Potřebujete peníze v cizí měně nebo vyměnit peníze cizí měny za českou? Pro tyto účely jsou k dispozici směnárenské služby, které vám poskytnou banky, družstevní záložny a směnárny. Můžete měnit eura, dolary, libry, franky, koruny a další měny dle aktuálního kurzovního lístku, který uvádí ceny za prodej, nákup, valuty i devize.

Prodej a nákup chorvatských kun za výhodné ceny ve směnárně
Chorvatské kuny prodáte a nakoupíte v okolí Hodonína a Kyjova ve Soukromá moravská směnárna spol. s.r.o. - směnárna Hodonín Exchange. Chorvatskou měnu prodáváme a nakupujeme za výhodné ceny.
Směnárna Hodonín. Exchange. U nás nákup a prodej valuty bez poplatku
Směnárna Hodonín v samotném centru na Národní třídě 31, poskytuje nákup a prodej valuty bez poplatku.Exchange při větším množství směny peněz, možnost lepšího VIP kurzu.
Nákup a prodej maďarských forintů ve směnárně - směna měny bez poplatku
Nákup a prodej maďarských forintů za výhodnou cenu poskytuje v oblasti Hodonína a na Jižní Moravě Směnárna Hodonín Exchange - Soukromá Moravská směnárna. Směňujeme forinty bez poplatku.
Směnárna - Exchange Praha
Cizincům i tuzemským návštěvníkům jsme připraveni prodat či od nich nakoupit různé druhy valut.
Směnárna Praha 1 - nákup a prodej valut s transakcí bez poplatků -  kamenná směnárna  na Panské 12, Praha 1
Již od roku 1993 nakupujeme a prodáváme valuty mnoha zemí. Nabízíme Vám výhodný kurz jak při nakupování cizích měn, tak při zpětné výměně za české koruny.
Prodej a výměna valut Praha – výhodně kurz, nulové poplatky
Potřebujete výhodně prodat nebo vyměnit valuty? Navštivte naši směnárnu SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o. v samém centru Prahy.
Služby směnárny v Praze - nákup i prodej je bez poplatku
Každý člověk se čas od času dostane do situace, kdy potřebuje peníze jiné měny, než má zrovna v peněžence. A od toho tady jsou naštěstí směnárny, mezi nimiž si snaží držet dobrou pozici i ta naše.
Směnárna EXCHANGE Praha – výhodné kurzy měn pro každého
Chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu a hledáte směnárnu v Praze, kde vám vymění peníze za výhodné kurzy měn?
Nově otevřená pobočka, směnárna TOURIST CENTRUM
Směnárna TOURIST CENTRUM s.r.o. pro své zákazníky otevřela novou pobočku v Praze i v Plzni!
Směnárna TOURIST CENTRUM – více než 20 světových měn
Chystáte-li se do zahraničí a potřebujete vyměnit peníze, pak navštivte Směnárnu TOURIST CENTRUM Olomouc - možnost bezhotovostních výměn, nákup i prodej valut včetně zahraničních dálničních známek.
Devizové obchody - bezhotovostní výměny, platby do zahraničí
Směnárna TOURIST CENTRUM nabízí pro firmy, ale i pro fyzické osoby devizové obchody nebo-li bezhotovostní výměny a platby do zahraničí.
Směnárenské služby naleznete v centru Prahy – nákup i prodej zahraniční měny
Směnárenskou činností se zabývá společnost Exchange. Najdete ji v samotném centru Prahy. Vymění Vám až 14 druhů měn.
S výměnou peněz mnoha měn se můžete obrátit na směnárnu v centru Prahy.
S nákupem a prodejem a celkovou výměnou všech Vašich valut Vám pomůže společnost Exchange na Praze 1.
Parkovací karty, lístek, šek na letiště Praha, Vídeň za zvýhodněné ceny - prodej
Chcete se pohodlně dopravit na letiště svým vlastním vozem, ale nevíte kde bezpečně zaparkovat? Zakupte si parkovací kartu nebo šek na letiště Praha a Vídeň ve směnárně TOURIST CENTRUM s.r.o., která má 51 poboček po České republice. Parkování u Letiště Václava Havla v Praze za zvýhodněné ceny: - prodej šeků na parkování - moderní, hlídané a ...
Směnárna, parkovací karty, dálniční známky, Western Union
Chystáte se na dovolenou a potřebujete vyměnit peníze? Nebo snad sháníte dálniční známku, či parkovací kartu na letiště? To vše a mnohem více vám nabízí směnárna Tourist centrum. U nás najdete všechny služby na jednom místě. Příprava na dovolenou v zahraničí, to není pouze výměna českých peněz za cizí, ale spousta starostí a běhání. U nás v ...
Směnárna, výkup a výměna měn, peněz do zahraničí Olomouc, Česká Lípa
Pokud potřebujete vyměnit peníze na dovolenou nebo chcete zjistit aktuální informace o silničních poplatcích, tak se obraťe na největší síť směnáren TOURIST CENTRUM s.r.o. Na všech našich pobočkách vám zajistíme výměnu měn (peněz) do zahraničí. Nabídku měn naleznete na našich webových stránkách. Směnárna: - dálniční známky Česká republika, ...
Nově otevřená směnárna Kolín - prodej dálniční známky, široká nabídka měn
TOURIST CENTRUM s.r.o. pro své zákazníky nyní otevřela novou směnárnu v Kolíně v obchodním centru Futurum. Čeká na vás široká nabídka měn od eur a dolarů až po exotické thajské bahty a emirátské dirhamy. Také zde zakoupíte dálniční známky do České republiky, Slovenska, Rakouska, Slovinska, Maďarska a Švýcarska. Otevřeno pro vás máme ve ...
Výhodná směnárna v centru Prahy
Společnost Euroness 21 s.r.o. Vám nabízí služby směnárny v centru Prahy. Směnárna: - aktuální kurzy měn - výměna peněz - výměna, nákup a prodej valut.
Směnárna UNNI Trading s.r.o. Vám zaručuje prvotřídní servis;
Individuální kurzy 0% poplatky VIP zóna Všechny významné světové měny Prodej dálničních známek (ČR, SR, R).