Aktuální microsite

Restaurace Perla Hlučín, česká jídla, minutky, víkendové menu, pivo, alkoholické nápoje
Přijďte si posedět do Restaurace Perla v Hlučíně kde Vám nabídneme skvělou českou kuchyni, minutková jídla, víkendové menu, alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, káva, čaj.
Opravy a renovace hydraulických brzdových systémů Jablonec nad Nisou, repase brzd
Renovace brzdových třmenů, hydraulických brzdových a spojkových válců na osobní a užitková vozidla - Petr Fiegr Jablonec nad Nisou
Návrhy zahrad a úpravy terénu Blansko, zahradní úpravy, zahradní stavby, zahradní architektura
Nabízím účelné řešení zahrady, omezení zbytečných výdajů při zakládání zahrady, zjednodušení údržby zahrady a jejího provozu.
Romantický pobytový balíček ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Brna
Dopřejte sobě a své drahé polovičce zasloužený odpočinek. Objednejte si pobytový balíček Romantic ve čtyřhvězdičkovém hotelu AVANTI s wellness nedaleko centra města Brna.
Hotel AVANTI****
Opravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky
Prodej a servis zemědělské techniky Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt, Case. Dle požadavku opravujeme přímo u zákazníka či v terénu. Působíme převážně ve Středočeském kraji.
Zemědělská technika Petr Trpák
Služby v oblasti autorského a soutěžního práva Praha - pro klienty z tuzemska i ze zahraničí.
Pokud hledáte skutečné odborníky na služby v oblasti autorského a soutěžního práva, pak se neváhejte obrátit na Patentovou a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol.
Rott, Růžička & Guttmann a spol. Patentová, známková a advokátní kancelář
Zahradní grily a udírny pro profesionály i domácnosti
Vyrábíme vysoce kvalitní grily a kovové zahradní udírny. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Udělejte si radost a pořiďte si nový a originální gril.
Účetní kancelář Hustopeče u Brna – účetnictví a daně pod kontrolou
Vedení účetnictví, daňová evidence i zpracování mezd. Komplexní zpracování, které Vám ušetří čas i peníze. Vedení účetnictví a daňové poradenství nejen v Jihomoravském kraji.
ÚPK Trio, s.r.o.
Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup
V mateřské školce Mufánkov v Praze je hlavním cílem vytvoření kvalitního, příjemného a především připraveného prostředí pro celkový rozvoj dětí.
Stavba party a cateringových stanů Praha – rychlé zastřešení jakéhokoliv prostranství
Hledáte dodavatele party a cateringových stanů pro akce Vaší firmy konané pod širým nebem? Obraťte se na M.P.M., spol. s r.o. z Prahy
M.P.M., spol. s r.o. Pronájem, prodej cateringových stanů
Kosmetický salon Nové Město na Moravě, péče o pleť produkty Janssen, epilace, peeling
Kosmetický salon Irena z Nového Města na Moravě Vás zve k šetrnému ošetření pleti kosmetickými přípravky Janssen, prodej dekorativní kosmetiky.
Eshop s vitamíny, minerály a doplňky stravy - se slevou produkty pro zdraví, posílení imunity, regeneraci organismu a vitalitu
JML Fitness Line, s.r.o. Zlín-Velíková vyrábí vitamíny a doplňky stravy, které aktuálně pořídíte se slevou. Navštivte náš eshop a vybírejte z mnoha produktů pro posílení imunity, regeneraci organismu.
JML Fitness Line, s.r.o. Smluvní výroba doplňků stravy, vitamínů
Prodej pevných paliv – brikety, pelety slunečnicové, dřevěné, hnědouhelné, třísky na podpal
Velkoobchodním i maloobchodním prodejem pevných paliv se zabývá společnost EMTB Trade s.r.o. na své provozovně Centrum paliv v Lanžhotu, v okrese Břeclav. Zajistí i dopravu.
Centrum paliv Lanžhot
Obec Kněždub, okres Hodonín, Muzeum bratří Uprků, národní přírodní rezervace Čertoryje
Obec Kněždub byla pravděpodobně založena již kolem roku 1264 klášterem velehradským, dominantou obce je kostel sv. Jana Křtitele z r. 1898.
Obec Čistá okres Mladá Boleslav, Kostel svatého Vavřince, historické objekty, kulturní akce
Obec Čistá se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se asi devět kilometrů severozápadně od Mladé Boleslavi.
Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum
V naší architektonické kanceláři v Rokycanech nabízíme ucelené architektonické služby od přípravy podkladů až po projektování staveb.
Výroba strojních technologií Olomouc, kovoobráběčské práce, výroba ocelových konstrukcí
Společnost Maptech s.r.o., byla založena v roce 1997. Hlavní naší výrobní náplní jsou strojní technologie pro výrobce betonářského zboží, výroba ocelových konstrukcí a kovoobráběčské práce.
Použitá pojízdná zdvihací pracovní plošina H1310 po revizi
Společnost MONTEMA, spol. s r.o. Otrokovice prodává pojízdnou zdvihací pracovní plošinu H1310, která prošla v srpnu revizí. Cena dohodou.
MONTEMA, spol. s r.o. Montážní firma Zlín
Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, vzdělání pro první stupeň od 1. do 5. třídy
Naše základní škola a mateřská škola v Kostelci nabízí předškolní a základní vzdělání pro první stupeň od 1. do 5. třídy.
Ruční výroba keramiky Prachatice, keramická dílna, pořádání týdenních kurzů keramiky
V naší keramické dílně se zabýváme ruční výrobou keramiky jako jsou hrnky, misky, konvičky, pořádáme týdenní kurzy keramiky.
Odborná a bezbolestná aplikace dentálních šperků na přední zuby
Vyšperkujte své zuby – oslňte své okolí nejen zářivě bílým úsměvem, ale i ozdobou v podobě dentálních šperků. Odbornou a bezbolestnou aplikaci šperků na přední zuby provádí ordinace DentArt v Brně.
DentArt Brno s.r.o. Zubní ordinace
Firemní akce v moravském vinném sklípku s občerstvením a degustací vína
Pozvěte své kolegy na firemní akci do moravského vinného sklípku. Vinný sklípek Herbenka v Hustopečích se postará o občerstvení i přísun vína po celou dobu události.
Vinný sklep a penzion Herbenka Hustopeče Ilona Gregušová
V areálu strakonického hradu se nachází Muzeum středního Pootaví Strakonice
Srdečně Vás zveme na své expozice, vernisáže a jiné akce – Muzeum středního Pootaví Strakonice. Navštívit můžete i vyhlídkovou hradní věž Rumpál či zrekonstruovanou černou kuchyni.
Muzeum středního Pootaví Strakonice
Klidná obec Píšťany při řece Labe v Ústeckém kraji
Láká vás život v malé obci bez městského ruchu a s krásnou přírodou kolem? Vyberte si naši obec Píšťany, která s necelými dvě stě obyvateli ukrývá pohodový život a spoustu možností.
Galanterie Markéty Kyselé z Valašského Meziříčí
Metrový textil, drobná galanterie a doplňkové zboží – velký výběr na prodejně ve Valašském Meziříčí – profesionální přístup a jedinečný sortiment.