Chcete si zajistit regulaci světla s stínu a také soukromí? K běžnému komfortu domácností i firem patří stínící technika, jako jsou rolety, žaluzie a markýzy. Kromě praktického účelu splňují i účel estetický a vy si můžete vybrat stínící techniku vnitřní i venkovní, různé druhy barev, materiálů i provedení.

Stínící technika od BT Haus: kvalita, bezpečnost a design
Společnost BT Haus ze Znojma se specializuje na dodávky a montáž stínící techniky jako jsou žaluzie, markýzy či rolety. Vyberte si z kvalitního sortimentu stínící techniky od zkušených dodavatelů.
BT HAUS s.r.o.
Servis vnitřních žaluzií - oprava vodícího lanka, řetízku na hliníkových žaluziích
Richard Trojan se specializuje na servis vnitřních žaluzií. Vyřešíme běžné opravy jako přetržení vodícího lanka či řetízku na žaluziích. Působíme v okolí Kroměříže - Zlínský kraj, Přerov, Prostějov.
Richard Trojan - RIMI opravna žaluzií www.opravnazaluzii.cz
Stínící technika - nová vzorková prodejna
Široký sortiment stínící techniky najdete v nové vzorkové prodejně firmy MONTPLAST Uherský Brod. Na prodej stínící technika do interiéru i exteriéru.
MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a AL okenní systémy Zlínský kraj
Sítě proti hmyzu i vnitřní, venkovní žaluzie, rolety, markýzy - efektivní stínění do oken, na terasu i pergolu
Proti slunci i pro větší soukromí - vnitřní či venkovní žaluzie, rolety, markýzy od firmy Fajn Okna Morava s.r.o. Kroměříž-Zlínský kraj. Navrhneme efektivní stínění i sítě proti hmyzu pro každé okno.
Fajn Okna Morava s.r.o. Dodavatel oken, dveří Kroměříž
Bioklimatická pergola ARTOSI s dlouhou životností – komfort a styl pro Vaši zahradu
Na prodej a montáž bioklimatických pergol ARTOSI, které umožňují regulaci tepla, světla a větrání a zároveň dodávají zahradě styl, se zaměřuje společnost VELLAR s.r.o. pro okolí Lednice a Mikulova.
VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice
Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety
Kvalitní stínící techniku Climax zakoupíte u firmy ČERNÍK s.r.o. Na výběr vnitřní i venkovní žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety či markýzy. Působíme v lokalitě Uherský Brod, Zlín, Přerov.
ČERNÍK s.r.o. Montáž, servis vrat, stínící techniky UH
Stínicí technika ISOTRA  - nabízí nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé řešení pro každý typ interiéru i exteriéru
Stínicí technika od české společnosti ISOTRA představuje nejen efektivní způsob, jak si užít sluneční paprsky dle vlastních představ, ale také jak chránit svůj domov před nepřízní počasí.
ISOTRA PRO s.r.o. Stínící technika Praha
Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc
Dekorace interiérů jsou mnohdy nejdůležitějším prvkem v domácnosti. Chcete-li si správně vybrat římské nebo látkové rolety, tak aby co nejvíce vynikly, pak navštivte Rega interier v Olomouci.
REGA interier Dekorace Interiérů Olomouc
ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl
Nabízíme širokou škálu venkovního a interiérového stínění, od žaluzií a rolet až po markýzy a pergoly, včetně efektivní ochrany proti hmyzu.
ISG stínicí technika, s.r.o. Praha 4
Japonské rolety – moderní žaluzie pro zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností
Na prodej a montáž japonských rolet (žaluzií), které mohou sloužit k zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností se nejen v okolí Lednice a Mikulova specializuje společnost VELLAR s.r.o.
VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice
Rohové venkovní žaluzie vhodné pro zastínění velkých oken rohových portálů domů a budov
Nejlepším řešením pro zastínění velkých rohových oken domů a budov jsou rohové venkovní žaluzie od společnosti ISOTRA a.s. Rohové žaluzie jsou vhodné pro použití na vnější i vnitřní roh.
ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Okenní, dveřní a plisované sítě proti hmyzu – ochrana před mouchami, komáry a dalšími létajícími vetřelci
Na prodej a montáž okenních, dveřních a plisovaných sítí proti hmyzu, které jsou účinné v ochraně před komáry, vosami a jinými vetřelci se zaměřuje společnost VELLAR s.r.o. v okolí Lednice a Mikulova.
VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice
Vnitřní rolety – látkové, střešní a zatemňovací v různých provedeních a barvách
Bohatý výběr vnitřních rolet v různých provedeních, jako jsou látkové, střešní a zatemňovací v několika barvách a designech, má ve svém sortimentu společnost VELLAR s.r.o. z okolí Lednice a Mikulova.
VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice
Parapety a sítě pro Vaše okna od zkušeného týmu
Společnost BT Haus ze Znojma dodává doplňky jako jsou vnitřní, venkovní parapety a sítě do oken. V nabídce máme širokou škálu parapetů a sítí do oken v různých kvalitativních třídách a odstínech.
BT HAUS s.r.o.
Výroba vertikálních žaluzií do kanceláří – specialisté na stínící techniku
Na výrobu vertikálních žaluzií do kanceláří, které chrání nejen před nadměrným světlem a nežádoucími pohledy, se zaměřují specialisté na stínící techniku ze společnosti ISOTRA a.s. z Opavy.
ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Vnitřní a venkovní žaluzie – bohatý výběr kvalitní stínící techniky a doplňků
Na prodej vnitřních a venkovních žaluzií různých druhů a materiálů a další stínící techniky a doplňků k regulaci světla a tepla se v oblasti Lednice a Mikulova zaměřuje společnost VELLAR s.r.o.
VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice
Dřevěné, venkovní žaluzie Praha 4 pro rodinné domy i administrativní budovy
Dřevěné, venkovní žaluzie pro rodinné domy i administrativní budovy od společnosti Stínící technika, kterou naleznete na Praha 4, se postarají o celoroční plynulou regulaci osvětlení interiéru.
ISG stínicí technika, s.r.o. Praha 4
Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost
Automatické okenní pohony pro žaluzie, rolety a jinou stínící techniku naleznete u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem pokrokové techniky pro chytrou domácnost.
TECHNOPARK CZ s.r.o. Automatizační technika Brno
Posuvné systémy zasklení pro hliníkové bioklimatické pergoly ARTOSI
Rámové nebo bezrámové systémy zasklení bioklimatické pergoly ARTOSI GLASS umožní využívat tyto venkovní pergoly i mimo letní sezónu.
ISOTRA a.s. Bioklimatické pergoly Opava
Exteriérové a venkovní screenové rolety a žaluzie – kvalitní stínící technika za bezkonkureční ceny
Na prodej exteriérových a venkovních screenových rolet a žaluzií a další kvalitní stínící techniky pro všechny druhy oken z odolných materiálů se zaměřuje společnost BT HAUS s.r.o. ze Znojma.
BT HAUS s.r.o.
Roletky den a noc jako řešení regulace světla v interiéru
Firma Richard Trojan - RIMI Kroměříž montuje žaluzie i kvalitní a cenově dostupné roletky DEN a NOC pro zájemce ve Zlínském kraji. Tyto praktické roletky umožní regulovat světlo a teplotu v interiéru.
Richard Trojan - RIMI opravna žaluzií www.opravnazaluzii.cz
Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov
Chcete-li vyřešit dostatek soukromí a možnost korigování slunečního záření do vaší nemovitosti, budou vertikální či dřevěné žaluzie firmy Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče optimálním řešením.
Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček
Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu Brno
Prodej pevných okenních a dveřních sítí proti hmyzu od firmy iPARAPETY s.r.o. Brno. Výběr sítě dokonce v šedé a černé barvě, které dokonale splynou s oknem.
iPARAPETY s.r.o.
Vnitřní stínící technika, venkovní stínící technika, japonské stěny, žaluzie, rolety, závěsy, plissé, návrh, realizace
Společnost Art Design Chaloupka se více než 7 let specializuje na návrhy a realizaci vnitřní a venkovní stínící techniky. Získáte působivý vzhled i odstínění nežádoucího slunečního záření.
Art Design Chaloupka
Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru
Stínící techniku pro komerční a domácí interiéry dodává firma REGA interier z Olomouce. Vsaďte na vertikální žaluzie, které jsou vynikající volbou zastínění a umožňují regulaci světla a tepla.
REGA interier Dekorace Interiérů Olomouc