Aktuální microsite

Střešní materiály - příslušenství pro střechy, střešní krytiny, klempířské prvky
V rámci sítě stavebnin PRO-DOMA můžete zakoupit i střešní krytiny, střešní materiály či klempířské prvky a příslušenství pro střechy. Na pobočce Střechy Olomouc najdete ucelený sortiment.
Dveře do šatních skříní, vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi, montáž a výroba
Výroba, prodej, montáž - vestavěné šatní skříně s posuvnými, otvíravými nebo skládanými dveřmi, dveře do šatních skříní zajistí firma TODAP, s.r.o., z okresu Znojmo.
Plazmaterapie Praha přírodní cesta k pleti bez vrásek
Esthetic Medical Clinic v Praze představuje novou metodu v péči o pleť. Regenerace stárnoucí a unavené pleti pomocí plazmaterapie bez aplikace nežádoucích umělých látek.
Jak správně třídit odpady v Praze - jednotlivé barvy co znamenají
Žlutá, modrá, zelená a oranžová. Barvy, které nevyjadřují jen množinu z barevné škály, ale mají mnohem hlubší význam.
EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace obalových odpadů
Osvětlení obcí, firem a rezidencí Třebíč - ekologické a úsporné světelné systémy
Společnost Ekosvětlo s.r.o. z Třebíče nabízí obcím, firmám i rezidencím nabídku na ekologické a úsporné světelné systémy a osvětlení s dlouhou životností, které navíc přináší úspory do budoucích let.
Renovace historických podlah Praha - oprava parket na hradech a zámcích
Renovujeme a opravujeme historické podlahy hradů, zámků a jiných budov a památek. Naše pražská firma se postará o jakékoliv podlahy
DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha
Oční zákroky v Hradeckém sanatoriu
Poskytujeme komplexní zdravotní péče v oboru oční lékařství ophthalmologie - Hradecké oční sanatorium, s.r.o. Hradec Králové
Balený led, ledová tříšť a koule - rozvoz ledových kostek do restaurací, kaváren a barů
Vaší restauraci, bar či kavárnu zásobí ledem firma Ice support s.r.o., která je významným dodavatelem baleného ledu, ledové tříště či ledových koulí. Působíme v Brně, Vyškově a okolí.
Zubní ošetření - vrtání zubu bez bolesti Praha 1
Zubní kazy jsou postrachem každého pacienta zubní ordinace. Odstranění zubního kazu je mnohdy nepříjemné a proto mají lidé ze zubních ordinací strach.
Výroba kartonové obaly, tvarové výseky, boxy, ochranné rohy, inka palety
Jednou z našich činností je výroba kartonových obalů, různých tvarových výseků, boxů, ochranných rohů, proložek, mřížek i inka palet.
Kachlová kamna a kachlové krby, návrhy, realizace a stavby
Návrhem a výstavbou kachlových kamen a kachlových krbů za dostupné ceny, se zabývá specialista v oboru firma Josef Pejchal z Třebíče. Kvalitní krby a kamna za rozumnou cenu!
Špičkové plovoucí podlahy pro alergiky za super ceny
Laminátové plovoucí podlahy výborným způsobem napodobují tradiční vzhled dřevěné podlahy, přičemž si zachovávají vlastnosti snadné instalace a trvalé odolnosti - Václav Turek Podlahářství Lanškroun
Dřevěné podlahy Lanškroun
Dřevěné plovoucí podlahy od naší firmy Václav Turek Podlahářství jsou nejen velmi kvalitní, ale i nadčasové. Jejich provedení se hodí do každého interiéru.
Zdravotní masáže - dobrá rada, jak na bolavá záda a bolavé svaly
Ve Studiu Věra Miklová Otrokovice u Zlína provádíme zdravotní masáže, které jsou účinné na bolavá záda a bolavé svaly. Dobrá rada, jak na bolest - svěřte se do našich rukou.
Návrh a realizace topení a horkovzdušných ventilátorů Praha
Správným výběrem horkovzdušných ventilátorů a topení můžete zamezit poklesům teplot ve vašich zařízeních. Prodej těchto produktů nabízí STEGO Czech s.r.o., tedy společnost podnikající v oblasti elektrotechniky. Nabízíme vám vysoce kvalitní řešení pro vaše skříňové rozvaděče, které je nutné udržovat v naprostém pořádku pro jejich správnou ...
Aku vrtačka s příklepem Metabo - lehká, malá, výkonná, kompaktní za akční cenu
Málou a kompaktní jednorychlostní příklepovou vrtačku si můžete za akční cenu zakoupit v prodejně firmy ToBig nářadí se sídlem v Opavě. Nadchna Vás svou lehkostí, výkonností i cenou.
Prodej kvalitních náhradních dílů pro vysokozdvižné, nízkozdvižné i paletové vozíky
Prodej kvalitních náhradních dílů pro vysokozdvižné, nízkozdvižné i paletové vozíky v okolí Havířova, Karviné i Frýdku Místku zajišťuje společnost J & R servis Jana Macháčka.
Stomatologie, zubní lékařka pro děti i dospělé, péče o chrup, okres Trutnov
Ve stomatologické ordinaci MUDr. Evy Jiráskové sídlící v městě Rtyně v Podkrkonoší, poskytujeme péči o chrup dětí a dospělých, rentgen, dentální hygienu a bělení zubů.
Stanice technické kontroly, evidenční kontroly vozidel, měření emisí, Praha
STK – STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o., sídlící v Praze 5 – Motol zajišťuje technické prohlídky osobních, užitkových a nákladních automobilů a motocyklů.
Diabetologie, interní ambulance, diagnostika a léčba cukrovky, Velké Popovice
Lékařská ambulance, ordinace diabetologie, diagnostika a léčba cukrovky, interní ambulance MUDr. Marie Valentové v obci Velké Popovice v okrese Praha – východ.
Obec Polerady, Středočeský kraj, zemědělská výroba v Polabské nížině
Obec Polerady se rozprostírá v Polabské nížině v okrese Praha-východ. V obci se nachází čtyři chráněné památné stromy a barokní boží muka. Okolí obce je protkáno turistickými trasami.
Čištění kanalizace a domovních kanalizačních přípojek
čištění kanalizace, likvidace starých jímek, výkopové práce, odčerpávání zatopených sklepů, opravu kanalizací zajistí na Brněnsku firma TRADAP, s.r.o.
Prevence vaginální mykózy, odstranění kvasinkové infekce
dámské hygienické potřeby, menstruační vložky, tampóny, slipové vložky, vložky s probiotickou kulturou, probiotika, laktobacilová kultura
Návrh, montáž a servis trafostanice a nadzemních kabelových sítí
projektování trafostanic, geodetické zaměřování, pokládání kabelů, připojení sít, optické telekomunikační sítě, výkopové práce, vnitřní rozvody