Osobní železniční doprava patří k oblíbené a rychlé formě přepravy vnitrostátní i mezinárodní. K dispozici jsou osobní vlaky, spěšné vlaky, rychlíky, expresy, vlaky typu Inter City a Euro City a spoje dalších železničních dopravců. Jízdenky si můžete zakoupit přímo na pokladně dané společnosti nebo online.

Zážitkové vlaky a nezapomenutelné firemní akce v Praze s Valenta Rail s.r.o.
Vstupte do světa nevšedních firemních akcí a zážitkových vlaků v srdci Prahy s Valenta Rail s.r.o.
Valenta Rail s.r.o. Zážitkové vlaky na objednávku
Nákup a výroba pražců okr. Příbram
Zabýváme se nákupem a výrobou: -pražce surové, impregnované, kolejové příčné, výhybkové, mostnice -dubová dlažba včetně impregnace. Nabízíme poradenství v oboru dřevařství.
Železniční nákladní vagony
Společnost Lostr, a.s. vyrábí železniční nákladní vagony a náhradní díly. Nabídka vagónů: - cisternové vozy - výsypné vozy - plošinové vozy - ostatní typy vozů. Provádíme: - servis a modernizace železničních vozů a lokomotiv.
Kombinovan­á doprava železnice - kamion České Budějovice
Nabízíme spediční a logistické služby, pronájem skladovacích prostor. Naší specialitou je kombinovan­á doprava železnice - kamion. Zajišťujeme kompletní služby z domu do domu.
E-shop modely železnic
Společnost František Dvořáček nabízí internetový prodej modelových železnic. V naší nabídce naleznete: - modely HO z leptaného plechu - modely TT z leptaného plechu - modely HO z odlitků - modely TT z odlitků - malá železnice - nářadí pro modeláře.