Pro konzumní účely slouží drůbeží vejce, která jsou zdrojem bohatým na vitamíny, bílkoviny, minerální látky i tuky. Produkce drůbežích vajec pochází z chovu nosnic ve volném výběhu nebo na drůbežích farmách. Můžete si tak koupit vejce bílé i hnědé a také v různých velikostech s označením S, M, L, XL.

Rostlinná a živočišná výroba vysoké kvality, chov drůbeže, prodej vajec
Chutná vejce a drůbež Vám dodá společnost AGROS Vyškov-Dědice, a.s. Zabýváme se zemědělstvím, a to jako rostlinnou, tak živočišnou výrobou té nejvyšší kvality.
Velikonoční vejce - distribuce přímo od Podniku na výrobu vajec v Kosičkách
Podnik pro výrobu vajec Kosičky Vám nabízí kvalitní česká vejce přímo z naší vajíčkárny. Naše firma dodává vajíčka více než 40 let do celé České republiky. Roční produkce je 45 mil. kusů vajec. Dodáváme klasická hnědá vejce, ale zároveň jako jediní u nás produkujeme i bílá vejce pro velikonoční svátky. Na našem webu najdete nejen vše o nás, ale ...
Dary kraje, farmářské, regionální potraviny Zlín
Dary kraje nabízí farmářské potraviny: -mléčné výrobky - sýry, jogurty -uzeniny, maso -pečivo -frgály -pivo, lihoviny (pálenky) -ovoce, zelenina -mléko, mléčné výrobky -trvanlivé pečivo -vejce -bio výrobky ze špaldy - chléb, pečivo, rozhlíčky, koláčky, sušenky, záviny.... -pivo Zlínský švec
Prodej drůbeže Jižní Čechy.
Nabízíme odchov a prodej drůbeže, jako jsou kachny, husy, krůty, kuřata. Dále provádíme kontroly užitkovosti, testů drůbeže. Prodej vajec a jatečně opracované drůbeže.
Prodej vajec Jižní Čechy.
Prodej: -vejce -jednodenní a rozkrmenná drůbež -jatečně opracovaná drůbež -krmiva.
Slepičí vejce , kuřice Plzeň
produkce slepičích vajec,odchov kuřic