Aktuální microsite

Zpracování biomasy, technologie pro zpracování krmných směsí
Česká společnost s mezinárodní působností AGROING BRNO s.r.o. zajistí dodávku a prodej speciálních technologií pro zpracování krmných směsí a biomasy.
AGROING BRNO s.r.o.
Kvalitní a lehké zahradní křovinořezy a vyžnívače pro vaši pěknou zahradu
Elektrické křovinořezy a vyžnívače posekají vše kam je pustíte a s tichým chodem můžete pracovat jak se to časově hodí vám!
Klopové krabice 5 VVL – nejlepší řešení pro automobilový průmysl
Klopové krabice - vysokopevnostní obaly pro ochranu automobilů Podorlická kartonážní spol.s r.o. Rychnov nad Kněžnou – Expert na obaly
Kompletní dodávky zabezpečovací, sdělovací, informační a automatizační techniky Kolín
Veškeré dodávky sdělovací, informační, zabezpečovací a automatizační techniky zajišťuje kolínská montážní závod společnosti AŽD Praha s.r.o. pro tuzemskou silniční a kolejovou dopravu.
Automatizace silniční techniky Brno - světelná signalizace na křižovatkách
Brněnská divize společnosti AŽD Praha s.r.o. se specializuje na světelnou signalizaci na křižovatkách. Divize se věnuje projektování, vývoji, výrobě i montáži, obchodní a poradenské činnosti.
Obec Nezamyslice, Plzeňský kraj, okres Klatovy, turistika, historie, památky
Obec Nezamyslice se nachází v malebném prostředí Plzeňského kraje, v okrese Klatovy. V naší obci si na své přijdou milovníci přírody, turistiky, cyklistiky, pamětihodností i historie.
Balení sypkého, tekutého, kusového zboží, balírna, výroba sáčků z fólie
Potřebujete zabalit sypké, tekuté či kusové zboží do sáčků? Chcete svoje výrobky doplnit o vlastní potisk či logo Vaší firmy? Obraťte se na výrobnu obalových materiálů a balírnu Balmex.
Správa nemovitostí bytů, bytových družstev a společenství vlastníků jednotek
Kvalitní služby v oblasti bydlení, správy bytů, bytových družstev a společenství vlastníků jednotek zajišťuje společnost Jiří Drašar, a.s. v Třebíči. Našim klientům nabízíme komplexní servis.
Vybavení pro školy - Interaktivní tabule ACTIVboard
Dodávku interaktivních tabulí ACTIVboard zajišťuje naše firma Ing. Aleš Svoboda TOPmedia, sídlící v Brně. Tabule jsou orientovány přimo pro školní prostředí.
Nástěnné větrací a rekuperační jednotky KORADO
Zajistěte si své pohodlí - mějte po ruce větrací a rekuperační jednotky KORADO. Skvělá volba pro alergiky a astmatiky.
Tabletové systémy typ Combiset | Abner Praha
Tabletové systémy jsou především určené pro nemocnice, ústavy nebo pečovatelské služby.
ABNER, a.s. Zařízení z nerezu pro gastronomii Praha
Romantika ve dvou na Ovečce - svatební cesta, oslava výročí i relaxace
Romantiku ve dvou si můžete plně užít v penzionu Ovečka, který se nachází v krásném prostředí Beskyd. Vydat se zde můžete na svatební cestu, oslavit výročí nebo si jen dopřát skvělou relaxaci.
Brzdový systém KTR - STOP S-A-F – vhodný do těžkých provozních podmínek
Brzdový systém KTR - STOP S-A-F - vhodný do těžkých provozních podmínek – špičková kvalita v každém pohyblivém momentu - KTR CR, spol. s r.o. Jevíčko
KTR CR, spol. s r.o. Spojky Svitavy
Analýzy nařízení REACH dle Evropské unie
Nařízení REACH bude i pro vás srozumitelnější s naší firmou VÚOS. REACH je zkratka pro chemickou politiku Evropské unie. Všechny chemické látky vyráběné v EU musí být registrovány. A to komplexně upravuje právě zmíněné nařízení REACH. Ve společnosti VÚOS vám zajistíme vlastní testování látek. Náš rozhled v oboru toxikologie, ekotoxikologie i ...
Vaše ocel bude díky našemu žárovému zinkování v bezpečí
Zocelíme vaši ocel. Tedy přesněji řečeno – žárově ji pozinkujeme či práškově nalakujeme. Díky této trvalé protikorozní ochraně už vaše ocel nezreziví, i kdybyste chtěli. Vaší oceli dodáme dlouhou funkčnost a prodloužíme její životnost. Mezi hlavní výhody žárového zinkování patří: - dlouhodobá životnost - spolehlivost - odolnost proti ...
Zachycovač pádu Kratos - ochrana při práci
Skvěle se hodí při práci ve výškách a navíc vás při práci nijak neomezuje.
Prodej vzduchotechniky – čističky vzduchu, větrací systémy Praha
Vzduchotechniku, čističky vzduchu,větrací systémy to vše od firmy Daikin. Udržovat příjemné klima a čerstvý vzduch v komerčních objektech je poměrně náročné, avšak ne s čističkami vzduchu a větracími systémy od firmy DAIKIN. Výhody větracích systémů a čističek jsou nenahraditelné: - Vytvoření zdravého a čistého prostředí – odvod ...
Podlahové systémy Praha – mějte pevnou půdu pod nohama
Stavební chemií se zabývá firma Betosan, která je odborníkem i na podlahové systémy. Ve své nabídce mají mnoho materiálů, z kterých se vyrábí podlahy do průmyslových objektů.
BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha
Jazykové kurzy - anglického a německého jazyka, anglicky a německy rychleji než tušíte
Jazykové kurzy - anglického a německého jazyka, anglicky a německy rychleji než tušíte Rosice od vzdělávacího institutu Orange Academy plus, s.r.o. v Rosicích a Ivančicích.
Pozemní stavby, revitalizace budov, snížení energetické náročnosti budov, stavitelství
Komplexní práce týkající se revitalizací budov, snížení energetické náročnosti budov, zateplení budov, střešní konstrukce, klempířské i pokrývačské práce zajistí Stavimal s.r.o., z Brna.
Nový systém uchycení fólie do vrat nebo průchodů s naprosto jednoduchou montáží
Důmyslný systém na uchycení fólií - Jednoduchý nerezový systém pro zavěšení plastových lamel. S našimi systémy už nebudete v nepohodlí průvanu.
KONEKT-HADICE s.r.o. Velkoobchod-hadice
Chirurgie, interna, jehly, drenážní sety-zdravotnický materiál, dovoz, distribuce
Dodavatel, distributor zdravotnického materiálu pro nemocnice a soukromé lékaře, chirurgie, interna - jehly, drenážní sety, kanyly dodává S.A.B. Impex, s.r.o., z Brna.
Velkoobchod, prodejce, dodavatel a půjčovna beden, boxů, kufrů a přepravek
Velkoobchod, prodej, pronájem, půjčování beden, boxů, přepravek, boxů, kufrů, přepravních beden, palet a dalších logistických doplňků zajišťuje firma Zarges CZ, s.r.o., z Prahy.
PVC hadice lehce ohebná s hladkou vnitřní stěnou - EKO Oreda
PVC odsávací hadice EKO Oreda - Lehká verze PVC hadice se spirálou. Hadice jsou vhodné k průmyslovým a centrálním vysavačům. Některé průměry jsou pouze na objednávku.
KONEKT-HADICE s.r.o. Velkoobchod-hadice
Vnitřní horizontální žaluzie Jirkov, Chomutov - Obraťte se na nás!
Vnitřní horizontální žaluzie jsou v dnešní době takřka běžným prvkem každého okna.