Projektové práce mají ve stavebnictví důležitý význam a zastávají řadu činností potřebných k realizaci staveb. Jedná se především o služby jako zpracování projektové dokumentace, optimalizace návrhů stavby s ohledem na provozní a další náklady, návrhy energetických konceptů, rekonstrukcí, kontrola, dozor a řízení stavby, poradenství a další služby.

Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu
Společnost PKD s.r.o. navrhla vlastní řadu nízkoenergetických modulových rodinných domů, které Vám zajistí efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu.
PKD, s.r.o.
Předprojektová a projektová příprava pro realizaci dojicích technologií, WestfaliaSurge
Dojící technologie na vysoké úrovni Vám zajistí společnost AGP - nova spol. s r.o. sídlící v Českých Budějovicích. Zrealizujeme Vám kompletní projekt včetně rekonstrukce i finančního rozboru.
Stavební projekce rodinných domů, průmyslových objektů, poradenství
Projekční kancelář, stavební projekce, projektové dokumentace, 3D vizualizace rodinných domů, skladů, výrobních hal, logistických center, realizuje Atelier 24, s.r.o.
Kompletní architektonická, projekční a inženýrská činnost, autorizovaný architekt
Mnohaleté zkušenosti na poli architektury, moderní přístup a smysl pro detail, to vše naleznete v architektonické kanceláři v Českých Budějovicích Ing.arch. Kročák Jaromír.
Projektová a inženýrská činnost v oblasti průmyslových a zemědělských staveb
Projektování průmyslových a zemědělských staveb zajišťuje společnost AGP – nova spol. s.r.o. z Českých Budějovic. Nabízíme komplexní zpracování projektové a předprojektové dokumentace.
Služby autorizovaného inženýra, projektování a stavební dozor
Spolehlivý a pečlivý stavební či technický dozor pro Vaši stavbu, stejně tak jako její projektování či stavební posudek zajistí autorizovaný inženýr Ing. Stanislav Jareš z Plzně.
Projektování malých i velkých staveb, inženýring a interiérový design
Projekční a architektonická kancelář Origon spol. s.r.o. zajišťuje projektování staveb v oblasti investiční i soukromé výstavby, inženýrskou činnost i návrhy interiérů.
Kompletní inženýrská a projekční činnost ve výstavbě, Vimperk.
Nabízíme inženýrskou a poradenskou činnost ve: -stavebnictví -architektonické a interierové návrhy, aj. Projektovou dokumentaci, kterou počítačově zpracujeme s použitím AutoCAD 2002 LT, lze i předat v digitální formě prostřednictvím elektronické pošty. Rádi Vám zpracujeme kompletní projekt pro běžné druhy staveb, zajistíme inženýrskou ...
Projektování rodinných domů, Jižní Čechy.
Nabízíme projektování rodinných domů,projekty pro provozní haly, zajistím vám stavební povolení i stavební dozor, posudky.
Projekční práce ve výstavbě bytové, občanské, průmyslové, zemědělské, inženýrské.
Projektcentrum Vimperk existuje od r. 1991. Sdružení zajišťuje kompletní projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě zejména pro stavby bytové, občanské, průmyslové, zemědělské, inženýrské. Projekty jsou počítačově zpracovávány s použitím AutoCAD 2002 LT s možností předávání dokumentace v digitální formě prostřednictvím elekronické pošty.
Poradenská činnost ve stavebnictví, Vimperk.
Projekční a inženýrská činnost pro bytové, občanské, průmyslové, zemědělské a inženýrské stavby. Poradenská čínnost ve stavebnictví.
Projekty pozemních staveb Vimperk.
Zajistíme projektovou dokumentaci všech druhů pozemních staveb - architektonické, stavebně technické a konstrukční řešení, požární bezpečnost staveb atd. Zpracujeme průkazy energetické náročnosti budov a jiné tepelně technické výpočty. Nabízíme inženýrskou a poradenskou činnost ve stavebnictví.
Kompletní projekční a inženýrská činnost ve výstavbě, Vimperk.
Projektcentrum Vimperk existuje od r. 1991. Sdružení zajišťuje kompletní projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě zejména pro stavby: -bytové -občanské -průmyslové -zemědělské -inženýrské. Projektová dokumentace je počítačově zpracovávána s použitím AutoCAD 2002 LT s možností předávání dokumentace v digitální formě ...
Projekční a inženýrská činnost staveb, Vimperk.
Projektcentrum Vimperk existuje od r. 1991. Sdružení zajišťuje kompletní projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě zejména pro stavby bytové, občanské, průmyslové, zemědělské, inženýrské.
Provádění staveb, projekce České Budějovice.
Projektová činnost ve výstavbě. Projektování pozemkových úprav. Geologické práce. Provádění staveb, jejich změn a odstraňování-demolice staveb. Přípravné a dokončovací práce, specializované stavební činnosti.
Projektování pozemních staveb Vimperk.
Zajistíme projektovou dokumentaci všech druhů pozemních staveb: -tj. architektonické, stavebně technické a konstrukční řešení, požární bezpečnost staveb, rozvody zdravotní instalace vč. přípojek, tepelná technika, vzduchotechnika, měření a regulace, silnoproudá i slaboproudá elektroinstalace, plynofikace atd. Zpracujeme průkazy ...
Projektování vodohospodářských staveb Jindřichův Hradec.
Projekční a konzultační kancelář v oboru vodní hospodářství. Geodetické plány, vytyčení a zaměření staveb a hranic pozemku.
Projektová činnost Tábor
Nabízíme projektovou činnost v oblasti: vodohospodářské stavby, vodovody, kanalizace, úpravy menších vodních toků, protipovodňová opatření, skládky odpadů, revitalizace toků.
Projektování staveb, realizace interiérů Písek.
Projektování: -kompletní služby až po výběr dodavatele stavby -inženýrská činnost -zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení -zakreslení stávajícího stavu vaší nemovitosti -kompletní studie a projekty -novostavby, rekonstrukce, půdní vestavby a interiéry - specializace oprava památkově chráněných staveb Realizace ...
Projektová činnost Strakonice
Nabízíme kompletní projekty staveb /stavební části, elektroinstalace, vytápění, plynové instalace, vzduchotechnika, požární bezpečnost staveb/, energetické audity, geodetické práce, geologické průzkumy, měření radonového rizika.
Stavební inženýring, developerská činnost České Budějovice.
Stavební inženýring. Projekce,dodávka,montáž. Činnost: -realitní -stavebně-obchodní -prodej parcel -výstavba rodinných domů -výstavba bazénů -developerská.
Projektová činnost Veselí nad Lužnicí.
Služby: -projektová a poradenská činnost, montážní výkresy -opravy a údržba provizorních mostů -realitní činnost.