Aktuální microsite

Interiérový krb z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů
Interiérové krby z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů, cihlové, pískovcové, kachlové a omítané krby Vám postaví firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík ve Moravském Krumlově.
Šrouby, matice, hřebíky a jiný spojovací materiál - prodej, železářský sortiment
Spojovací materiál jako jsou šrouby, matice, podložky, hřebíky, vruty a sortiment železářství sežene v okolí Krnova a Bruntálu u firmy GAVENDA s.r.o.
GAVENDA s.r.o. Železářství Krnov
Kvalitní hydroizolace plochých střech, izolace balkónů a teras
Specialista na izolaci balkonů a teras, práce v oblasti hydroizolace. Kvalitní hydroizolaci plochých střech zajistí firma Pavel Daňhel, působící v okolí Moravského Krumlova.
Správa a údržba nemovitostí Prachatice, služby vlastníkům a nájemníkům nemovitostí
Zajištění běžné údržby, menších i větších oprav a udržování správcovské činnosti v objektech vykonává Městská správa domů a bytů s.r.o. v Prachaticích.
Zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly - prodejce sportovní výživy a doplňků
Pokud chcete podpořit imunitu a zdraví, navštivte prodejnu Zdraví a fitness v Olomouci, kde naleznete výrobky z oblasti sportovní výživy, zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly a další doplňky.
Anhydritový litý potěr AnhyLevel pro srovnání podlahy - rychlá pokládka s vysokou finální pevnosti
Společnost CEMEX patří v České republice k předním výrobcům a dodavatelům litých potěrů. Naše lité potěry využijete hlavně pro realizaci vnitřních podlah.
Eshop - netradiční, extravagantní oblečení z Nepálu - etno móda ze zemí vzdálených
Vyzkoušejte etno módu ze zemí vzdálených. Na e-shopu sittar.eu můžete vybírat orientální zboží ruční výroby. Pořiďte si netradiční, extravagantní oblečení a doplňky z Nepálu, Indie či Thajska.
Vyšetření HIV, AIDS, přítomnost protilátek HIV - bezplatně a anonymně
Vyšetření krve bezplatně a anonymně na přítomnost protilátek HIV způsobující nemoc AIDS provádí ve Zlíně Zdravotní ústav
Ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, pořadatelská služba
Zajištění ostrahy osob na sportovních a kulturních akcích, bezpečnostní služby, pořadatelské služby pro Vás zajistí TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Prodej autopřívěsů a přívěsných vozíků Jihlava
koncová světla, přídavné osvětlení automobilů, přívěsová technika a nápravy, náhradní díly, LED auto osvětlení, koncová světla, zpracování kovů
Autoservis a pneuservis se specializací na Peugeot a Citroën
Pokud vlastníte automobil značky Peugeot nebo Citroën a hledáte spolehlivý autoservis a pneuservis, kde se o vaše miláčky postarají, pak navštivte v Olomouci AUTO JOSEF FAJT.
HR Direct – personální agentura Nymburk, Mladá Boleslav
HR Direct s.r.o. personální agentura Mladá Boleslav hledá po celé České republice pro své klienty pracovní pozice pro střední, vyšší management a také specialisty různých profesí a oborů. Naše personální agentura HR Direct s.r.o. ,hledá v různých městech např. v Nymburku, Mladé Boleslavi, Jičíně a okolí. HR Direct s.r.o. čerpá z dlouholeté ...
Saténové ložní soupravy ze 100% bavlny – v zimě hřejí a v létě chladí
Saténové ložní soupravy ze 100% bavlny - v zimě hřejí a v létě chladí, nové moderní vzory dezénů, prvotřídní kvalita s příznivou cenou, klasické i prodloužené délky - JK – Plet Dětenice
Pohřební služba Trutnov – podpora v nejtěžších chvílích
Zajistíme smuteční obřady církevní i civilní, pohřby žehem i do země, ale i bezobřadní rozloučení.
POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. společnost Pohřební služba Trutnov
Výkup barevných kovů a železného šrotu Pardubice
Vykoupíme od Vás barevné kovy i železný šrot. Jste-li z Pardubic nebo odkudkoliv jinud neváhejte k nám kovy i železo dovézt, rádi ho vykoupíme za pro Vás výhodné ceny. Vykupujeme: - barevné kovy - železný šrot - autovraky - katalyzátory - hliník - elektromotory - mosaz - litinu - nerez Nenechte povalovat staré železo a ...
Ložiska Pardubice – MATERIA
Provozujeme i zásilkový prodej ložiskového sortimentu po Východočeském kraji.
MATERIA s.r.o. Ložiska valivá všech typů
Kvalitní a moderní plastové dveře Náchod, Červený Kostelec, Police nad Metují
Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží kvalitních plastových dveří včetně zednického začištění, zdarma zpracováváme nezávaznou cenovou nabídku.
Prodej infrazářičů, teplometů, infračervený zářič, vytápění menších prostor
Zajišťujeme prodej různých infrazářičů neboli teplometů, infračervených zářičů pro vytápění především menších prostor Vašeho bydlení či podnikání, ale i pro velký prostor.
Techair, spol. s r.o.
SEVEN HK s.r.o. - výstavba a opláštění průmyslových center
Specializovaná firma SEVEN HK s.r.o. se sídlem v Hradci Králové se specializuje na stavbu montovaných objektů a na výstavbu fasádních plášťů obchodních, průmyslových a administrativních center. Díky využití kvalitních ocelových konstrukcí jsme schopni vybudovat průmyslové a obchodní haly. Výsledky naší práce můžete vidět po celé České ...
Motory vyrábíme, opravujeme i přestavujeme - Hradec Králové
Motory jsou oborem společnosti BM SERVICES již desítky let. Našim zákazníkům tak dnes nabízíme kompletní služby, které zahrnují montáže, servis a provoz elektrických zdrojových soustrojí s dieselmotory, ale i výrobu náhradních dílů a odborné poradenství. Výčet služeb, které vám ve společnosti BM SERVICES nabízíme, je skutečně velmi rozsáhlý. ...
Gotická hliníková okna, repliky historických oken s izolačním sklem
Realizace náročných atypických zámečnických a pasířských zakázek. Uděláme repliky historických oken včetně izolačního skla i gotická hliníková okna.
Výroba betonových prefabrikátů Teplice, pro výstavbu domů, garáží a dalších projektů
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným z Teplic ve svém širokém portfoliu služeb nabízí výrobu betonových prefabrikátů. Díky vlastní výrobě je zaručena kvalita výrobků.
Ostraha a bezpečnostní služby - zabezpečení a ochrana majetku, objektů, recepční služby
Oddělení bezpečnosti a ochrany se ATALIAN CZ s.r.o. věnuje hlavně ostraze majetku a recepční službě. Kombinací moderních technologií, lidské práce a individuálního jednání zajistíme bezpečí a klid.
Dodavatel spotřebního materiálu pro technologii bezobslužných čerpacích stanic
Dodavatelem spotřebního materiálu pro technologii bezobslužných čerpacích stanic, termopapírů, karet a čipů je společnost UNIDATAZ s.r.o. ve Znojmě.
UNIDATAZ s.r.o.
Kompletní rekonstrukce, generální opravy budov, obnova průmyslových i občanských staveb
Kompletní rekonstrukce vše od návrhu až po realizaci, generální opravy budov, obnova průmyslových i občanských staveb provádí firma STAVIMAL s.r.o. z Brna.