Drcení třídění sutí demolice mobilní drtička sutě Hradec Králové
Recyklace a uložení stavebních a demoličních odpadů. Prodej písku a kameniva. Stavební a demoliční práce. Drcení a třídění stavebních sutí (odpadů) v místě vzniku mobilním drtícím a třídícím zařízením. Uložení odpadů. Strojový park.
Výkup dentálních kovů
Společnost MHM EKO, s.r.o. vykupuje dentální kovy. Vykupujeme: - Palargen čistý - Amalgám - jiné dentální slitiny s obsahem drahých kovů. Zdarma likvidujeme: - použité vývojky - použité ustalovače. Při výkupu dentálních kovů nabízíme uzavření "Smlouvy o pravidelném odběru dentálního odpadu." a vystavujeme "Evidenční list pro ...
Ekologická likvidace autovraků Praha
Společnost MHM EKO, s.r.o. provádí ekologickou likvidaci autovraků. Jsme autorizovaným místem ke sběru a zpracování autovraků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Výkup, sběr druhotné suroviny, kovy Přerov, Olomoucký kraj
Naše firma nabízí výkup, zpracování: - barevné kovy (měděné, olověné, zinkové, hliníkové, cínové, směšné odpady) - železné kovy (železo, nerez, litina, ocel) - olověné akumulátory. Ekologická likvidace vozidel. Půjčovna, pronájem: - kontejnerové nůžky - kontejnery - nůžky na dělení materiálu.
Barevné kovy - výkup
Měď, bronz, hliník, zinek, olovo, cín.
Svoz železného odpadu kontejnery.
Organizujeme kontejnerový sběr dle požadavků zákazníka včetně bezplatného pronájmu kontejneru.
Hladík - výkup kovového odpadu Kutná Hora, kovošrot Kolín
Firma Hladík Odpady s.r.o. nabízí výkup kovového odpadu, papíru i olověných akumulátorů. Naše firma vykoupí Váš kovový šrot na svých pobočkách v Kolíně, v Kutné Hoře, Čáslavi a v Trnávce u Chvaletic. V případě potřeby vyzvedneme Váš kovový odpad i papír přímo u Vás. Naše firma dále nabízí přistavení kontejnerů.
Sběr a svoz komunálního odpadu Vodňany.
Služby: -zneškodňování odpadního eternitu -dehtové lepenky, asfaltu -plechovky od barev -směsný stavební odpad -sběr a svoz komunálního odpadu -separovaného a nebezpečného odpadu -prodej nádob na odpady -zneškodňování zemin a stavebního odpadu znečištěného ropnými látkami -sanace černých skládek.
Kovošrot Sušice.
Kovošrot. Výkup: -kovový odpad-železo, litina, elektromotory, trafa, kabely elektrické -barevné kovy -odvoz zajistíme. Odvoz a likvidace: -železné konstrukce -strojní zařízení atd. -ekologická likvidace autovraků.
Odvoz stavební sutě , kontejner.
Hledám firmu na odvoz stavební sutě ( směsné zdivo - vepřovice) pomocí kontejnerů. Nakládka přes víkend vlastními prostředky , vždy jen jeden kontejner.Požadujeme přistavení kontejneru , odvoz a uložení sutě z Obce Slatinice u Olomouce.
Praha, přeprava písku, štěrku, odvoz kontejnerů, suti. bagr JCB.
Vnitrostátní autodoprava, doprava, přeprava: -nákladní: - Avia 3, 5 tuny, MAN 7 tun - Liaz 9 tuny - Tatra 12 tun - nákladní vozy TATRA, AVIA, LIAZ, sklápěč - LIAZ, hydraulická ruka - multicar - odvoz kontejnerů, kontejnery: - Avia 3, 5 tuny, MAN 7t Přeprava veškerých materiálů: - AVIA valník a kontejner Dovoz, odvoz, rozvozy, ...
ORGREZ pro energetická zařízení
-odlučovací zařízení -zařízení pro emisní monitoring -opravy a revize transformátorů a transformoven -zařízení pro filtraci, sušení, čištění a regeneraci trafoolejů -energetické audity -diagnostika a ekologizace energetiky -programy úspor energie
Praha zneškodnění komunálního odpadu
Společnost PLURAL servis s.r.o. nabízí zneškodnění komunálního odpadu. Nakládání s odpady: - odvoz a zneškodnění komunálního odpadu - odvoz a zneškodnění objemného odpadu - odvoz a předání k využití separovaných složek odpadu. Naše další činnost: - správa a údržba nemovitostí - realitní činnost - úklidový servis - služby pro ...
Čištění nádrží a jímek Praha
Společnost A.P.E. s.r.o. nabízí čištění nádrží a jímek včetně revizních prací dle ČSN 753415 a ČSN 750905. Služby: - čištění nádrží na skladování ropných látek - zkoušky těsnosti nádrží a potrubí dle ČSN 753415 - měření síly stěn ultrazvukovým tloušťkoměrem - odvoz a likvidace odpadů z jímek a nádrží - vystavení protokolu o technickém ...
Odtah vozidla ekologická likvidace autovraků autodíly Pardubice
Naše firma RUML - CZ a.s. se zabývá autodopravou, odtahovou službou, likvidací autovraků a nakládáním s odpady. - odtahová služba, odtah vozidel - ekologická likvidace autovraků - ekologické odstranění odpadů.
Výkopové práce, demolice, zednické práce Karviná
Naše firma nabízí tyto práce: - výkopové - demoliční - zednické - čištění kanalizací - odvoz fekálního odpadu.
Skládkování, recyklační plocha stavebních odpadů
Nabízíme skládkování: -odpadu -odpady S-003 -ostatní odpad ne nebezpečný -stavebních sutí, sutě, suť -jiných odpadů, odpadků. Recyklační plochu stavebních odpadů: -materiály čisté bez příměsí (kousky papíru,skla,plastů,dřeva). Na www.depoz.cz ceník + seznam dokladů nutných k převzetí odpadu - Potřebné doklady - bez kterých nelze ...
Výkup zpracování kovového odpadu barevné kovy kovošrot Chrudim
Jednou za našich obchodních činností je výkup barevných kovů a zpracování kovového odpadu. Jsme schopni od Vás vykoupit nadbytečné zásoby, zlikvidovat technologické celky případně odkoupit movitý majetek firmy v likvidaci.
Technické služby Opava, veřejné osvětlení, údržba, komunikace
Společnost Technické služby Opava s.r.o. nabízí tyto služby: - opravy, údržba veřejného osvětlení - montáž reklamních tabulí - výroba odpadních košů z umělého kamene - dřevěná zahradní architektura - dětská hřiště - práce montážní plošinou - stolařské a truhlářské práce - odvoz kontejnerů - práce nakládačem - nákladní doprava - řezání ...
Výkup kovů Třinec
Výkup, zpracování a prodej železných a neželezných kovů. Výkup Pb akumulátorů. Přistavení kontejnerů a přeprava materiálu. Na provozovně 2 VZV, silniční mostová váha do nosnosti 30 tun, 2 menší cejchované digitální váhy do nosnosti 2 tun a 300kg, kolový nakládač FUCHS. Disponujeme potřebnou technikou na stříhání, pálení a lisování materiálu.
Zneškodňování, svoz, ukládání komunálního odpadu Uničov
EKO - UNIMED s.r.o. Vám nabízí: - zneškodňování komunálního odpadu - svoz odpadu vlastní svozovou technikou, technikou partnerů a z části vlastní dopravou producentů odpadu - svoz odpadu z popelnic a kontejnerů včetně uložení na skládku v Medlově - ukládání odpadů za výhodných cenových podmínek - mobilní svoz nebezpečné složky ...
Likvidace a skartace odpadového papíru zdarma Zlín, Otrokovice
NABÍZÍME SKARTACE ZDARMA!!! NECHCE SE VÁM PLATIT ZA LIKVIDACI ODPADOVÉHO PAPÍRU, KTERÝ VZNIKÁ VE VAŠÍ FIRMĚ ? NEPLAŤTE! PŘIVEZTE HO K NÁM, MY HO ZLIKVIDUJEME ZDARMA! Provozní doba: Po - Pá 6:00-12:00, od 14:00 - dohodnou na telefonu: 724883389.
Likvidace autovraků, výkup kovového šrotu Olomouc
Provádíme ekologickou likvidaci autovraků. Vykupujeme a zpracováváme: - kovový šrot - barevné kovy - ocelové brikety - železné brikety. Lisujeme: - kovový odpad mobilním lisem - ocelové a litinové brikety. Odvoz zajistíme vlastní technikou.