Chcete si zkrášlit interiér nebo exteriér vhodnými rostlinami? Mezi nejoblíbenější formy patří květiny. Můžete si vybírat nejen z květin venkovních, ale i pokojových. Květiny zasázené na zahrádky, do květináčů i truhlíků nebo řezané přímo do vázy. V nabídce najdete také varianty květin sušených a umělých.

Kytice na svatby – dokonalá svatební kytice pro nevěstu, pro maminku, házecí kytice
Každá svatební kytice je unikátní a měla by být vybrána s ohledem na sezónu, styl svatby a osobní preference. Dokonalé svatební kytice pro každou nevěstu uváže Květinová dílna Anděl v Opavě.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Originální svatební dekorace z mechu pro Váš den D - krásné vzpomínky
Originální svatební výzdobu pro Váš den D Vám s láskou vytvoří Romana Design. Navštivte e-shop a objednejte si nádhernou netradiční dekoraci, která bude zdobit a zútulní Vaši domácnost!
Romana Design Mechové obrazy
Smuteční květinové výzdoby pro pohřební ceremonie
V těžkých chvílích je Pohřební služba Fric spolehlivým partnerem, který s úctou a empatií obstarává také květinovou výzdobu pro poslední rozloučení.
Pohřební služba Fric s.r.o.
Široký výběr balkonových květin a zeleninové sadby jen u nás v zahradnickém centru
Pro milovníky květin máme v Brně Zahradnické centrum Brabec. Nabízíme široký sortiment balkonových květin a zeleninové sadby, trvalky, bylinky, jarní květiny, osiva a cibuloviny. Navštivte nás.
Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Svěží velikonoční květinová výzdoba a dekorace
Přijďte do Květinové dílny Anděl v Opavě a objevte kouzlo velikonočních květinových aranžmá, které přináší radost a krásu do našich domovů.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Adventní a vánoční věnce - překrásné vazby a dekorace na hřbitov nebo vánoční stůl
Pro vytvoření správné vánoční atmosféry Vám pomůže firma PROPLANT GROUP s.r.o., která pro Vás vyrábí překrásné adventní i vánoční vazby, věnce a dekorace.
PROPLANT GROUP s.r.o. Lesní a okrasné školky Kelč
Hobby série květin a osiva – bohatý výběr letniček, dvouletek, trvalek
Bohatý výběr květin, letniček, dvouletek a trvalek jako jsou například jiřiny, slunečnice, macešky, muškáty, petúnie a mnoho dalších má ve svém sortimentu společnost MORAVOSEED CZ a.s.
MORAVOSEED CZ a.s. Šlechtíme zeleninu s chutí
Gratulační kytice pro různé příležitosti – skvělý způsob vyjádření poděkování, uznání nebo podpory
Květinová dílna Anděl v Opavě na vaše přání uváže gratulační kytici pro různé příležitosti. Podtrhněte gratulaci k narozeninám, svatbě, promoci nebo jiné události vhodnou gratulační kyticí.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Stabilizované růže a květiny – krása, čerstvost, barevnost a romantika, která neuvadá
Na výrobu a prodej stabilizovaných růží, květin a dekorací, které si uchovávají svou krásu, čerstvost, barevnost a mají dlouhou životnost, se zaměřuje společnost Romana Design.
Romana Design Mechové obrazy
Vánoční květiny, dekorace, věnce a výzdoba – květinářství s obrovským výběrem
Na výrobu a prodej vánočních dekorací, věnců, květin, kytic a výzdobu v různých barvách a provedeních se zaměřuje květinářství Květinka Pospíchal ze Znojma, která Vám pomůže s výběrem.
Květinka Pospíchal POSPÍCHAL SMUTEČNÍ FLORISTIKA s.r.o.
Pohřební věnce, kytice a vypichované ikebany – smuteční vazba dle přání zákazníků
Komplexní služby smuteční floristiky a různých vazeb jako jsou pohřební věnce, kytice a vypichované ikebany v různorodých provedeních zajišťuje Květinová dílna Anděl z Opavy.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Adventní věnce se svíčkami, vánoční věnce na dveře nebo okno, vánoční svícny
Nejkouzelnější vánoční atmosféru najdete v Květinové dílně anděl v Opavě, kde si kromě tradičních adventních svícnů můžete zakoupit i vánoční věnce, svícny a další vánoční dekorace.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Kompletní svatební servis – kytice, výzdoba, svatební brány, květiny pro rodiče, družičky a mnoho dalšího
Kompletní květinový servis, svatební kytice, výzdobu, brány, květiny pro družičky,rodiče, ozdoby na auta, výzdobu kaplí i květiny na dorty zhotovují floristky z Květinové dílny Anděl v Opavě a Krnově.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Originální věnce, dekorace a aranžmá v pozimních barevných tónech
S podzimními věnci a dekoracemi z Květinové dílny Anděl rozzáříte nejen vchod, ale také interiér vašeho domova. Široký sortiment podzimně laděných aranžmá a najdete v našem květinářství v Opavě.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Smuteční floristika na zakázku - vazby, kytice, věnce na rakev k zapůjčení zdarma
Pohřební služba Pospíchal zajistí smuteční floristiku ve Znojmě i Moravském Krumlově - vazby, kytice i věnce na rakev tvoříme z živých květin, ale také Vám zdarma zapůjčíme vazby z umělých materiálů.
POSPÍCHAL POHŘEBNÍ SLUŽBA s.r.o.
Velkoobchodní prodej hortenzií - Hydrangea macrophylla neboli hortenzie velkolistá
Bohatý výběr různých druhů hortenzií včetně Hydrangea macrophylla neboli hortenzie velkolisté má k velkoobchodnímu prodeji okrasná školka Adametz s.r.o. z Opavy.
Dušičková dekorace, květinové vazby, věnce na dušičky
V Zahradnictví Kovalčík zakoupíte květinové vazby a věnce na dušičky - dušičková dekorace z ruzných přírodních materiálů. Najdete nás v Jalubí u Uherského Hradiště.
Smuteční květinová aranžmá včetně dopravy a instalace smutečních květinových vazeb
Květinovou výzdobu smutečních obřadů a pohřbů zajistí v okolí Opavy a Krnova Květinová dílna Anděl. Připravíme smuteční květinové vazby a aranžmá včetně jejich dopravy a instalace na místo pohřbu.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Bohatý výběr hortenzií latnatých, velkolistých a stromečkovitých – velkoobchodní prodej květin
Hortenzie latnaté neboli Hydrangea paniculata, velkolisté Hydrangea macrophylla a stromečkovité či jiné květiny má ve svém sortimentu k velkoobchodnímu prodeji okrasná školka Adametz s. r. o. z Opavy.
Svatební design - floristika, květinová výzdoba, dekorace i rekvizity na svatbu
Svatební salon Veronica Zlín řeší kompletně i svatební design. Floristiku máme v malíčku, připravíme květinovou výzdobu. Dekorace a rekvizity na svatbu jsou v naše svatebním studiu na prodej.
Svatební salon Veronica - Veronika Šťastná
Květinová výzdoba, kytice a jarní vazby květin – dekorace nejen na Velikonoce
Jarní věnce, květiny, kytice a květinovou výzdobu a dekorace nejen na Velikonoce připravují podle přání svých zákazníků floristky pro široké okolí Opavy a Kravař z Květinové dílny Anděl.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Kvetoucí a nekvetoucí okrasné hrnkové květiny– trvanlivé pokojové rostliny pro ozdobu každého interiéru
Oživte Váš interiér kvetoucími nebo nekvetoucími hrnkovými květinami. Pestrý výběr hrnkových pokojových květin nebo venkovních rostlin v květináči nakoupíte v Květinářství Prostějov Ivana Slavovová.
Prodej a aranžování květin Prostějov Ivana Slavovová
Kompletní svatební květinový servis - květinová výzdoba, květiny na svatbu, dekorace na stůl
Společnost POSPA zajišťuje v regionu Uherský Brod-Uherské Hradiště kompletní svatební květinový servis. Květinová výzdoba, veškeré květiny na svatbu i dekorace na stůl jsou připraveny na míru pro Vás.
Svatební výzdoba POSPA
Bohatý výběr květin a drobných dárků pro učitele – poděkování nejen na konci školního roku
Bohatý výběr vázaných i hrnkových květin a drobných dárků pro učitele vhodných jako poděkování na konci školního roku nebo ke dni učitelů má pro okolí Opavy a Krnova Květinová dílna Anděl.
Květinová dílna Anděl Květinářství Opava
Zkvalitnění pracovního prostředí formou realizace zelených kanceláří – poradenství a prodej
Poradenství a realizaci zelených kanceláří pro zkvalitnění pracovního prostředí provádí společnost Zahradnické centrum Brabec, s. r. o. s bohatým výběrem květin a rostlin z Brna.
Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.