatizace kontrolních stanovišť c) implementace řídících systémů, HW, SW 2. zámečnická výroba a) výroba nástrojů a ocelových ...
Prodej a pronájem vrtulníků Mladá Boleslav
Naše společnost NISA AIR s r.o. poskytuje komplexní služby, týkající se vrtulníků firmy Robinson Helicopter Company. Nabízíme: - prodej a pronájem vrtulníků - servis vrtulníků - dodávku náhradních dílů. Dále nabízíme leteckou školu a letecké práce. Jsme největší vrtulníková firma v ČR – v prodeji vrtulníků (GA) i výcviku pilotů. Pro ...
Náhradní díly pro vrtulníky
Náhradní díly pro vrtulníky, - letecké přilby - přilby pro piloty vrtulníků - přilby pro piloty nadzvukových ...