Aktuální microsite

Řidičák skupiny A na motorku, motocykl, moped - kvalitní autoškola
Řidičák skupiny A na motorku, motocykl i moped si můžete udělat u kvalitní Autoškoly Pollak s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v oborou. Působíme pro okresy Havířov, Karviná i Český Těšín.
Kontrola na nemocenské ušetří vaší firmě peníze – Hradec Králové
Každý zaměstnavatel je jistě rád, když má pracovité zaměstnance. Co ale dělat, když vaši zaměstnanci zneužívají nemocenské dovolené? Jak se proti tomu můžete bránit? Kontrola práce neschopných je jednou ze služeb, které poskytuje společnost Falanx Patron Security Hradec Králové. V době pracovní neschopnosti zkontrolují vaše zaměstnance a prověří ...
Markýzy a pergoly výroba Praha - zajímavé řešení venkovního stínění pro Váš byt nebo dům
Venkovní stínění pro každý byt nebo dům Vám vyrobí přesně podle Vašich představ společnost Vekra spol. s r.o. - specialista na stínění.
Válečkové dopravníky Chrudim - zařízení určená pro dopravu kusových předmětů
Válečkové dopravníky vám rádi dodáme i s příslušenstvím pro větší výrobní či balicí linky či pro dopravníkové systémy.
TMT a.s. Chrudim Český výrobce - dopravníkové systémy
Výstavba pozemních komunikací, které vydrží - Liberec
Chodníky, příjezdové cesty i silnice. Veškeré pozemní komunikace jsou vizitkou toho, jak žijeme. Proto je potřeba mít je vždy v tom nejlepším stavu. Rozbitý chodník, nedodělaná příjezdová cesta nebo silnice plná děr proto není ideální stav. Kdo vám tedy pomůže situaci napravit? S jakýmkoli požadavkem se neváhejte obrátit na společnost MELICHAR ...
Úklidové služby Milevsko pro jakýkoliv prostor bez omezení velikosti
Potřebujete udržet čistotu na pracovišti nebo v komerčních prostorách? Pokud jste z okolí Milevska, máte to vyřešené. Kontaktujte firmu Marie Vágnerové, která poskytuje komplexní úklidové služby.
Jarní akce, slevy na stavební materiál - prodejna stavebnin Hodonín
Využijte jarní slevy na vybraný stavební materiál a stavebniny. Akce probíhá na prodejně stavebnin PRO-DOMA Hodonín v období 1.4. - 23.4.2017, pouze do vyprodání zásob.
Geometrický plán = nezbytnost pro vyznačení budovy - Hradec Králové
Kdy přesně budete potřebovat geometrický plán vytvořený od odborné firmy? Pokud jste postavili nový dům a potřebujete ho zaznačit do katastru nemovitostí. Další možností pak je, pokud stavba v registru už je, ale chcete zpřesnit její hranice. Právě v těchto případech budete potřebovat odborníky na geometrické plány. Jednou takovou specializovanou ...
Systémy měření a regulace - dispečerské systémy pro podnikovou energetiku
Zabýváme komplexním vytvářením systému měření a regulace pro dispečerské systémy podnikové energetiky přímo v provozovně v Liberci.
Filtr Zeos - rotační podavače, šnekové dopravníky
Do výrobního portfolia společnost Filtr Zeos patří také žlabové i trubkové šnekové dopravníky.
Vodovody, kanalizace - malé ČOV - projekt, poradenství
Vodovody, kanalizace - malé čističky odpadních vod - vytvoření projektu včetně poradenství zajistí v Brně firma VHS Atelier, s.r.o.
Sekání nápisů do kamene, kamenické práce, výroba nových pomníků
Sekání nápisů do kamene, opravy starých nápisů, zlacené i stříbřené písmo,urny z kamene, výroba pomníků a uren, pamětní desky, nové nápisy zajistí Jaroslav Zavřel
Zjistěte si ceny rozborů odpadních vod pro veřejnost
Odpadní vody - odtok z domovní ČOV, septiku – podmínky pro rozbory naleznete na stránkách
Certifikace a audity dle ISO 50001 - management hospodaření s energií
Energetický audit nebo zavedení a certifikace systému energetického managementu dle ISO 50001 mají velké firmy jako zákonnou povinnost už více než rok.
Katalog rostlin ke stažení na webu - fuchsie, chryzantémy, muškáty, bylinky
Výběr rostlin z pohodlí domova Vám umožní katalog od Zahradnictví Petro Mělník. Vybírat si můžete z mnoha druhů fuchsií, chryzantém, muškátů, bylinek a dalších květin.
Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky
Malířské stojany - polní, ateliérové, stolní pro amatéry i profesionály
Malířské stojany polní i stolní, do ateliéru i do přírody, pro amatérské i profesionální využití zakoupíte v e-shopu nebo prodejně Zlatá loď Praha.
Posypový materiál pro cukráře i pekaře - Chrudim
Posypový materiál pro cukráře i pekaře nejen ze zahraničí, ale především z Česka
Prodej hutního materiálu s dopravou - velkoobchod
Velkobchodní i přímý prodej hutního materiálu, kompletní sortiment plechů, trubek, profilů, fyčí, betonářských ocelí zajišťuje FERRUM s.r.o., z Moravských Budějovic.
FERRUM s.r.o.
Autoškola, rychlokurzy, školení řidičů, kondiční jízdy | Hradec Králové
V naší autoškole Popelka provádíme kondiční výcviky, rychlokurzy a individuální kurzy všech skupin. Výuka kurzů probíhá sedm dní v týdnu, v kterémkoliv ročním období. Zároveň provádíme i pravidelné školení profesní způsobilosti řidičů pro získání nového profesního průkazu. Můžete získat řidičské průkazy typu: - AM + A1 - A0 - A - B - ...
Světelná reklama, světelné reklamní panely Praha - výplň plexi nebo polykarbonát
Světelná reklama dnes představuje jeden z nejlepších způsobů jak upozornit na svůj podnik a přilákat zákazníky. Od toho je tu společnost Moos, která se zabývá výrobou a montáží světelných panelů.
MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy
Výroba nábytku na zakázku Praha - čalounické a restaurátorské práce
Společnost Eifler, spol. s r.o. nabízí výrobu nábytku na zakázku, čalounické a restaurátorské práce.
Eifler, spol. s r.o. Čalounické potřeby, potahové látky Praha
Přesné odlitky pro potravinářský průmysl - výroba včetně montáže
Přesné odlitky jsou jednou z oblastí, na kterou se specializuje naše firma Bühler CZ věnující se výrobě strojů na zpracování potravin.
Bühler CZ s.r.o. Strojírenská výroba Ústí nad Orlicí
Prodej, montáž dětských autosedaček a kočárků Britax Römer Vysočina
autopotahy, dětské kočárky, autosedačky, doplňkový sortiment pro osobní i užitkové automobily, nosiče kol, lodí, lyží, autokosmetika, střešní boxy
Stavba nízkoenergetických bytových domů, rodinné domy na klíč
Specializujeme se na stavby rodinných domů na klíč, zařídíme vám různé stavby nízkoenergetických bytových domů, kanadských dřevostaveb, aj.