Aktuální microsite

Servis vozů Volkswagen, Audi, Škoda České Budějovice - záruční i pozáruční servis
Kompletní záruční i pozáruční servis vozů značek Škoda, Volkswagen (i užitkových vozů) a Audi v Českých Budějovicích provádí Porsche Inter Auto CZ.
Vinylové podlahy jsou praktické a elegantní - Česká Třebová
Vinylové podlahy jsou praktické a elegantní - splňují dokonalý komfort při chůzi, prodej a pokládka podlahových krytin včetně vinylu, Podlahářství Herman Ústí nad Orlicí, Česká Třebová
Prodej požárních čerpadel Chvaletice - plovoucí i kalová k dopravě velkého množství vody
Nabízíme Vám přenosná plovoucí a kalová čerpadla vhodná k dopravě velkého množství vody, k doplnění cisteren z přírodních zdrojů a odčerpání vody ze zatopených prostor.
Fitcentrum, posilovna pod vedením Pavla Jablonického
Pokud se chcete dostat opět do formy a zlepšit si svou kondici, pak navštivte fitcentrum v Olomouci - posilovnu pod vedením Pavla Jablonického.
Servis, garanční a předsezónní prohlídky elektrokola přímo u prodejce
U firmy EURO BIKE je možné si předem sjednat servis elektrokola. Jsme prodejci na Zlínsku, provádíme garanční prohlídky zdarma do měsíce od nákupu a předsezónní prohlídky.
Farmářské papírové paletky na zeleninu z extra pevné lepenky
Farmářské papírové paletky na zeleninu z extra pevné lepenky nabízí internetový obchod Pack shop Praha.
Pack Shop Praha Model Obaly a.s.
Bubnové sekačky a mulčovače VARI
Bubnové sekačky a mulčovače VARI se dokonale postarají o vzhled vaší zahrady či rozlehlého sadu. Postrachem přerostlé trávy jsou především kvalitní mulčovače nebo bubnové sekačky značky VARI. Začalo příjemné období pro pobyt venku a zjišťujete, že tráva a jiný porost roste o sto šest? S tím vším si jednoduše poradí zahradní technika. Ta lehce ...
ZAHRADNÍ TECHNIKA DĚD s.r.o.
Terasy Příbram - vysoká odolnost a dlouhodobá životnost, jednoduchá montáž a údržba
Chcete aby Vám terasa vydržela co nejdéle jako nová a byla z kvalitního materiálu? Vyberte si terasu od nás. S obklady Deceuninck zabráníte nežádoucím změnám zapříčiněnými klimatickými podmínkami.
Plechové střechy - kompletní servis od výběru až po montáž
Plechová střecha je investice, která se vám při správném výběru mnohokrát vrátí. Volbu plechové střechy se však nevyplácí podceňovat, a proto se vždy poraďte s odborníkem. Ať už je jste se rozhodli pro pokládku plechové střechy na objednávku a nebo je vaší volbou pokládka plechové střechy svépomocí, neváhejte se obrátit na naši společnost ...
Ubytování pro cyklisty a návštěvníky se psy Kokořín - možnost ubytování na jednu noc
V našem novém zrekonstruovaném pensionu U báby Šubrový na Kokořínsku poskytujeme ubytování pro cyklisty a návštěvníky se psy.
Skladové skříně výroba Praha – správná volba pro každou dílnu nebo sklad
Skladové skříně od firmy Technobank Praha jsou skvělým řešení pro firmy, které potřebují ušetřit místo a potřebují velké skladovací prostory.
Autorizovaný servis vozů Kia je tu pro vás Ústí nad Labem - servis pro osobní i užitkové vozy
Autorizovaný servis Kia REALCENTRUM CARS Ústí nad Labem je tu pro vás vždy, když chcete mít auto připravené pro bezproblémový provoz na silnicích.
Registrační papíry z teplocitlivých materiálů, výroba prodej Praha
Společnost TECOM paper s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem registračních papírů z teplocitlivých materiálů firmy KANZAN.
Prodej nových a ojetých vozů Renault, Dacia, včetně náhradních dílů a příslušenství - Kladno
Společnost Nevecom spol. s. r.o. se sídlem v Kladně nabízí a prodává nové a ojeté vozy značek Renault, Dacia včetně náhradních dílů a jejich příslušenství.
NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault a Dacia
Termíny pro kurzy vaření veganských jídel, pečení dezertů, projekt VEGE79
Vegetariánská restaurace VEGE79 Zlín pořádá kurzy vaření veganských jídel a pečení veganský dezertů. Příznivci tohoto způsobu stravování mohou podpořit i náš nový projekt.
Veterinární poradna Plzeň – online poradenství
Online poradnu v Plzni provozuje Veterinární klinika Kleisslova. Pokud potřebujete řešit zdravotní problém u svého domácího mazlíčka a myslíte si, že to není akutní a potřebujete se pouze poradit, zda navštívit veterináře nebo jestli existuje nějaká domácí léčba, můžete se obrátit na webovou stránku Kliniky a navštívit online poradnu. Svůj ...
Vzduchotechnika a klimatizace od projekce po montáž Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.
Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. je firma s dlouholetou tradicí v oboru vzduchotechnických zařízení a klimatizací.
Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.
Oblečení pro osoby s dočasně nebo trvale sníženým pohybem I Praha
Dočasně nebo trvale handicapovaným osobám zjednodušujeme oblékání na míru šitým oblečením se speciální úpravou. Aby se mohl postižený sám, či s pomocí lehce obléct a přesto vypadat elegantně a vkusně, šijeme oblečení přímo na míru danému handicapu. Na trička, košile či kalhoty přidáváme suché zipy a patentky, které skryjeme za falešnými ...
Hliníková okna, dveře i hliníkové prosklené stěny na míru
Hliníkové prosklené konstrukce všeho druhu jsou specialitou společnosti ATECH Bohemia.
ATECH Bohemia a.s.
Devizové obchody - bezhotovostní výměny, platby do zahraničí
Směnárna TOURIST CENTRUM nabízí pro firmy, ale i pro fyzické osoby devizové obchody nebo-li bezhotovostní výměny a platby do zahraničí.
Dřevěné pergoly k odpočinku i zábavě vám vyrobíme na míru
Dřevěné pergoly vyrábíme ze sušených smrkových hoblovaných KVH hranolů různých rozměrů.
Jaroslav Nálevka
K&T SYSTÉM – zateplení domu Čáslav, stavebniny Kutná Hora
Stavebniny dostupné z Čáslavi či Kutné Hory se osvědčily i v těch nejnáročnějších podmínkách.
K&T SYSTÉM, s.r.o.
Autovraky pro další využití včetně náhradních dílů Končický | Jičín
Autovraky mají své další využití zejména pro náhradní díly. Ty jsou často poptávané pro svoji další funkčnost. Náhradní díly z autovraků jsou lehce dostupné a za velmi příznivé ceny. Autovrakoviště Končický Jičín vám poskytne náhradní díly na vozidla všech značek. Nelámejte si zbytečně hlavu co se starým ojetým autem. My se o vše kolem výkupu ...
Zahradnictví Příbram – příprava květinové vazby ke společenským akcím
Zahradnictví Příbram a Květinová síň pana Voláka je zahradnictví a květinářství nabízející služby spojené se zahradnictvím. Prodej květin, semen či stromků, poradenství, vazby věnců či kytic.
Recyklace odpadů, nakládání s odpady | Dvůr Králové nad Labem
Provádíme recyklaci odpadů a nakládání s odpady přímo v naší provozovně ve Dvoře Králové nad Labem.
Lukas trade s.r.o. Kovošrot Dvůr Králové