Potřebujete vhodné nářadí pro domácí či profesionální využití? Vyberte si z pestré nabídky nářadí ruční, elektrické i pneumatické vhodné pro domácí kutilství, zahradu, stavebnictví, strojírenství, autoopravny i elektro. V nabídce najdete široký sortiment jako kolečka, lopaty, kleště, kladiva, šroubováky, ale také vrtačky, pily, brusky a další.

Výrobní nářadí Horní Slavkov.
Výroba na zakázku: -vývoj konstruování v CAD -výrobní přípravky -výrobní nářadí -lisovací nástroje, razníky, matrice, čepy, kolíky, vodítka, vodící sloupky, vodící desky -stroje jednoúčelové, sklářské -pásová bruska na sklo -hydraulické a mechanické lisy -manipulační stoly.
Momentový klíč.
Zabýváme se prodejem momentových klíčů, a vším co s tím souvisí. Nabízíme Vám výrobky německého dodavatele KS TOOLS a českého dodavatele TONA Expert. Jsme schopni dodat i výrobky německých značek GEDORE a HAZET. Jedná se o kvalitní certifikované klíče za rozumnou cenu.
Nýtovací pistole AccuBird
Nabízíme nýtovací pistoli AccuBird, která je určena pro trhací nýty až do průměru 5 mm pro všechny materiály. Hmotnost 2,0 kg i s akumulátorem. Zdvih přístroje 20 mm. Přítlačná síla 8500 N. Na jedno nabití sděláte např. 800 ks nýtu Al průměr 4mm. Dodává se v kufříku společně s rychlonabíječkou a s akumulátorem - Li-Ion 14,4 V. Místo ...
Oboustranné vrtáky
Nabízíme oboustranné vrtáky vybrušované zplna se speciálním ostřením dle DIN 1412 Form C, které snižuje osové tlaky při vrtání. Je vyroben z rychlořezné oceli HSS, povrchová úprava pasivací. Nástroj se používá pro vrtání tenkých materiálů např. karosérií, otvorů pro slepé nýtování atd.Je určen převážně pro práci s ruční el. vrtačkou.
Nýtovací kleště NTS
Nabízíme nýtovací kleště NTS za cenu 605 Kč bez DPH. Kleště jsou určeny pro nýty do průměru 5 mm pro hliník a do průměru 4 mm pro ocel a nerez.