Aktuální microsite

Výpalky | Hradec Králové
Přesné výpalky pro další použití vyrábíme z nerezu, oceli, mědi a dalších slitin.
ELZA Předměřice, s.r.o. Veselý Pavel kovovýroba
Výroba a opravy cukrovarnického zařízení
Výroba a opravy cukrovarnického zařízení je jedna z našich činností. Cukrovarnické zařízení nejen vyrábíme, ale dokážeme odborně i opravit. Na základě konkrétních požadavků zákazníka poskytneme poradenství a informace včetně cenové nabídky, navrhneme konstrukční zpracování, zajistíme výrobu i atypického zařízení a případnou montáž včetně ...
TOMAS s.r.o. Dodávky technologických zařízení
Drcení větví a kmenů z ořezů stromů - štěpkování  | Dvůr Králové nad Labem
Provádíme drcení větví a kmenů z ořezů stromů, větví ze živého plotu až do průměru 250 mm
Lukas trade s.r.o. Kovošrot Dvůr Králové
Koupelnový nábytek Intedoor i další vybavení do koupelny
Koupelnový nábytek od oblíbené značky Intedoor seženete v nabídce společnosti M&K, stavební servis.
M&K, stavební servis spol. s r.o. Koupelnové vybavení
Stavba dřevěného přístřešku, pergoly, altánu, výroba zahradního nábytku
Stavba dřevěného přístřešku není snadný úkol, v Truhlářství Zavadil Vám s realizací rádi pomohou. Dodáme pergoly, altány i sestavy zahradního nábytku v okr. Zlín, Kroměříž.
Vybavení školních šaten, školní šatní skříňky, skříně do suchých prostor
Vybavení školních šaten, školní šatní skříňky a skříně do školky dodá firma Frajt Krmoměříž-Zlínský kraj. Vybavení od nás je vhodné i pro sportovní zařízení, wellness.
Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas
Výroba a dodávky ocelových i membránových plynojemů
Ocelové a membránové plynojemy včetně příslušenství a dalších zařízení dodává a montuje společnost KK projekční kancelář s.r.o. z Mikulovic, Pardubický kraj.
Střešní, okenní vrátky, nosné konstrukce, žebříkové výtahy-pronájem, prodej
Zvedací zařízení je na prodej i k pronájmu u firmy KAMI Otrokovice - okres Zlín. Jde o střešní, okenní vrátky, nosné konstrukce, žebříkové výtahy.
Signmaking-světelná, řezaná reklama, polepy výlohy, na auto
V oboru Signmaking působí firma IS reklama Zlín. Větší část produkce tvoří světelná, řezaná reklama, realizujeme i polepy na auto či na výlohy.
Dvoutarifní produkt elektřiny - DUO
Balík DUO pro elektřinu do domácnosti prodává akciová společnost Energie2. DUO dvoutarifní produkty se dělí na dva druhy: D25d - hodí se do míst s elektrickými akumulačními spotřebiči a nízkou spotřebou elektřiny. Pásmo nízkého tarifu je alespoň osm hodin denně. Délku vysokého a nízkého tarifu si řídí provozovatel distribuční soustavy. D26d ...
Ve fitness, posilovně Pavla Jablonického se o vás a vaše tělo skvěle postarají
Chcete-li začít se aktivně věnovat fitness či chodit do posilovny a máte blízko do Olomouce, pak určitě navštivte Profi studio Jablonický, kde se o vás a vaše tělo skvěle postarají.
Kamerové systémy zajistí bezpečnost objektu Praha - zajištění bezpečnosti
Užívat kvalitní kamerový systém k zajištění bezpečnosti je na některých místech nezbytné. Obzvláště na silnicích či na železniční trati.
Výroba kominických potřeb, kartáčů, sluníček, koulí, spirál
Měřící a inspekční technika pro kominíky, kominické potřeby. sluníčka, kartáče, koule, spirály, tyče, lana řetězy, analyzátor spalin, komínová kamera
Prodej Vaší firmy za nejvyšší cenu – BCMS Corporate ČR, s.r.o.
Základem našeho úspěchu je možnost výběru z několika nabídek potenciálních kupujících a také práce s více než 150 miliony firem v databázích, které máme k dispozici. To je první krok k úspěchu.
Autopůjčovna - osobní i užitkové vozy s povinným i havarijním pojištěním
Firma MS Steeel s.r.o. vlastní autopůjčovnu, kde si můžete bez problémů zapůjčit osobní i užitkový vůz, v jehož ceně je již zahrnuto povinné a havarijní pojištění. Působíme v okolí Havířova i Karviné.
MS steel s.r.o.
Hliníková okna a dveře výroba, montáž Praha - pro rodinné a bytové domy a další objekty
Osvědčeným výrobcem hliníkových oken a dveří pro rodinné a bytové domy a další objekty je společnost ALUCON PLUS, která sídlí v Rudné.
Pasparty, paspartování a rámování obrazů, plakátů a fotografií Praha -  pro výzdobu Vašeho interiéru
Pasparty obrazů, fotografií a plakátů z kvalitních materiálů zhotovíme dle Vašeho výběru ve firmě Jarmila Sequensová – knihařství v Praze.
Realizace a kompletní rekonstrukce bytů a interiérů v Praze a blízkém okolí
Zabýváme se realizací a rekonstrukcí staveb v Praze - veškeré stavební práce včetně dodávek materiálů.
Pracovní brašny, kapsáře , opasky a další doplňky od českého výrobce pracovních pomůcek a oděvů
Pracovní brašny, kapsáře a opasky nakoupíte u českého výrobce pracovních pomůcek a oděvů KUBLA, který oslouží všechny zákazníky z okolí Vsetína a Valašského Meziříčí.
Povrchová úprava lakování kovů práškové lakování tryskání kovů otryskávání.
Povrchové úpravy kovů, lakovna, práškové lakování kovů a plechů - povrchové úpravy kovů na zakázku, kvalitní lakování metodou Komaxit, nejlepší technologie od firmy Metafo Liberec
MLS Laser Therapy – revoluční novinka v oblasti fototerapie - ve 3 provozovnách v Praze
Trápí vás bolesti kloubů, záněty svalů a šlach, strie nebo nevzhledné pooperační jizvy? Ve společnosti THERAP-TILIA známe řešení všech těchto potíží.
THERAP-TILIA   spol. s r.o. Rehabilitační klinika Praha
CRM a ERP systémy UNiQ posunou vaše podnikání kupředu - pomocník v řízení vztahů se zákazníky
Konkurenční boj firem a podnikatelů je na českém trhu stejně jako ve světě obrovský. Jak můžete být právě vy lepší než všichni ostatní?
Úklid kanceláří a domů Praha - Cena měsíčního úklidu již od 1.850,- Kč
Naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. provádí a nabízí úklidy kanceláří, úklid domů, úklidové služby a úklidové práce.
Stavební klempířské práce ANEXI | Liberec
Stavební společnost ANEXI Liberec provádí klempířské práce. Kvalitní klempířské práce zahrnují zpracování plechů všech tvarů a tlouštěk. Dále nabízíme montáže, opravy a výměny prvků. Naše firma ANEXI Liberec provádí montáže systémových klempířských prvků jako jsou žlaby nebo svody. Výměny a opravy klempířských prvků, kompletní střešní pláště a ...