Bezpečnostní agentury zajistí fyzickou ostrahu objektů a majetku pomocí patrolovací služby nebo připojením na pult centrální ochrany, diskrétní osobní ochranku, bezpečnostní opatření při převozu finanční hotovosti a celebrit nebo můžete využít detektivních služeb či zajištění bezpečí při pořádání veřejných akcích.

Pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu – profesionální bezpečnostní agentura
Na pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu a zajištění pracovní se znalostí německého a anglického jazyka se zaměřuje bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ze Znojma.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání
Bezpečnostní služby v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj zajistí bezpečnostní agentura B.D. SAFE, s.r.o. - fyzická ochrana osob, bezpečnostní zajištění objektů i služby bodyguarda.
B.D.SAFE, s.r.o. bezpečnostní agentura Zlínský kraj
Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu
Bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic dodá návrhy technického zabezpečení domu či firemního objektu a v případě zájmu vše zprostředkuje. Působí v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.
B.D.SAFE, s.r.o. bezpečnostní agentura Zlínský kraj
Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura
Znojemská firma TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajistí kompletní bezpečnostní služby. Pomůžeme Vám s ostrahou na veřejných akcích nebo s bezpečnostní ve Vašem nočním podniku.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Ostraha sportovních a kulturních akcí – komplexní služby včetně zajištění bezpečnosti sportovců i celebrit
Na ostrahu sportovních a kulturních akcí a komplexní služby zahrnující i zajištění bezpečnosti sportovců, celebrit a návštěvníků akcí se zaměřuje společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ze Znojma.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby
Bezpečnost na koncertu, zápasu, veletrhu, svatbě ve Zlínském kraji, na Moravě - zajištění ostrahy na kulturních, sportovních a soukromých akcích obstará firma B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice.
B.D.SAFE, s.r.o. bezpečnostní agentura Zlínský kraj
Ostraha objektů, bezpečnostní služby, pult centrální ochrany, psovodi, profesionální ostraha
Společnost LVL Facility s.r.o. nabízí profesionální ostrahu různých typů objektů. Pracovníci ostrahy splňují potřebné předpoklady a kvalifikace a jsou pravidelně školeni.
LVL Facility s.r.o.
Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis
Zabezpečovací systémy pro zvýšení bezpečnosti jako jsou kamery zajišťuje společnost System plus Zlín, s.r.o., která realizuje jejich dodávku, montáž i servis.
System plus Zlín, s.r.o. Bezpečnostní technologie Zlínský kraj
Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO
Spolehlivou bezpečnostní agenturou ve Zlíně, která nabízí služby pultu centrální ochrany (PCO) po celé České republice, je společnost System plus Zlín s.r.o., která se stará o bezpečí Vašeho majetku.
System plus Zlín, s.r.o. Bezpečnostní technologie Zlínský kraj
Dálková centralizovaná ochrana veřejných i soukromých objektů od ELZA-TECH s.r.o.
Společnost ELZA-TECH s.r.o. z Prahy je bezpečnostní agenturou, která zajištuje dálkovou ochranu objektů pomocí Pultu centralizované ochrany PCO.
Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.
Společnost ELZA-TECH s.r.o. nabízí služby v podobě fyzické ochrany budov a objektů, jak pro firmy, soukromé a nebo veřejné objekty.
Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí
Hledáte způsob, jak účinně ochránit jakýkoliv komerční či soukromý objekt? Pult centrální ochrany od bezpečnostní agentury ELZA-TECH z Prahy je ideálním řešením.
Zabezpečení rodinných domů a bytů přes pult centralizované ochrany – kvalitní systémy Jablotron a Hikvision
Na zabezpečení rodinných domů a bytů pomocí systémů Jablotron a Hikvision prostřednictvím pultu centralizované ochrany se zaměřuje společnost SIDA s.r.o. v oblastech Prostějova a Olomouce.
SIDA s.r.o. Bezpečnostní agentura
Bezpečnostní agentura, střežení objektů, fyzická ochrana osob, Praha
Bezpečnostní agentura, střežení objektů, ostraha budov, majetku, fyzická ochrana osob, montáž zabezpečovacích systémů provádí společnost ELZA-TECH s.r.o. se sídlem v Praze 8.
Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti
Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. se postará o bezpečný převoz Vašich cenin nebo finanční hotovosti vlastními nebo klientskými vozy v Brně a okolí.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Bezpečnostní služba, elektronické zabezpečení, fyzická ostraha
Bezpečnostní služba Hudler Scorpion Security Planá s.r.o. poskytuje pravidelné i jednorázové bezpečnostní služby pro osoby, komerční objekty, průmyslové podniky i kancelářská centra.
Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku
Veškeré služby v oblasti ostrahy a bezpečnosti pro Vás zajistí bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o., která je profesionálem na českém trhu.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Detektivní služby - zajistíme ochranku nebo osobního bodyguarda
Profesionální detektivní služby, poskytnutí bodyguarda nebo osobní ochranky pro Vás zajistí společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o., která sídlí ve Znojmě.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů
Bezpečnostní agentura Bohemia Star Security poskytuje profesionální služby oblasti ostrahy. Security služby pro osoby, domy, průmyslové haly i další objekty.
Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.
Ostraha nočních podniků Brno firmou TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ocení jak majitel tak i hosté, kteří u Vás chtějí strávit pěkný večer. Také oceníte, že pracovníci mluví i německy a anglicky.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno
Osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, zajišťuje bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů
Jste majitelem hotelu a sháníte někoho kvalifikované kdo se vám postará o vaší recepci? My vám s tím rádi pomůžeme a vy se tak nebudete muset o nic starat.
Bezpečnostní agentura, fyzická ostraha, ochrana objektů, bezpečnostní poradenství
Představujeme bezpečnostní agenturu CENTR GROUP, a.s. se sídlem v Praze, která nabízí služby fyzické ostrahy, ochranu objektů a bezpečnostní poradenství.
Ostraha a hlídání průmyslových objektů – práce na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené
Práci na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené na pozici ostrahy průmyslových objektů poskytuje společnost SIDA s.r.o. z Prostějova.
SIDA s.r.o. Bezpečnostní agentura
Bezpečnostní agentura - postaráme se o bezpečí v nočním klubu, zabezpečíme objekt
Sháníte-li bezpečnostní agenturu ze Znojma a okolí, pak oslovte firmu TRUE AGENCY SECURITY s.r.o, která je profesionální firmou, která se zabývá ostrahou objektů a osob, převozem peněz a dalším.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.