Služby soudních znalců a odhadců jsou k dispozici na základě jmenování příslušným krajským soudem či ministerstvem spravedlnosti a poskytují služby jako poradenství, znalecké posudky, oceňování movitých i nemovitých věcí, odbornou expertízu, odhadování ceny, dále řešení pozůstalostí a dědických řízení, věcných břemen, prozkoumání škod a závad atd.

Oceňování, motorových, osobních, nákladních a speciálních vozidel Brno
Ocenění, oceňování motorových vozidel, automobilů - osobních, nákladních i speciálních, ale i motocyklů, strojů a zařízení provádí firma Ing. Milan Macků, sídlící v Brně.
Odhady a správa nemovitostí
Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku vám zajistí nejen odhady nemovitostí, ale také jejich správu.
Realitní kancelář REALIT Ing. Leo Zubek
Znalecké odhady a expertízy v oblasti stavebnictví při posuzování  kvality staveb
Znalecké odhady a expertízy u posuzování vad a poruch staveb, jakosti stavebních děl a projektů staveb a jejich životností v okresech Kroměříž, Vyškov, Zlín a Přerov vykoná Ing. Slavomír Černý.
Soudní znalecké posudky v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady pro nemovitosti a pozemky
Soudní znalec Ing. Slavomír Černý nabízí zpracování posudků v oboru ekonomiky pro přesné stanovení daní, v soudních sporech a dědickém řízení a to v okresech Kroměříž, Vyškov, Zlín a Přerov.
Tržní odhady nemovitostí při majetkovém vyrovnání, prodeji nebo přepisu bytu, bytového domu, rodinného domu či pozemku
Odhady bytových a rodinných domů, samostatných bytů, pozemků a garáží v tržní sféře při dědickém řízení, majetkovém vyrovnání nebo prosté koupi či prodeji nemovitého majetku.
Dědické řízení, věcné břemeno i pozůstalost - vyřídíme vše !
Věcné břemeno, dědické řízení, nebo třeba pozůstalost jsou věci, se kterými si jen těžko poradíte sami. Právě pro tyto případy je tu soudní znalec Ing. Aleš Baštinec z města Olomouc.
Znalecké posudky a odhady ceny nemovitostí pro firmy, rodinné domy, zemědělské a průmyslové stavby
Oceňování nemovitostí a soudní znalecké posudky domů, bytů, pozemků, zemědělských staveb, průmyslových objektů nebo celých podniků pro účely určení daně či soudního sporu zajistí Jan Münster z Prahy.
Znalecké posudky a ocenění nemovitosti v dědickém řízení i soudních sporech
Znalecký posudek, stejně tak jako odhad tržní ceny nemovitosti pro účely soudního sporu či dědického řízení Vám vypracuje soudní znalec Ing. Vladimír Boršek, České Budějovice.
Odhady tržních cen u obytných i dopravních staveb
Odborný odhad tržní ceny Vaší nemovitosti Vám vypracuje Ing. Vladimír Boršek, soudní znalec z Českých Budějovic. Posouzení tržní ceny obytných i dopravních staveb.
Znalecké posudky pro výpočet daně při koupi či prodeji nemovitostí
Znalecký posudek při převodu nemovitosti Vám zajistí soudní znalec Ing. Vladimír Boršek, České Budějovice. Vypracování znaleckého posudku pro výpočet daně při koupi i prodeji bytů či domů.
Odhady cen nemovitostí, bytů, rodinných domů i průmyslových objektů
Odhady nemovitostí v Praze, Středočeském kraji i celé České republice při prodeji nebo koupi bytů, domů i průmyslových objektů zajistí renomovaný odhadce Ing. Miloš Hemer.
Soudní znalecké posudky o ceně nemovitostí pro daňové, dědické a vypořádací účely
Soudní znalecké posudky o ceně nemovitostí pro daňové, dědické či vypořádací účely v Praze, Středočeském kraji i po celé ČR zpracuje Ing. Miloš Hemer.
Odhady a ocenění nemovitostí pro nepeněžité vklady do kapitálových společností
Odhady a ocenění nemovitostí pro nepeněžité vklady do kapitálových společností zajistí soudní znalec a odhadce nemovitostí Ing. Miloš Hemer v Praze, Středočeském kraji i celé ČR.
Stavební a ekonomické soudní znalecké posudky, odhady a expertízy z Trutnova
Posudky, odhady a expertízy v ekonomickém a stavebním oboru zajistí Znalecká kancelář DANIELIS spol. v Královéhradeckém, Pardubickém, Libereckém a Středočeském kraji.
Ekonomické znalecké posudky a odhady v oblasti nehmotného práva, aktiv, cenných papírů a movitých věcí
Soudní znalecké posudky a odhady ceny z oboru ekonomiky se zaměřením na právo nehmotné, aktiva, cenné papíry, movité věci, oceňování podniků a průmyslových výrobků v Liberci zajistí Ing. Josef Duchan.
Oceňování nemovitostí a znalecké posudky v oboru stavebnictví Praha
Oceňováním nemovitostí jak rodinných domů, bytů, tak průmyslových budov, a znaleckými posudky budov se zabývá společnost NV Engineering Praha.
NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha
Vypracování znaleckých posudků a ocenění všech druhů nemovitostí
Znalecký posudek i odhad nemovitosti Vám zajistí soudní znalec Ing. Libor Zima z Jevan ve Středočeském kraji. Provádím oceňování pozemků, bytů, domů, průmyslových budov i rekreačních objektů.
Soudní znalec vám zajistí znalecký posudek, ocenění i odhad nemovitosti
Hledáte-li spolehlivého soudního znalce, který vám zajistí znalecký posudek, ocenění i odhad nemovitosti, tak kontaktujte znaleckou kancelář - Ing. Aleš Baštinec.
Odhadce nemovitostí, majetku, znalecké posudky
Soudní znalec a odhadce nemovitostí, majetku Ing. Aleš Baštinec v Olomouci provádí oceňování nemovitostí, znalecké posudky, vady a poruchy staveb pro právnické i fyzické osoby.
Řešení problematiky v oblastech koroze, protikorozní ochrany a povrchových úprav Praha
SVÚOM s.r.o. je státní instituce, působící jako akreditovaná laboratoř pro komplexní centralizovaný výzkum a vývoj protikorozních ochran.
Znalecký posudek, denní osvětlení, zastínění budov, projektová činnost
kompletní inženýrské služby, protokol energetické náročnosti, poradenství v oblasti pozemních staveb, výkon technického dozoru, energetický audit
Patentová, znalecká kancelář Ostrava
Na nový vynález se uděluje patent, který zaručí vynálezci výhradní právo k využití vynálezu. Navštivte kancelář Ing. Pavla Nádvorníka v Ostravě na ulici Sokola Tůmy 1099/1. Poradíme se zpracováním přihlášky a vše potřebné za Vás vyřídíme: - patenty - vynálezy - průmyslové vzory - přihlášení do zahraničí - obchodní známky - zabezpečení ...
Soudní znalec Ostrava
Znalecká kancelář Ostrava. Výpočet obvyklé ceny vozidel, strojů, zařízení a technologických celků, stanovení výše majetkové újmy při poškození, pomoc při koupi a prodeji.
Oceňování, odhad majetku, věcí pro podnikání Uherské Hradiště, Zlín
Potřebujete zpracovat odhady ceny majetku, věcí pro podnikání? V oboru oceňování majetku, realitní činnost i správa a údržba nemovitostí včetně bytové problematiky se pohybuje Ing. Monika Marková - Uherské Hradiště, tel.:572540304. Pro účely podnikání řešíme odhady a oceňování majetku, věcí movitých i nemovitých, nehmotného a finančního ...
Znalecký ústav inženýrství ekonomiky staveb Liberecko Liberecký kraj
Zajišťujeme kvalifikovanou a odbornou znaleckou činnost v oboru stavebnictví. Jedná se většinou o posudky v oblasti ekonomiky staveb a stavebního inženýrství. Konkrétně posuzujeme například vlastností výrobků stavební chemie, účinnosti provedených hydroizolací,vady a poruchy pozemních staveb a vady a poruchy fasádách a plášťů budov. Dále také ...