Aktuální microsite

Střechy na klíč - dodávka střešních materiálů
Firma Stavril vám postaví střechu na klíč včetně dodávky střešních materiálů v rámci Olomouce, Šumperka, Zábřehu i Prostějova. S našimi zkušenými klempíři budete jistě spokojeni.
Zednické práce - obklady, sadrokartony a omítky
Firma MANAZEP PAVEL KNOP se zabývá zednickými pracemi v okolí Opavy a Ostravy. Poskytne vám kvalitní omítky, obklady i sádrokartony.
Knop Pavel - MANAZEP Malířství Opava
Potřeby pro stolaře, truhláře i domácí kutily - prodej nábytkového příslušenství
Prodejem nábytkového příslušenství se zabývá společnost Keny Export – Import s.r.o. z Havířova. Nabízí široký sortiment potřeb pro stolaře, truhláře i domácí kutily za velmi příznivé ceny.
Prestižní kancelářské prostory, pronájem moderních kanceláří
Pokud hledáte prestižní kancelářské prostory pro podnikatelské aktivity, které jsou na atraktivním a dostupném místě, tak je pro vás tou správnou volbou renomovaná budova AB CENTRUM v Olomouci.
Komplexní řešení průmyslové automatizace strojů, strojních celků a technologií
Průmyslovou automatizaci strojů, strojních celků a technologií na klíč Vám zajistí společnost atx – automotion s.r.o. Nabízíme komplexní řešení od analýzy a návrhu až po engineering a montáž.
Podlahářské práce, pokládka všech druhů podlahových krytin
O pokládku všech druhů podlahových krytin i renovaci dřevěných podlah se postará Ing. Jiří Kelbler, Dačice. Kompletní podlahářské práce, pokládka koberců, parket, PVC i plovoucích podlah.
Autoškola rychlokourz – získání ŘP již za 3 týdny Praha  -  U nás se naučí řídit každý!
Neztrácejte čas a získejte řidičský průkaz již za 3 týdny ! Rychlokurzy ve vlastním akreditovaném školicím středisku nabízí autoškola Flegel s.r.o., se sídlem na Praze 9.
Vyšetření, test intolerance potravin – zjištění potravní nesnášenlivosti
Pokud trpíte nejasnými a chronickými obtížemi, měli byste zvážit test intolerance potravin. Zjištění potravní nesnášenlivosti provádí firma Zdraví bez limitu CZ. Vyšetření provádíme ve dvou variantách
Kompenzace účiníku, výroba kompenzačních rozvaděčů
Firma Kouřil elektrotechnik Zlín připraví návrhy, dokumentaci a následně výrobu kompenzačních rozvaděčů pro automatické řízení účiníku - kompenzace jalového výkonu.
Potřeby pro ochranu rostlin, odpuzovače hlodavců a insekticidy
Zákazníci z okresu Uherské Hradiště mohou zakoupit potřeby pro ochranu rostlin, odpuzovače hlodavců, insekticidy a další zahrádkářské potřeby v prodejně Agro-centrum Uherský Brod.
agro-centrum Petr Trojan Zemědělská, zahradní, komunální technika
Podvojné účetnictví i odborné daňové poradenství Praha - postaráme se také o zpracování DPH
Zabýváme se vedením jednoduchého i podvojného účetnictví, postaráme se i o zpracování DPH. Díky nám si tak ušetříte čas, nervy i náklady za účetní na plný úvazek.
Pokládka litého asfaltu Praha - opravy výtluků a komunikací a veřejných prostranství
Položíme asfalt, opravíme trhliny a provedeme další asfaltérské práce. Naši pracovníci a jejich stroje Vám jsou k ruce, pokud potřebujete položit nový litý asfalt.
Hloubkové, hluboké vrtání dlouhých otvorů dělovými vrtáky do forem a dílů
Na hloubkové, hluboké vrtání dlouhých otvorů do forem, hydraulických tyčí, pístnic a dílů topných systémů dělovými vrtáky se specializuje firma MATUŠ TRADE s.r.o. Veřovice u Nového Jičína.
MATUŠ TRADE s.r.o.
Stropní systémy, konstrukce, desky Porotherm, Hurdis Zlín-velkoobchod
Velkoobchod stavebnin ve Zlíně, firma MATSTAV, nabízí kompletní sortiment pro stavbu i rekonstrukce - stropní systémy, konstrukce, desky, zdící materiály Porotherm, Hurdis.
Pracovní, jednací, kancelářské, dětské stoly z lamina-přímo od výrobce
Pracovní, jednací, kancelářské i dětské stoly z lamina můžete pořídit přímo od výrobce - v Truhlářství a stolářství Zavadil Sulimov nedaleko Kroměříže.
Galvanoformy, vývoj, výroba forem PUR, maskovací šablony pro světlomety
Činnností firmy KAPA Zlín je výroba forem pro zpracování PUR pěny, vakuové tvarování i galvanoforem pro zpracování PVC. Vyrábí i galvanoplastické a maskovací šablony pro světlomety.
Objednání a zajištění pohřbů Praha - důstojné pohřební služby pro Vaše zesnulé od Pohřebního ústavu hl.m. Prahy
Městský podnik, založený a řízený Magistrátem hlavního města Prahy, společnost Pohřební ústav hl. m. Prahy Vám pomůže při objednání a zajištění pohřbu.
Balící stroje pro potravinářský průmysl, stroje na balení Brno
Pokud pro svou prodejnu sháníte balící stroje vhodné pro potravinářský průmysl, kontaktujte společnost UNIPROX, spol. s.r.o.
UNIPROX, spol. s r.o.
Stínící technika - výroba, prodej a montáž žaluzií Břeclav
Stínící technika - výroba, prodej a montáž vertikálních a horizontálních žaluzií, sítě proti hmyzu, stínící rolety, markýzy od firmy Stínící technika s.r.o. v Břeclavi.
Bedničky, paletky na zeleninu, potraviny a cukroví - přímý styk s potravinami
Společnost MODEL PACK SHOP se zabývá prodejem obalů, mezi které patří také bedničky - paletky na zeleninu, potraviny a cukroví. Tyto paletky jsou určené také pro přímý styk s potravinami.
Model Pack Shop Opava Obaly a krabice
Pánské boxerky od českého výrobce
Pánské boxerky od českého výrobce zaručují pohodlné nošení pro každý den. Pánské boxerky české výroby nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Pohodlné boxerky z bavlněného materiálu s příměsí elastanu perfektně padnou na tělo. Snadná a pravidelná údržba prodlouží boxerkám pěkný barevný vzhled. Plnou funkčnost spodního prádla posílí správný ...
Nábytkové kování a komponenty pro výrobu i renovaci nábytku
Kvalitní nábytkové kování, komponenty i spojovací materiál pro výrobu a renovaci nábytku dodává firma METALL servis s.r.o. Nabízíme produkty pro výrobce nábytku, truhláře i koncové zákazníky.
Dodávky materiálu a zařízení pro instalatéry, plynaře a topenáře
Kompletní sortiment materiálu a zařízení pro práce v oblasti vody, topení i plynu dodává firma INOB spol. s.r.o., Ústí nad Orlicí. Nabízíme kvalitní produkty včetně poradenství a rozvozu.
Samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny
Samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny je zahrnuta v našem sortimentu. Je v hodná téměř ke všem čtvercovým a čtvrtkruhovým sprchovým koutům. Vaničku lze umísti na téměř jakýkoliv podklad bez nutnosti podezdění. Samonosnou sprchovou vaničku z koextrudované skořepiny nejen lehce instalujete, ale můžete si být jisti, že že ...
Prodej truhlářské řezivo z oddenkové jehličnaté kulatiny, smrk, jedle, borovice
PILA FACEK s.r.o. se zabývá prodejem truhlářského řeziva z oddenkové jehličnaté kulatiny těchto stromů - smrk, jedle, borovice.