Aktuální microsite

Elektrický proud pro rekreační budovy Praha - služba Víkend do chat a chalup.
Dodáváme elektrický proud pro rekreační budovy, jako jsou chaty a chalupy. Balíček služby Víkend nabízí společnost Energie2 na Praze 6. Tento domácí produkt s dvěma tarify se hodí do víkendových rekreačních budov, jako jsou chaty a chalupy. Nízký tarif platí každý víkend od páteční dvanácté hodiny do dvaadvacáté hodiny v neděli. Pokud ...
Preventivní programy Nemocnice Na Homolce Praha - pomáháme Vám zavčas odhalit závažná onemocnění
Nejlepší obranou před nemocemi byla, je a bude prevence. Proto nečekejte s návštěvou lékaře na to, až budete vážně nemocní, ale předejděte tomu, aby tato situace nastala.
Výzkum potravin, analýza, biochemie, potravinářské technologie - Výzkumný ústav potravinářský Praha
Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu.
Prodej podniku či firmy za nejvyšší cenu - bezplatné konzultace zaměřené na ocenění vašeho podniku
Hledáte pomoc s prodejem nebo koupí firmy? Obraťte se na nás! Prodej podniků a firem je jedním z hlavních předmětů činnosti společnosti BCMS Corporate ČR, s.r.o.
Speciální laky na sportovní povrchy PALLMANN na vodní bázi s 10% slevou -   zdarma fotbalový míč ADIDAS pro EURO 2016
V období od 1. 6. do 31. 8. 2015 můžete využít naší akční nabídky na mimořádnou 10%ní slevu na sportovní laky na vodní bázi značky PALLMANN a získat fotbalový míč ADIDAS pro EURO 2016.
Instalatérské a topenářské práce Praha západ - oprava, servis a rozvody vody, plynu a topení
Hledáte Instalatérství a topenářství v Praze-západ a okolí? Společnost SOIT, spol. s r.o. nabízí provedení veškerých instalatérských a topenářských prací.
Průmyslové kartáče pro kovovýrobu, technické kartáče, kominické potřeby
točené, technické, průmyslové kartáče, inspekční kamery, syntetický materiál, měření těsnosti kouřovodu, kartáče na odjehlování, leštění
Dokonalý odpočinek a relaxace v sauně | Ústí nad Orlicí
Udělejte si dokonalý odpočinek a relaxaci v našem centru TEPVOS v Ústí nad Orlicí.
TEPVOS,  spol. s r.o. Vodohospodářské, komunální služby
Mezinárodní spedice Pardubice - SPEDITION ZAVŘEL s.r.o.
SPEDITION ZAVŘEL s.r.o. Pardubice nabízí své služby v oblasti mezinárodní dopravy a spedice po Západní Evropě. Provádíme přepravu všemi druhy vozidel od dodávek po kamiony s různou tonáží. Umíme zajistit i přepravu kusového zboží nebo zboží v kontejnerech. Potřebujete využít přepravní firmu a váháte pro kterou se rozhodnout? Máte zboží, ...
Mobilní lis na armování hadic
Mobilní lis na armování hadic od firmy Kovaz splní vaše očekávání. Armování hadic mobilním lisem ještě nebylo nikdy snazší! Správná výztuž hadic zaručí dokonalé a snadné používání. Jednoduše toho docílíte přenosným a nenáročným mobilním lisem na výrobu hadic s koncovkami. Mobilní lis najde své uplatnění v opravnách nebo dílnách. ...
Úchytky na nábytek – EKO-INTERIER
Firma EKO-INTERIER nabízí rozmanitý výběr nábytkových či kuchyňských úchytek, klik a kování. Vybavujete svůj byt nebo renovujete kuchyň? Pak neváhejte si přijít vybrat právě k nám do EKO-INTERIERU v Kolíně. Úchytky na nábytek od firmy EKO-INTERIER dotváří celkový dojem Vašeho nábytku. Nábytkové úchytky včetně novinek – naleznete buď u nás na ...
Velkoobchod cukrovinek, potravin, konzerv, potravinářského zboží za velmi výhodné ceny!
Velkoobchod cukrovinek, potravin a konzerv,široký sortiment potravinářského zboží, plechovek a cukrovinek nabízí ČOKO-velkosklad.
Šrouby co vydrží velkou zátěž Šrouby Klocová  | Kolín
Nabízíme veškerý spojovací sortiment, který pravidelně doplňujeme a rozšiřujeme.
Ivana Košátková Šrouby Klocová
Stavební materiál – cihlové systémy, zámková dlažba, maltová směs
Stavební firma Andrla, s.r.o., nabízí veškerý stavební materiál je zámková dlažba, maltová směs a cihlové systémy v Opavě a okolí.
STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.
Servis gastro vybavení pro malé firmy i velké instituce Praha - Objednejte si spolehlivý servis gastrozařízení
Naše práce spočívá v sestavení komplexního plánu pro klienta tak, aby vše proběhlo hladce, s důrazem na efektivnost a bezpečnost gastronomického provozu.
Dodávka plynu pro obce a města
Levný plyn Vám dodává firma Energie2,a.s. Našim zákazníkům nabízíme balíčky služeb podle sektorů domácnost, obce a města,- podniky. Tarify se rozdělují podle toho, na co zájemci plyn převážně používají. Dělí se na vaření, ohřev vody a topení. Na našich stránkách si můžete vypočítat, o kolik levnější plyn budete odebírat s námi, než s jinou ...
Nejvýhodnější výkup zlata, okamžitá hotovostní půjčka, zástava zlata
Zástava zlata je řešením špatné finanční situace. Nejvýhodnější výkup zlata nabízí Zastavárna a bazar Kroměříž. Okamžitá hotovostní půjčka Váš problém vyřeší.
Čalouněný nábytek, zakázková výroba čalouněného nábytku Břeclav
Čalouněný nábytek, zakázková výroba čalouněného nábytku, dveře, postele, sedací soupravy, obývací pokoje, ložnice a další interiéry, čalounictví, od firmy DEADE s.r.o. v Břeclavi.
JUNIOR program pro děti - Nemocnice Na Homolce Praha - specializovaná péče pro děti do 19-ti let věku
Zdraví vlastních dětí je pro každého rodiče jistě prioritou číslo jedna. Dopřejte jim proto nadstandardní zdravotní péči, kterou jim s radostí poskytne naše centrum Homolka Premium Care a.s.
Kompletní pohřební služby Mníšek pod Brdy
Rozloučení se zesnulými by mělo proběhnout při zachování maximální piety. Pokud hledáte spolehlivou pohřební službu, tak se obraťte na Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o., který nabízí následující druhy pohřbů: - Bez obřadu (pohřeb bez obřadu, pouze s kremací) - S obřadem (možnost výběru z velké nabídky obřadních síní) - ...
Cenově dostupný ekonomický pohřeb Praha
Chcete se se zesnulým rozloučit co nejlépe, avšak nemáte příliš peněz na drahý pohřeb? Pohřební ústav Pegas CZ nabízí možnost zrealizování ekonomického pohřbu, který je stejně plnohodnotný, avšak finančně méně náročný. Ekonomický pohřeb zahrnuje: - Zajištění obřadního sálu spolu s řečníkem - Kremační rakev včetně zdobné ...
Komfortní ubytování v lokalitě Českého Švýcarska pro pracovní i rekreační pobyty
Ubytování v Českém Švýcarsku v moderních pokojích s komfortním vybavením Vám nabízí Hotel a restaurace Kocanda. Vynikající lokalita blízko cyklostezky, centra města Děčín i národních parků.
Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf
Fotografování svateb v okolí Zlína zajišťuje profesionální fotograf Renata Mládenková, Ateliér Trendfoto. Tyto svatební fotografie jsou zárukou vyvážených snímků s emotivním nábojem.
Elektronické zabezpečovací systémy, kamery, zajištění objektů Moravské Budějovice
Zajištění objektů, elektronické zabezpečovací systémy, kamery, alarmy. Instalaci a montáž zařídí specialista v oboru firma Elektroinstalace Pavel Puchner.
Prodej, dodávka PVC a marmoleum podlahy, podlahová krytina Znojmo
Prodej, dodávka PVC a marmoleum podlahy, podlahové krytiny, výběr z mnoha dekorů, které napodobí jiný typ podlahy, dodává společnost K-Produkt, s.r.o., ze Znojma.