Aktuální microsite

Bylinné přípravky přírodní proti únavě, na zlepšení paměti, koncentrace
Bylinné přírodní přípravky, které jsou určeny proti únavě a na zlepšení paměti i koncentrace můžete zakoupit u firmy Hemann s.r.o. zabývající se nejen jejich prodejem ale také výrobou.
Výměna zastaralých světel za nová v LED provedení, relamping
Výměnu zastaralých světel za nová v LED provedení, relamping v hotelech, restauracích, obchodních centrech, na to je specialista naše společnost JM - stavební, s.r.o.
Soutěž nakrmte plastožrouta - sběr a výkup víček z PET lahví pro školy i školky
Soutěž - Narkmte plastožrouta pořádá společnost Jelínek - Trading s.r.o. a cílem je sběr a výkup víček z PET lahví, kterých se mohou zúčastnit všichni, školy i školky.
Rybářské holínky Prsačky
Rybářské holínky Prsačky vám umožní snadný přístup do vody. Výhodný nákup pro ty, co se ve volném čase věnují rybaření. Ochranné pracovní pomůcky TEMPO v Chrudimi nabízí mimo jiné i rybářské holínky Prsačky. Nechte se zlákat naší nabídkou na rybářské vybavení. Prsačky DUNLOP nezůstávají pozadu. Jsou vyrobené ze speciální směsi PVC. Tento ...
TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.
Čerstvé vepřové maso, masné výrobky a vepřové půlky z jatek
Čerstvé vepřové maso z jatek, masné výrobky a vepřové půlky Vám nabízí naše společnost Jatka-Kurka, s.r.o. v Oticích poblíž Opavy.
Kurzy svařování Svářečská škola Česká Třebová
Kurzy svařování ve Svářečské škole v České Třebové. Kurzy svařování zakončené ve Svářečské škole úřední zkouškou. Patříme mezi největší svářečské školy v České republice. Jsme zapojeni do systému výuky svářečů řízené Českou svářečskou společností ANB – Autorizovanou národní společností. Doklady vydávané touto společností v rámci příslušných ...
Potenciometry, lineární snímače poloh i další měřicí technika -  na český trh dodáváme již od roku 1991
Regulační a měřící technika všeho druhu - přesně to je hlavní obor společnosti Megatron. Pro firmy i soukromníky vyrábíme kvalitní lineární snímače poloh, potenciometry i další technologie.
Pracovní oděvy z kvalitních materiálů na zakázku Plzeň - nejlepší vizitka Vaší firmy!
Hledáte kvalitní pracovní oděvy za příznivou cenu? Potřebujete ušít pracovní oděvy na zakázku? Sháníte spolehlivou firmu, která splní veškeré vaše požadavky?
Víkend v termálech, na Slovensku, Bešeňová-ubytování u zoo, aquaparku
Na Slovensku můžete prožít příjemný víkend v termálech - rezervujte si ubytování v Apartmánech Anička nedaleko Gino Paradise Bešeňová, u aquaparku Tatralandia, ZOO.
Pravidelné technické kontroly osobních i nákladních vozidel
O technickou prohlídku Vašeho vozidla se postará Stanice technické kontroly Motol, s.r.o., Praha 5. Provádíme kontroly osobních a dodávkových automobilů, motocyklů i nákladních vozů.
Prodej grafického papíru pro kancelář i reklamní tvorbu
Grafický papír pro kancelářské i reklamní využití dodává firma CELOX a.s., Hluboká nad Vltavou. Nabízíme samolepky, lepenku, novinový, krepový a další papír v různých povrchových úpravách a formátech.
Manuální léčebné masáže Praha - speciální jemné hmaty pracují s kůží a podkožím
Významná společnost THERAP-TILIA nabízí po celé Praze spoustu pracovišť, kde se provádí léčebné masáže na profesionální úrovni.
THERAP-TILIA   spol. s r.o. Rehabilitační klinika Praha
Posuvné dveře do úzké chodby, patrové postele se schody, dřevěné schodiště
Ve Stolařství Zavadil vyřešíme horší dispozice malého bytu či domku. Posuvné dveře do úzké chodby, dřevěné schodiště do podkroví, patrové postele se schody. Působnost-Kroměříž, Praha.
Okruhové jistící skříně Příbram - v zapuštěném provedení i na povrch
Společnost AROVA SERVIS s.r.o. se zabývá výrobou rozvaděčů nn, jak v distribučních sítích a staveništích, tak i v okruhových jistících skříních.
Koncentrační tábor Terezín a jeho hrůzy připomíná památník - národní kulturní památka
Na tuto bolestivou část historie není snadné vzpomínat, avšak jde o události, které by neměly být nikdy zapomenuty. Proto byl v místech bývalého koncentračního tábora zřízen Památník Terezín.
Doprodej dětských kočárků do města i do terénu za akční ceny
Pokud hledáte dětský kočárek, který bude vhodný do města i do terénu, pak navštivte prodejnu DARA ve Valašském Meziříčí kde nyní probíhá doprodej dětských kočárků za akční ceny.
Výroba a prodej palet, europalety, dřevěné palety, přepravní palety Brno
Výroba a prodej palet, europalety, dřevěné palety, přepravní obaly, bedny, standardní a atypické palety od firmy Stanislav Hovězák s.r.o. v Brně.
Úklidové práce a služby -  pravidelný i jednorázový úklid domácností Břeclav
Úklidové práce a služby - pravidelný i jednorázový úklid domácností, domů, bytů, firem, kanceláří, penzionů, ordinací od firmy Rodak - úklidová firma v Břeclavi.
Specializovaný cykloservis - prohlídky a opravy všech typů jízdních kol
Společnost Cyklosport HaF je specializovaný cykloservis, který vám nabídne prohlídky a opravy všech typů jízdních kol v Opavě a okolí.
Odhadce nemovitostí, majetku, znalecké posudky
Soudní znalec a odhadce nemovitostí, majetku Ing. Aleš Baštinec v Olomouci provádí oceňování nemovitostí, znalecké posudky, vady a poruchy staveb pro právnické i fyzické osoby.
Tradiční české výrobní linky na posklizňové úpravy zrnin bez nečistot
Posklizňové linky – tradice skloubená s kvalitou v ryze české technologii – skladování nebo čištění obilovin – rekonstruujeme a modernizujeme stávající posklizňové linky
Náhradní díly na lednice Liebherr, Whirlpool a další známé značky
Prodej náhradních dílů na lednice Liebherr nebo Whirlpool zajišťujeme na dobírku nebo k vyzvednutí u nás na prodejně Pavel Furka Kutná Hora – stačí vyplnit náš formulář
Lampový olej, podpalovače, líh do krbů - výroba, e-shop
Společnost LERA-LEZNA CZ se zabývá prodejem a výrobou lampového oleje, podpalovačů a lihů do krbů v Bruntále. Na našem webu také naleznete e-shop.
Truhlářství Plzeň - truhlářské práce, výroba, nábytek z lamina i masivu
Zakázkovému truhlářství se v Plzni věnuje společnost Cherbourg s.r.o. Vyrábíme dveře, nábytek z lamina a masivu, kuchyně na zakázku, podlahy, schody, zábradlí, okna.
Ubytování na Vysočině, penzion, restaurace s tradiční českou kuchyní, Hrotovice
Ubytování na Vysočině v příjemném penzionu s možností stravování v restauraci s tradiční českou kuchyní poskytuje Penzion a restaurace u Floriánů, v Hrotovicích.