Využijte komplexní služby facility managementu a získáte profesionální péči o vaše budovy a o starosti méně. Součástí služeb týkajících se správy a údržby budov jsou technická správa objektů jako servis, úklid interiérů a exteriérů, pozáruční opravy, zednické, instalatérské a elektrotechnické práce, údržba venkovních ploch včetně likvidace odpadů.

Údržba a kompletní správa nemovitostí pro SVJ, bytové a družstevní domy pro Jihočeský kraj
David Buchtel - Annamat správa nemovitostí je prosperující firma z Bechyně specializující se na správu objektů od řešení technického stavu budovy přes evidence osob až po úřední záležitosti.
Správa a údržba nemovitostí Prachatice, služby vlastníkům a nájemníkům nemovitostí
Zajištění běžné údržby, menších i větších oprav a udržování správcovské činnosti v objektech vykonává Městská správa domů a bytů s.r.o. v Prachaticích.
Správa a údržba nemovitostí pro bytová družstva, SVJ a vlastníky nemovitostí a činžovních domů
Kompletní správu a údržbu nemovitostí zajistí firma Domovní Servis z Katovic v okrese Strakonice pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek či vlastníků nemovitostí a činžovních domů.
Správa a údržba bytového i nebytového fondu v Prachaticích
Správu a údržbu bytového i nebytového fondu ve vlastnictví Města Prachatice i jiných fyzických a právnických osob zajišťuje Městská správa domů a bytů s.r.o. Městská správa domů a bytů s.r.o. je zcela vlastněna Městem Prachatice a jako taková se stará o správu a údržbu nejen bytového a nebytového fondu v majetku Města Prachatice, ale také ...
Realitní činnost, správa nemovitostí České Budějovice.
Zabýváme se realitní činností, správou a údržbou nemovitostí.
Pronájem kanceláří, skladů České Budějovice
Nabízíme pronájem kanceláří, skladů, skladových prostor.
Správa objektů, úklidové služby České Budějovice.
Nabízíme kompletní servis na správu objektů - servisní činnost - elektrika, voda , topení, zednické práce a malování, až po likvidaci obalů. Úklidové služby- denní úklid,praní prádla,čištění všech povrchů -kancelářské vybavení.