Aktuální microsite

Znalecké posudky pro výpočet daně při koupi či prodeji nemovitostí
Znalecký posudek při převodu nemovitosti Vám zajistí soudní znalec Ing. Vladimír Boršek, České Budějovice. Vypracování znaleckého posudku pro výpočet daně při koupi i prodeji bytů či domů.
Valivá ložiska, lineární vedení pro jednoúčelové obráběcí stroje Mladá Boleslav
Společnost VALID, s.r.o. z Mladé Boleslavi se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem valivých ložisek a lineárních vedení pro jednoúčelové obráběcí stroje.
Výkup a likvidace odpadů Hluboká – sběrový papír, kovový odpad, skartace, výkup papíru
Hromadí se Vám ve firmě či domácnosti nepotřebný sběrový papír, kovový odpad nebo Vám zabírají místo jiné odpady? S likvidací odpadu Vám pomůže společnost pana Nováka.
Petr Novák s.r.o. Likvidace odpadů České Budějovice
Výroba, skleněné, prosklené, otočné vitríny, prosklené pulty
Vyrábíme a prodáváme skleněné, otočné vitríny, prosklené pulty, vhodné pro vybavení prodejen, kanceláří, komerčních prostorů i jako designový luxusní prvek v domácnosti.
LEKY s.r.o
Krbové doplňky Opava - podpalovače, čističe krbů, palivo do biokrbů, opravné spreje na kouřovody
Firma 24 mall s. r. o. se zabývá komplexními službami v oblasti krbů. Nabízíme k prodeji všechny krbové doplňky jako jsou podpalovače, čističe krbů, palivo do biokrbů a opravné spreje na kouřovody.
24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen
Šití firemních uniforem a profesních oděvů pro firmy a různé spolky
Firma LIPTEX TRADING s.r.o. působíci v okrese bruntál se zaměřuje zejména na šití firemních uniforem, profesních obleků pro firmy a různé spolky
LIPTEX TRADING s.r.o.
Zapůjčení, prodej nových, použitých lyží, snowboardů - půjčovna lyžařského vybavení a servis
Prodejna, půjčovna a servis Ski Sport Hofman Zlín nabízí prodej nových lyží, snowboardů a lyžařského vybavení i zapůjčení použitých lyží, snowboardů na několik dnů, víkend či celoroční pronájem.
Příprava publikací, vydání vlastní knihy na klíč - moderní grafická úprava
Pokud chcete vydat vlastní knihu, obraťte se na vydavatelství MONTANEX a.s. z Ostravy, kde Vám připraví publikaci a vydají knihu na klíč s moderní grafickou úpravou přesně podle Vašich požadavků.
Odhady cen nemovitostí, bytů, rodinných domů i průmyslových objektů
Odhady nemovitostí v Praze, Středočeském kraji i celé České republice při prodeji nebo koupi bytů, domů i průmyslových objektů zajistí renomovaný odhadce Ing. Miloš Hemer.
Soudní znalecké posudky o ceně nemovitostí pro daňové, dědické a vypořádací účely
Soudní znalecké posudky o ceně nemovitostí pro daňové, dědické či vypořádací účely v Praze, Středočeském kraji i po celé ČR zpracuje Ing. Miloš Hemer.
Odhady a ocenění nemovitostí pro nepeněžité vklady do kapitálových společností
Odhady a ocenění nemovitostí pro nepeněžité vklady do kapitálových společností zajistí soudní znalec a odhadce nemovitostí Ing. Miloš Hemer v Praze, Středočeském kraji i celé ČR.
Modernizace a rekonstrukce výtahů Opava
Modernizaci a rekonstrukce výtahů provádí firma VÝTAHY SILESIA s.r.o., působící v regionu Opava. Nabízíme kompletní dodávky výtahů, revitalizace, rekonstrukce, cenově dostupné pro všechny.
VÝTAHY SILESIA s.r.o.
Sadové úpravy - zahradnické práce pro soukromé zahrady, firemní areály, města i obce
Zahradnická firma Sadové úpravy s.r.o. nabízí veškeré zahradnické práce pro soukromé zahrady, firemní areály, města i obce v oklí Opavy, Krnova i Bruntálu.
Sportovní kazetové povrchy hřišť Bergo pro školy, sportovní kluby, amatérské i profesionální hráče
Sportovní kazetové povrchy Bergo pro rekonstrukci či výstavbu víceúčelových hřišť pro míčové, raketové, hokejové a jiné sportovní aktivity dodává firma PRECOL s.r.o
Podlahové hranolky, prodej, dodávka - novinka na českém trhu
Prodej, distribuce, dodávka podlahové hranolky - novinka na českém trhu. Hranolky ve dvou šířkách, baleny v sáčcích, různé dekory nabízí K-Produkt, s.r.o.
Vertikální žaluzie - český výrobce a dodavatel žaluzií, stínící techniky Břeclav
Vertikální žaluzie - český výrobce a dodavatel žaluzií, stínící technika pro interiér i exteriér od firmy Stínící technika s.r.o. v Břeclavi - kvalitní výroba žaluzií.
Pronájem školících prostor s technickým vybavením Říčany u Prahy
Hotel Pratol se sídlem v Říčanech u Prahy nabízí a poskytuje pronájem školích prostor s veškerým technickým vybavením a zajištění cateringových služeb.
Osvětlení skladovacích prostorů a průmyslových objektů Ostrava
interiérové, architektonické a pouliční osvětlení, konzultační činnost, projektování, osvětlení hal a skladovacích prostor, poradenství
Správa nemovitostí Praha - služba, která vám ušetří spoustu práce i starostí
Správa nemovitostí s sebou nese spoustu práce a mnohdy i problémů a starostí. S tím si však nemusíte lámat hlavu - v naší společnosti A.K.F.
Plastová okna a dveře za super ceny, Stavobazar Plzeň
Firma STAVOBAZAR Plzeň Vám nabízí k prodej nový i použitý stavební materiál.
Průmyslová kovovýroba, vnitřní vybavení provozů, kovovýroba na zakázku Vysočina
ocelové konstrukce, vnitřní vybavení provozů, zakázková kovovýroba, kovové regály, stoly, židle, klempířské práce, zámečnictví, zábradlí
Doprava z marketu - rozvoz a express přeprava zboží Jihlava
nákladní taxi, express doprava, přepravní služby, dovoz z marketu, rozvoz zboží, stěhovací služby, převoz materiálu, nákladní vozidla
Podzimní akce na pily HUSQVARNA, stroje a příslušenství za zvýhodněné ceny, Znojmo
Mimořádnou podzimní akci na pily značky HUSQVARNA, stroje a příšlušenství za zvýhodněné ceny nabízí firma Jan Holý AGROSERVIS Znojmo a okolí. Akce Vypilovaný podzim 2016!
Agroservis Holý
Výroba dezinfekční, čistící přípravky, prostředky na čištění Zlín
V oblasti výroby a distribuce čistících a dezinfekčních prostředků určených především pro zemědělství, potravinářství, zdravotnictví a obecnou či komunální hygienu působí již od roku 1991 společnost CHEPORT, spol. s r.o. Hledáte kvalitního dodavatele prostředků pro hygienu Vaší restaurace, hotelu, školy či úřadu? Pak jste na správném místě! ...
Solární hračky - pořiďte je dětem a zajistěte zábavu celé rodině
Hračky na solární pohon seženete u firmy 24 mall s. r. o. z Opavy. Pořiďte solární hračky dětem a zajistěte zábavu celé rodině.
24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen