Načerpejte energii posezením v útulné čajovně se šálkem zeleného, bílého, žlutého, kvetoucího, ovocného, černého nebo bylinného čaje a vodní dýmkou s možností zakoupení sypaného anglického, čínského, japonského, tureckého nebo indického čaje domů.

Kavárna Třebíč, cukrárna s dětským koutkem, Wifi zdarma
CUKRÁRNA A KAVÁRNA POD LAMPOU nabízí: -káva značky Julius Meinl -sypané big bag čaje Julius Meinl -zmrzlina, zmrzlinové poháry -CHAI čaj s příchutí -různé druhy zákusků, muffiny, koláče, donuty, moussy -palačinky i tradiční sladké pečivo -slané toasty, chlebíčky, bagety -posezení s dětským koutkem, Wifi zdarma.
Kavárna, cukrárna, objednávky zákusků, cukroví, dortů Otrokovice
Kavárna-cukrárna POHODA: -objednávky zákusků, cukroví, dortů, obložených mís, chlebíčků -poháry, zmrzlina, koktejly, horká čokoláda -tématické AKCE, přednášky, živá hudba -možnost pořádání soukromých i firemních akcí do 40 osob /rodinných oslav, prezentací, školení a pod./ -letní provoz - zahrádka - hrací koutek pro děti ...
Krytý plavecký bazén, plavání Mohelnice
Sportovní zařízení města Mohelnice Vám nabízí relaxaci a vyžití v krytém bazénu o šesti drahách. Bazén je také vhodný k pořádání závodů. Relaxaci a odpočinek Vám nabízíme také v sauně, parní komoře, biosolariu. Navštivte naši restauraci, kde Vám nabízíme bohatý výběr alko i nealko nápojů, bohatý výběr cukrovinek, nanuků a rychlé ...
Taneční večery s živou hudbou Zlín
Café Modus pořádá každý pátek a sobotu od 19 do 24 hodin taneční večery s živou hudbou. Rezervace míst na tel. 577212484. V Modusu se tančí a zpívá, doma u televize se pouze zívá. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší hudební kaváně.